Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan láták a Maják évezredek...

Honnan láták a Maják évezredekkel ezelőtt, hogy most kerűl az emberiség akkora fejlettségi stádiumba, hogy alkalmassá válik a transzcendentális síkokba emelkednie?

Figyelt kérdés

Az emberiség korszakváltás előtt áll. Már szinte minden megvolt a földön. Minden gazdasági társadalom megélte fénykorát. mindenből csináltak filmeket Holywoodban is és a zenék is gyakorlatilag ugyanazok.


Mindent megélt az emberiség a fizikai síkon, így már aktuális egy dimenzió vagy rezgésszint váltás.


Azonban a Maják honnan tudták előre évezredek mélyéről, hogy most érkezik el ez az időpont, hogyan lehettek ilyen kristálytiszta elmélyűek ?


2011. júl. 25. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Ideje lenne megtanulnod a fantáziát elválasztani a valóságtól.
2011. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Mi a gondotok a kérdéssel? Teljesen reális.

Kedves kérdező! Bár nem tudok konkrét választ adni annyit elárulhatok, hogy földanyánk rezgésszámra növekszik, nem pedig a mienk. Szóval mi alkalmazkodunk a "környezethez", nem pedig fordítva.

2011. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Ti Mayák is hozzászóltok?
2011. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
ja, a majákok
2011. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
47%
Utolsó annyit szakadtam X""D
2011. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
37%
00:17es vagyok: mármint a "maják ti is hozzászoltok"-on :""D
2011. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
"Minden gazdasági társadalom megélte fénykorát." Tévedsz, Magyarország még mindig sz@rban van.
2011. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Valaki Renáta ***** válasza:

Amennyire én tudom a Maják a csillagok állásából tudtak ciklikus dolgokra következtetni.

(Többet nem tudok, mert azokat már régen nem olvasom, amiket az oda látogató külföldi "tudósok" állítanak róluk. Sokkal jobban érdekelne az ő szellemi vezetőjük mit mond erről az egészről.)

2011. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Valaki Renáta ***** válasza:
2011. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát... én úgy tudom, hogy a Mayáék nem jósoltak semmit, csak a naptáruk ér cska el idáig :-)

Mivel úgy gondolták, hogy ilyen ezer valahány száz év távlatában az emberek elég okosak lesznek ahhoz hogy folytassák. De tévedtek, sokan annyira félenk a naptár írástól, hogy azt hiszik ha vége a 2012-es évnek akkor vége a világnak is.

A maják nem a julianus naptárat használták, és ráadásul még az európaiak is elszámoltak néhány dolgot Jézus születésének valódi időpontjával kapcsolatban. Szóval én ezt a parát megalapozatlannak gondolom.

2011. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!