Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Eger felet ufók, nagyon...

Eger felet ufók, nagyon érdekes. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 27. 10:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Durva ufó felvétel. Mért kell titkolni, hogy nem léteznek?

És ha megtámadnak minket akkor mi van, hogy hoppá még is csak léteznek az idegenek.


[link]

2011. júl. 27. 10:58
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem nagy valami. Eger felett már én is sok ufót láttam.
2011. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elég durva, hogy az oldalon helyesen le van írva, hogy felett, te meg még így sem tudod normálisan leírni...
2011. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Én összebarátkoztam velük. Nem fognak bántani, azt mondták.
2011. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

És ugyan mennyivel lenne jobb egy nálunk sokkal fejlettebb civilizáció létezéséről tudni egy támadás esetén? Most te alapból ennyire hülye vagy, vagy ezt tanítják?

Nekem pl. semmitől nem lesz jobb, hogy megmondják, hogy vannak és ki fognak nyírni :) Vagy én is nyerjem ki vizbül' a zoxigént??

2011. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mindennek meg van az oka. Több okból kifolyólag is titkolják a létezésüket...


Érdekes felvétel, de én szkeptikusan állok a jelenségekhez, előbb valaki vizsgálja meg a felvételt, illetve szakemberekt is meg kell kérdezni. Ha minden kizárja az földi jelenségeket, akkor én is azt mondom ez már földönkívüli!

2011. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi 404-gyel földöntúli orgiákat szoktunk rendezni a reptoidokkal, igazán nem jó a gyík s.na, olyan hideg!
2011. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Ezek az Autobotok, ti féleszűek!
2011. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

:O

Én egy szakember vagyok, és megtudtam a videóból is állapítani hogy ezek bizony reptoidok!

Egyelőre nem tudni hogy támadni akarnak e.

2011. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezek fényhajók, amiket a szíriusziak és a föderáció tagjai szoktak használni. a fényhajók élnek, élőlények, és képesek a fénysebességével haladni, úgy hogy utasokat visznek.


A plejádok is szokták használni.


A lényeg hogy ezek nem reptoidok. Igazából, a reptodokról sem tudunk semmit. Lehet hogy nem is léteznek. Hüllő szerű lények léteznek, de nincs farkuk, és nem reptiliánok. De még is lehet hogy léteznek.


Úgyan is a 51 körzetben lévő négy idegenből csak kettőt mutattak meg, amiből 2 hüllő szerű volt. Azokat a lényeket nem mutatták meg.



a másik videó milyen?

2011. júl. 27. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!