Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy újabb régi érdekesség?...

Valaki Renáta kérdése:

Egy újabb régi érdekesség? "csillaggyermek koponya"

2011. júl. 28. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes
2011. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Végignéztem, nagyon-nagyon érdekes!
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A kérdés csak az, vajon igaz vagy kitaláció? Mindenesetre ha igaz, egyetértek az előttem szólókkal.
2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer láttam erről egy dokumentumfilmet a NatGeon. A végén valami olyasmit mondtak, hogy lehet torzulás is... de nem tudtak mondani semmi konkrétat.
2011. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Erről volt szó a National Geographic-on. Mondták azt is, hogy egyes, régi civilizációknál már kisgyerekkor óta szorították, "csúcsosították" a fejüket az emberek.


Ez viszont teljesen más:

http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8&feature=related

2011. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, a mónika show-ba mégis megtermékenyítették azt a nőt? Hehehe
2011. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 H.Jani ***** válasza:
80%
És olyan hülyeséggel akarják ezt megmagyarázni hogy a gyerek nem kapott napfényt és emiatt nem tudott fejlődni a koponyája és mutáció lett ekkora baromságot hogy lehet mondaniiiii??? Max. a bőrét nem éri napfény és emiatt hófehér a bőre, meg a vitaminhiánytól alultáplált ennyi de a csontja főleg a koponyája nem torzul el azért mert nem éri a napocska :D
2011. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 x) ***** válasza:
80%
Én soha nem hittem az ilyen földönkívüli dolgokban.. mindenre tudtam magyarázatot találni de kb másfél éve (először) láttam egy dokumentumfilmet erről a leletről. Ez volt az ami megváltoztatta a véleményemet az egész UFO dologról.
2011. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
Akár torszülött, akár űrlény. Az apja biztos átkozta, a vaginatágító feje miatt. Hacsak nem tojásból kelt ki. Ám legvalószínűbb, hogy valami dawn-kóros volt.
2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!