Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek hisznek...

A földönkívüliek hisznek Istenben?

Figyelt kérdés
Van vallásuk? vagy valami Istenkép?
2011. aug. 15. 03:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

Igen. olyanok mint az amerikaiak. mivel ott szálltak le sűrűbben, eltanulták a szokásaikat. lefekvés előtt és felkelés után imádkoznak, kajálás előtt is imádkoznak, imádkoznak a wc-n, az űrhajó indulása előtt. mikor análisan megszondáznak egy embert imádkoznak a lelki üdvéért.

annyi a különbség, hogy ők nem a földi értelemben vett istenhez imádkoznak,hanem hozzám. de mivel szemét vagyok, nem szólok nekik. jól esik hallgatni a sok f@szságot amit összehordanak mikor azt hiszik h egyedül vannak. :))))

2011. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Zimu ***** válasza:
72%
Elképzelhető. de nem tartom túl valószinünek. De mivel nem csak egy faj van (rajtunk kívül) Ezért akár elő is fordulhat ,hogy valamelyik fajnak vannak istenei...
2011. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
39%
Eleve a kérdés is egy nagy baromság!
2011. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%

Igen vannak isteneik.


Az idegenek istene olyan mint a mi istenünk, de még is másabb.


Az istenüket nem a földben és a menyben keresik, úgy ahogyan az ember, hanem a mindenségben.


Az ő istenük a matris, ami körül vesz, a mindenség, ők a mindenséghez beszélnek, a térhez, a galaxisokhoz... Az - az a matrixhoz, a matrix mindent tud, minden hatalom az övé ...


DE van még egy isten, ami irányítja a matrixot, ez a dolog még az idegeneknek sem ismert tudomány. Az a isten , aki mindenek felett áll, őt nem ismerjük és nem is fogjuk megismerni, legalábbis nem hiszem hogy meg tudnánk ismerni, mert ő is akkora mint maga a matrix, és ő írányítja a matrixot.


Ezt egy idegen mesélte el, amit én most mondtam nektek.


Ők is hisznek istenben, de isten nem egy személy....


Viszont vannak hamis istenek, olyan bolygókon mint a mienk, ott a befolyásolt idegen népekre a befolyásoló isteni lény irányít mindent. AZ ottani idegenek azt az isteni lényt, istennek állítják be, de azok nem mások mint hamis istenek, nagy tudással.


Hát nem tudom, hogy még mit mondhatnék...

2011. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Nincs istenük. Istent az ember találta ki, aki tanult művészet történelmet az tudja hogyan és miért.
2011. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

kedves utolsó, mutatok egy videót nézd végig hogy az a kisgyerek mit mond,


Az idegeneknek is van istene, minden lény felett áll egy magasabb lény..


A legfejlettebb idegenek felett, a matrix van, igazából a legkisebb idegenek felett is a matrix van, a matrixtól tudnak tudást kérni, ételt , mindent amire szükségük van.


http://www.youtube.com/watch?v=ThZrSGUS_IY


A videót nézd végig, és ne mondj ilyet, hogy az iskolában tanították.

2011. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%

Igen van isten képük, amit nagyon begyülnek nem igazán tudom hogy mit jelenthet, de az a legfontosabb jelképük


a zsidó csillag, tudod viccesen hangzik és amúgy sem hisztek nekem... A lényeg hogy nem kell nekem hinni én csak elmondom amit tudok, azt már rátok bízom, hogy mit hisztek el és mit nem.


Hogy miért ez, fogalmam sincs


[link]

2011. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

megbecsülnek*


tudom*

2011. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
diator ha lenne istenség szerinted hagyná hogy szenvedjenek a teremtményei? Hagyná hogy ártatlan gyerekek éhen halljanak Afrikában? Tudod milyen érzés amikor éhen halsz diator? Persze hogy nem tudod mert nem éhezel. Elmondanám hogy kib@szottul fájdalmas. Hát milyen isten az ilyen? Megvan róla a véleményem! És ne bújjon el! Mi az hogy elbújik és majd jön valamikor? És hogy nincs annyi gerinc benne, hogy 1 könyvet csináltat emberekkel (biblia) ahelyett hogy jelentkezne személyesen, és még elvárja hogy egy könyvnek higgyünk amit emberek írtak a földön. Mond diator hogy képes egy intelligens lény ennyire g*ci lenni?
2011. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

utolsó , te nem tudod, hogy én mit írtam le és azt, hogy te mit írtál le.


Te arra vársz, hogy egy természetfeletti erő irányítson téged, és ő adja a jó létet a gazdagságot.


Az embereknek van lelke, ezért is ha meg hallnak tovább élnek.


A haláltól fél az ember, pedig nem kell tőle félni. Mi után meghalunk utána újjá születünk majd.


Nem szeretnék magyarázkodni, és megmagyarázni az igazamat.

Mert lehet hogy amit mondok nem igaz, de sok forrásból olvasok és tudom, hogy nagy az esélye arra , hogy igaz.



A kérdés arról szólt, hogy az idegenek is hiszenk istenben, én mondtam hogy igen hisznek benne, de nem úgy mint mi, ők nem egy személyben hisznek hanem a mindenségben a matrixban.

2011. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!