Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bizonyíték az UFO-k létére? A...

Bizonyíték az UFO-k létére? A fémtiszta magnéziumrúd, jelenthet-e hiteles bizonyítékot?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus Kérdése:


Következetesen megvizsgálva az idegenek repülő csészalj formában tőrténő itt tartózkodásának reális esélyeit, most számbavettem a mellette szóló bizonyítékokat és olyan esetet mutatok be, mely eldöntheti a vitát, legalábbis az UFO észlelések egy részére szolgálhat bizonyítékot.


Amennyiben valóban a földünkre látogattak valaha és napjainkban idegenek, akkor egy idő után kell hogy legyen nyoma is. Itt hagyhattak egyes elrablások illetve látogatások után földönkívüli technológával készített szerkezetet.


Felmerűl a kérdés létezik-e megdönthetetlen bizonyíték, ami földönkívüli technológia készítette tárgyi bizonyíték és egy csészealj itt jártakor maradt itt.


Nos, valójában már volt erre példa és nem is kell messzire menni hozzá. Még valamikor tizenvalahány éve találkoztam egy esettel. Egy földi eltérítés alkalmával hazánkban egy eltérített úrnál maradt egy szűrke típusú fajtól származó fémtiszta magnéziumrúd.


100% tisztaságú magnéziumból volt és a közepén olyan vékony anyag amit nem vitt át az ipai röntgen sem. A pálcán a naprendszerével azonos számú kerek dekoráció és sorrendben a harmadikon vagyis a földet jelképezvén volt egy háromszögben levő szem és belőle időnként fények távoztak a tulajdonos elmondása szerint. Sok helyen be lett vizsgálva és hiteles laboratóriumi jegyzőkönyv is készűlt róla. Tudományos oldalról nem tőrtént megkeresés, mert sajnos idő előtt eltűnt. A tulajdonos szerint aki sajnos attól tartván hogy a hatóságok elkobozzák az értékes tárgyat feldarabolta, majd állítólag egy éjjel visszavitték a szűrkék a bolygójukra. Nekem volt szerencsém látni személyesen a tárgyat és bemutatásra került a nagyérdemű előtt is egy ufómagazin szervezésében sorra kerűlt ufókongresszuson.


A tulajdonos és az ufószövetség tagjai szerint (akik egyszersmint az ufómagazin szerkeztői is) időnként világító fényeket adott ki magából a rúd, ám ezek periódikusságára és intenzitására nem tudtak releváns hipotézist felállítani. Egyértelműen meg vannak azok a laboratóriumi hiteles jegyzőkönyvek amelyek bizonyítják, hogy 100%-os magnéziumrúdról volt szó. Kollégáim szerint ezt akkor lehetett volna hitelt érdemlően bizonyítani, ha átadják nekünk (fizikusoknak) egy baható és perdöntő vizsgálatra, erre sajnos nem került sor, mivel végérvényesen eltűnt, így ezen a próbatételen elbulott az eset.


2011. aug. 24. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Köszönöm, hogy megosztottsd ezt velünk!

Számomra ez igenis hiteles bizonyíték! De biztos vagyok benne, hogy a szkeptikuson nagyrészét nem sikerült meggyőzni mivel a teljesen hiteles vizsgálat, amely tényleg bizonyíték lenne, nem történt meg:S

2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem ezt mutatták a fokuszban?
2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy eredeti ufó fejem dunsztos üvegben tettem el, hogy örökre bizonyítékul szolgáljon minden szkeptikusnak, csak sajnos történt egy nagy sugárzás, egy nap kitörés ami az idegen létformáknak halálos sugárzást bocsájt ki, így elégett.


Akkor szereztem amikor el akartak rabolni, de egy korábbi disznó téboly óta baltát tartok a párnám alatt, így az egyik betolakodónak a fejét vettem, akkor a többi elmenekült, mert erre a technológiára nem voltak felkészülve.

Elhiszitek nekem?

2011. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az ilyen kérdésekre, alig jön válasz. Bezzeg, ha 404-ről vagy a reptoidokról szólna már lenne 30 komment.


Amúgy kösz, hogy ezt megosztottad velünk. :D

2011. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért mert rohadt hosszú a magyarázat, és mert még jóra való ember még nem ül a géphez, majd este.

De több kifogást is találtam.

Én csak azért mert valaki azt mondta hogy hiteles, hát leszarom, akárkit lelehet ezzel fizetni mondja azt amit mi szeretnénk

2011. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Na de egy vegytiszta magnézium hogy tudna világtani?
2011. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A vegytiszta (vagy legalábbis 99,9999-es) magnézium több UFO-s esettanulmányban szerepel. Legtöbbször nem kontaktok birtokolják ezekben a történetekben, hanem UFO észlelések után szoktak ilyen darabkákat, repeszeket találni. Most fejből nem jut eszembe, melyik könyv(ek)ben, de tudom, hogy olvastam erről. Utána nézek...
2011. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
csak a magnéziummal,van az a kis pitiáner probléma,hogy meg lehet gyújtani,és szépen ég.én repülőt sem építenék belőle nem ,hogy űrhajót.
2011. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na, kb le lehet húznia rólót a fórumban. Ha 404 és/vagy Reptoidokról lettek volna kérdés már vagy 50-500 válasz lett volna és vagy újabb 20 kérdés, kitalált műtétekről, fajokról és tőrténetekről, de így kb senkit sem érdekel.


Ez elárúlja milyen "Ufó szakértők" járnak ide.

2011. szept. 4. 17:27
 10/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=iE6aqc7Jz_A


6:50-07:00- körül -től főleg... :)

2011. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!