Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki tett először említést a...

Ki tett először említést a plejádokról meg a reptoidokról?

Figyelt kérdés
Honnan ered ez az egész "história"? :S
2011. szept. 11. 21:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Ami óta emberiség az emberiség, azóta tud róla.

Apáról fiúra szállt az egész.

Hogy egy két példát említsek, Jézus volt az utolsó plejád a Földön, Hitler pedig egy reptoid volt, de már sok elmélettel szemben nem él.

2011. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
akkor miért nem plejádjesus a neved? miért raptorJesus? Apáról fiúra szállt a monda, ez így van
2011. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Raptor, te ezeket a hülyeségeket, meg úgy az összes hozzászólásod tényleg komolyan gondolod, vagy ekkora nyomorék lennél? Kelj fel az álomvilágból, a valóság jobb, hidd el!
2011. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nem, raptorjesus most kuncog a gép előtt szerintem...
2011. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Ami óta emberiség az emberiség, azóta tud róla.

Apáról fiúra szállt az egész. "


Hmmmm... ha már olyan régóta tudnak róluk, miért csak ilyen kevesen vannak a beavatottak?

És miért nem lehet róluk régebbi könyvekben olvasni? Mert uram bocsá', "voltak" boszorkányok, tündérek, manók, vámpírok, jó pár száz isten... de gyíkember? :S

2011. szept. 11. 21:39
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
mert a kormány titkolja őket, azért nem tudunk róluk mi, csak a beavatottak, a kiválasztottak. Még régen se volt szabad leírni őket
2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
elnézést, a személyragok nem egyeznek mindenütt, de nekem már este van :D
2011. szept. 11. 21:41
 8/22 A kérdező kommentje:

Kormány...most hogy így elgondolkodtam...talán nem is elmebeteg a Viktor, csak gyík... x'DDDD


Ha mindent titkol a kormány, akkor miért működhet még ez a fórum?

2011. szept. 11. 21:46
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
hogy azt higyjük minden rendben van. De nincs... az invázió, a rabigába döntés ideje már közeledik...
2011. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Reptoidok azóta vannak megemlítve, amióta vannak emberek. De sokkal öregebbek a kis gyíkocskák. A plejádokról sz!rt se hallottam ezidáig a gyakorikérdéseken kívül.
2011. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!