Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Reptoid invázió híre a...

A Reptoid invázió híre a magyar nyelvű oldalak közül miért csak a GyakoriKérdések.hu-n terjed?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom, hogy ennek az oldalnak az olvasótábora valami miatt ki lett választva, hogy elsőnek értesüljön az invázióról és a Reptoidok figyelik az egyéni reakciókat, hogy ezzel is tapasztalatot szerezzenek arra az időre, amikor már széles körben terjedni fog a hír az invázió érkezéséről.
2011. szept. 26. 22:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert a gyikon mi gyíkok rendszeresen osztunk meg információt egymással.
2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
100%
Jók a meglátásaid, de azért még sokat kell tanulnod. Mi reptoidok főként azért választottuk ki ezt az oldalt, mivel itt található meg Magyarország internetes közösségének intellektuális elitje. Egyébként kár erőlködni, már úgy sem tudtok megállítani minket.
2011. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Ha ténleg igazi Reptoidek járnak ide, akkor miért nem válaszolnak meg egyetlen Reptiliános kérdést sem.
2011. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
67%
bazzeg ebben a reptoid invázioban annyi realitás van mint abban hogy a kutyámajom kivette a viszbűl az okszkigént...
2011. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül tévedtem ide, de láttam hogy itt vannak komoly érdeklődök és aktív módon lehet kommunikálni azokkal akik látják a közelgő veszély realitását. Máshova is szoktam írni, de itt sokan vevők az információra. A médiához nem lehet menni tele van reptoidokkal, így maradt az internet.
2011. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is ezen az oldalon lettem Reptoid invázió hívő.
2011. szept. 26. 22:59
 7/53 anonim ***** válasza:

Mert vagy titkolják, vagy hülyeség az egész.

Holap meg már óriáshangyák lesznek helyettük.

2011. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Elég régóta van ez a Reptoid téma, nem csak felkapott divatnak tűnik.
2011. szept. 27. 00:17
 9/53 anonim ***** válasza:
0%
a világvégét is elég régóta jósolgatják, hogy "demostaztánmártényleg" oszt' még mindig semmi :-)
2011. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
66%
Mert csak itt van annyi ostoba ember,aki hisz benne. Lejáratná magát a média,ha ilyen hülyeségeket terjesztene.
2011. szept. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!