Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Támadnak az UFO-k? November...

H.Jani kérdése:

Támadnak az UFO-k? November 8. án kisbolygó halad el a föld mellett és ez nem kamu!

Figyelt kérdés

"Az égitest november 9-én, hazai időben 0.28-kor lesz legközelebb a Földhöz, míg a Holdat 8.13-kor közelíti meg."

[link]


2011. nov. 5. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Idén december 24 még mindig az idöpont...
2011. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen nap lesz 8.án? Remélem nem Magyarországba fog becsapódni.
2011. nov. 5. 22:03
 3/17 A kérdező kommentje:
A csillagászok szerint csak 300 ezer kilométerre fog elhaladni a föld mellett hát az nem valami sok basszus!
2011. nov. 5. 22:06
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Az a reptoidok egyik felderítő egysége kisbolygónak álcázva.
2011. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Reptoid Ezredes 400 ***** válasza:
24%
Igen, támadnak a földönkívüliek.
2011. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 bósznya válasza:

Hadd idézzek a cikkből: "az égitest bolygónkhoz legközelebb a Nap irányában mutatkozik, ami nehezíti megfigyelését. "


Az időpont Magyar idő szerint 0:28-kor lesz, tehát éjjel.


A fentiek alapján aligha fogunk belőle bármit látni mert mi a bolygónk másik oldalán vagyunk mint ahol épp el fog haladni. De biztosan lesznek majd jóféle felvételek a hírekben. :)

2011. nov. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És ennek a kisbolygóknak mi köze a UFO-khoz? HA lenne rajta valami, azt már tudnánk.
2011. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Mi lenne egy 400 méteres sziklán aminek még légköre sincs, és keresztül-kasul száguldozik a világűrben?

Ilyen kisbolygó millió van, de ha egy kicsit közelebb ér hozzánk valamelyik akkor az már rögtön idegen űrhajó, reptoid agymenés, vagy a sumérok leszármazottai.


Kicsit kevesebb bulvárt, meg RTL-t kéne nézni, és többet járni iskolába.

2011. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem kamu. Jön egy kisbolygó és elhalad a Föld mellett.

Az ufókhoz azonban semmi köze, az marhaság.

2011. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 x) ***** válasza:
59%
Nem tudom miért parázik mindenki ettől a kisbolygótól.. nem tudom ebben a cikkben olvastam-e, de sem a gravitációs mezőre sem pedig az életünkre semmilyen hatással nem lesz. Csak elhalad a Föld mellett és ennyi. Sehova nem fog becsapódni, ergo nem halunk meg. Az idegenekhez meg tényleg nincs köze.
2011. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!