Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az ufonauták...

Lehetséges, hogy az ufonauták nem földönkívüliek, hanem dimenzió utazók?

Figyelt kérdés

CSAK KOMOLY VÁLASZOLOK íRJANAK, VICCELŐDŐK KíMÉLJENEK!

Tehát, hogy nem-e lehetséges, hogy igazából ők is a Földön élnek, csak nem itt, hanem egy másik, párhuzamos világban. Tehát mondjuk teszem azt, ott ők fejlődtek ki az ember (homo sapiens) helyett. Ez megmagyarázná a humanoid testalkatot.



2011. nov. 17. 09:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Ez teljesen reális felvetés kedves kérdező! Lehet az is,hogy időutazók,ki tudja! És a távoli jelenből jönnek ide.Ez a feltevés talán sokkal megnyugtatóbb lenne,mint az,hogy más bolygók "szülöttei" jönnek kísérletezni rajtunk!
2011. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

# 9: Passz. Talán a Slidersre gondolsz? Bár abban nem épp ez volt a jövetelük oka. :)


Én amúgy nem igazán hiszek az időutazás megvalósításában, épp ezért vetettem fel inkább a párhuzamos világ elméletet.

2011. nov. 17. 13:59
 13/51 anonim ***** válasza:

nem Sliders:)

ez a következménye a jövőbeli bevándorlásnak:

http://www.youtube.com/watch?v=m4pmiZhdkdI

2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
SP-t már nem nézek egy ideje.
2011. nov. 17. 14:14
 15/51 anonim ***** válasza:
én erre még nem gondoltam, de ezt olvasva nekem is az ugrott be elsőre, hogy a jövőből látogatnak vissza hozzánk.
2011. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

Lehetséges, van egy vid is csak nem találom youtube-on. Annyi van rajta, hogy a riporter csaj mögött megjelenik egy enyhén arra a Slener Man(sok karú, lábú? humanoid vékony testtel) nevű lényre hasonlító dolog majd eltűnik.

Nem párhuzamos világban élnek, ha léteznek, hanem párhuzamos térdimenzióban.

A földönkívüli élet meg nem tud eljutni hozzánk és szerintem nem is akar......

2011. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Na végre egy téma amin nem viccelődik senki! Szóval ők talán időutazók a távoli jövőből,bár ezt sem támasztja alá semmi,de ez is van annyira hiteles elképzelés,mint hogy más bolygókról érkeznek.Sok érdekes dolog van a világunkban amit csak kezdünk kapizsgálni...
2011. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Kezdjük kapirgálni.... xD semmit sem értünk meg az ilyen dolgokból, mindenki farkast kiált, de senki sem ugyan attól a farkastól fél.
2011. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
utolsóT Igazad van! Annyira nem vágjuk még ezeket a dolgokat,hogy csak a bugyuta scifik-ből tudunk táplálkozni! és mi már valószínűleg meg sem érjük,hogy egy fokkal is fejlődjünk sajna.
2011. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

mindkettő lehetséges, de akkor már nem ufonauta, ha másik "dimcsiből" jött. minden esetre én egyik fajta elmélettel sem akarok személyesen találkozni. ha lehet, engem ne vigyenek semmilyen űrhajóba meg "dimcsikbe".

persze, a kérdező elmélete szerintem valószínűbb, mert a szellemvilág is egy másik dimenzió(ennek létezésében pedig kétségbevonhatatlan a hitem.-sajnos.)

2011. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!