Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFO észlelések a 90-es...

Az UFO észlelések a 90-es években gyakrabban fordultak elő, most mintha ritkábban, nem? Mitől lehet ez? Pedig a roswelli esetről is fellebbentettek pár dolgot, mégsem lett belőle"tömeghisztéria". Akkor minek titkolják?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább csak divat kérdése. Úgy látszik, most nem hír egy új észlelés.
2012. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert sokan nem jelentik be... mivel már mindenki tudja hogy az ilyen embereket általában kinevetik, és le ostobázzák.
2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Az azért érdekes,hogy a roswell ügy is megállt azóta.

Azt gondoltam volna,bemutatják majd a felboncolt földönkívűlieket,stb.stb.

2012. jan. 4. 18:52
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
De állítólag nem rég bevallotta az FBI, hogy tényleg földönkívülieket találtak... azt hittem nagy szenzáció lesz, de sehol nem mutatták !
2012. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kép sincs a testekről, csak roncsokról van.

Meg azt felejti el itt egy-két 10-12éves takony, hogy akkoriban még hidegháborús hangulat volt és ha kiderül, hogy Amerikának lezuhant saját földön vmi. csilli-villi szuper technológiája az csatavesztéssel ér fel.


Ha alien lett volna azt sem lehetett volna kikiáltani a nagyvilágba, mert az oroszok, akkor komolyabb lépéseket tesznek a romokért=technológiáért.


Meg különben is te és én is itt vagyok a világ jó részével együtt, bizony a legalján! [link]

2012. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%

ma 19:03

Hu, de jó ez a kép! El is mentettem... Élég jól tükrözi a valóságot. De a sok birka még mindig nem veszi észre mi is történik körülötte.

2012. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

buszke93-nak:

hol olvastad,hogy bevallotta ezt az FBI?

2012. jan. 4. 21:47
 8/27 A kérdező kommentje:

mármint,hogy földönkívülit találtak?

miért nem lett ebből szenzáció vajon?

2012. jan. 4. 21:48
 9/27 anonim ***** válasza:
5%
Az oda kivonuló katonák szemtanúi eredeti, be scannelt vallomását töltötték fel. Meg amugy már nem is tagadják hogy ufot találtak. Nézz utána az fbi.com-on már nincs meg nekem a link.
2012. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Háthh a múltkor beálltak mellénk a benzinkútra de mikor meglátták az árakat elmenekültek XĐ
2012. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!