Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen lények (Reptoidok)...

Idegen lények (Reptoidok) irányítják a világot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok összeesküvés elmélet hívő, nem olvasok ilyeneket így nem értek ehhez, de az egyik ufós itteni beszélhgetésben linkeltétek ezt a videot. Nincsen benne, hogy mire gondolt az ember. Akkor mivel ez egy kiváló és elismer Reptoid kutató, arra célzott hogy a Reptoidok irányítják a világot ?


http://www.youtube.com/watch?v=xS0nT-C6me0


2012. márc. 11. 15:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz, 40-es, de a háború már régóta zajlik. A földalatti bázisaikat már felrobbantották, ahová le tudtak volna költözni egy esetleges 3. vh. esetén. Itt elemzi a helyzetet két jóember: http://www.youtube.com/watch?v=YNldRj0zW6I
2012. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Olvassátok el az Iunaki kisfiú könyvét. A reptoidek/Annunakik az emberek érzelmével táplálkoznak mentálisan, továbbá őket eszik táplálék gyanánt és a bányában őket dolgoztatják, hohy kinyerják az aranyat.
2012. ápr. 2. 18:14
 43/44 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Nagyon jó látni, olvasni azt, hogy vannak olyan emberek, akiket érdekel ez a téma. Az ilyen és ehhez hasonló dolgok mindenkinek a saját hitére vannak bízva. Kellő nyitottság nélkül nehéz, sőt szinte lehetetlen az, hogy az emberek meggyőzzék egymást az igazságról; sőt hát éppen az igazság a kérdés! Ha biztosan tudnánk, akkor mindenki ugyanabban hinne. Ez kb. olyan, mint az összes úgymond nagy, rejtélyes kérdés, amely megosztja az embereket.

Nekem megvan az Inuaki-könyv, és szerintem nagyon jó! Ebben már olyan dolgok is ki vannak fejtve, amelyeknek a vizsgálata szerintem mindenképpen szükséges ahhoz, hogy jobban rálássunk ezekre a témákra, kérdésekre. Szerencsére vannak még olyan könyvek magyar nyelven, amelyekben ez a téma ki van fejtve, vagy egyáltalán szóba kerül. Ezek mellett az interneten is van sok ilyen cikk, oldal, meg videók is. Én is ezek alapján próbálom összerakni, kihámozni az igazságot, amit nagyon nehéz megtenni; ez kétségtelen. Szerintem nyitottan kell gondolkozni, és meg kell próbálni minél több információhoz kell jutni.

Hogy egy kicsit jobban belemenjek ebbe a témába, én a szerzett információk alapján megpróbálom összefüggésbe hozni ezt a dolgot a sumér hagyományból megismert ún. Nibiru-történettel, legendával, aztán más földönkívüli fajokkal, lényekkel, és az elveszett civilizációknak a témájával. Meg vagyok győződve arról, hogy ezeket a dolgokat csak egységében tekintve lehet, érdemes vizsgálni, kutatni.

Nagyon úgy fest a helyzet, hogy valami történt a bolygónkon, a bolygónkkal több százezer évvel ezelőtt, és utána is. Először is azt kellene megtudni, hogy az ember, mint értelmes lény hogyan, és mikor jött létre, mikor fejlődött ki. Ki kellene deríteni azt is, hogy ha valóban ez történt, amit vizsgálunk, akkor milyen lények játszottak szerepet fajunknak a létrejöttében. Ha már az előbb a Nibirut említettem, valójában, pontosan mi ez az égitest, és hol van? Mert az egy dolog, hogy az agyagtáblákból milyen információkat állapítottak meg, tehát amik már eléggé közismertek. Olyan ez, mint az egyiptomi hieroglifák; lehet, hogy ezek szimbólumok, és olyan dolgokat rejtenek, amikről eddig nem tudtunk, vagy csak halványan sejtettük. Az eddig leírtak mellett én megpróbálom azt is megfejteni, hogy hogyan egyeztethető össze ezeknek az annunakiknak és/vagy hüllőlényeknek a negatív szerepe azzal, hogy ők hoztak létre bennünket; - ha ez igaz. Megpróbálom összehasonlítani velük a pozitív, bennünket, emberiséget segítő lényeket, és egyáltalán, valahogyan rendszerbe foglalni a sok-sok információt.

Minden valószínűség szerint ezek a hüllőlények, drakonidák, reptiliánok, és/vagy nibiruiak, annunakik annak idején kisajátították, tulajdonképpen gyarmatosították a Földet, és talán azóta is uralnak, irányítanak bennünket a háttérből. A Földet a saját tulajdonuknak, a saját birtokuknak tekintik. Tulajdonképpen az ún. uralkodói, irányítói minőséget, archetípust testesítik meg. De nem szabad elfelejteni, hogy szabad akarat van a világban, tehát ők is Istennek a teremtményei; gyakorlatilag a gonosz, a rossz megtestesítőinek lehet őket tekinteni más lényekhez, pl. a szürkékhez hasonlóan. Bizonyára az sem lehet véletlen, hogy a Bibliában, az Édenkertben is miért éppen a kígyó, tehát egy hüllő szimbolizálja a rosszat, miért éppen ő csábította el az embert? De ez már elvisz egy más irányba; a "jó és a rossz" fogalmának értelmezésére. Ezért is írtam, hogy a dolgok összefüggenek egymással.

Visszatérve az előbbiekre, valószínűleg azóta már keveredtek is velünk, és megpróbálják a fajaikat fenntartani. Nagy kérdés az is, hogy hogyan tudnak elrejtőzni, és elvegyülni. Ezek szerint lehet, hogy velünk, földi emberiséggel már sok ezer éve a bolondját járatják? De már tényleg elérkezett az idő ahhoz, hogy felébredjünk. Rengeteget szenvedtünk már. Nekik is meg kell változniuk, át kell minősülniük. Nem lehet örökké fenntartani a negatív dolgokat, a félelmet, a tudatlanságot, a kábaságot, a megosztottságot, amiben tartanak bennünket, és amellyel "táplálkoznak". ez tehát úgy tűnik, hogy része az isteni tervnek.

Ahogyan utaltam rá, megpróbálom összefüggésbe hozni ezt a témát többek között az elveszett civilizációknak az "aranykorszakaival" is, hogy milyen módon illeszthetők az előbbi rendszerbe, illetve más rejtélyes dolgokkal.

Az embereknek joguk van tudni az igazságról. De bizonyára vannak szép számmal olyan emberek, akik már tudják az igazságokat ezekről a dolgokról; tehát életünk nagy kérdéseiről. Én azt is simán elképzelhetőnek tartom, hogy az emberiséggel már sok ezer éve a bolondját járatják.

Aztán a másik dolog: mindezek ellenére, hogy ezek ennyire nehéz, zavaros kérdések, jó dolog keresni az igazságot, mert az ember egy kíváncsi természetű lény. Maga a keresés a lényeg, amely kizökkent a hétköznapi élet szürkeségéból, a mindennapi élet gondjaiból. Hiszen tudjuk, hogy mennyire kegyetlen, aljas világban élünk, és jó ezen felülemelkedni egy kicsit. Mindenki kidolgozhatja a neki tetsző elméletet, és már az is óriási dolog, ha valamelyik ilyen témában a sok-sok információból az ember fel tud állítani magának egy rendszert, amit valószínűnek tart, és amiben hinni tud. Hiszen ahogyan szokták mondani: mit ér az ember bármilyen hit nélkül? Tehát nyitottan kell gondolkozni, és meg kell próbálni minél több információhoz jutni bármelyik témában.

2012. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!