Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/142 Shai-Hulud ***** válasza:

A SETI a mélyűrben kutat az idegenek után, "ha még nem hallottad :D" és nem itt a föld alatt. Vajon miért? Ennyire hülyék lennének? De biztos így van, ha TE állítod!


"nagyon sok ostobaságot írtál,"

ÉN??? :-DDD Te ellenkezel még a SETI tudósaival is, nem én...


"ezért ezt nézd el nekem."

Elnézem neked.


"hiányosak az ismereteid és a fogalmakat sem ismered. "

Valamint a reptidokat sem...

Tényleg hiányosak az ismereteim. Belátom.


"Nem tanulok Cyranótól,..."

Az a baj, hoga mástól se.

Viszont - ez már legyen a te bajod.

Elismerem, hogy te vagy a napkeleti bölcs, és én messze nem érek fel a te hatalmas tudásodhoz.

(Amely ugyan kicsit más, mint amit a tudomány elfogad, de miért legyen mindig a tudománynak igaza, nem?)


Légy jó, és vigyázz az idegenekre, elő ne jöjjenek a föld alól! :-)


Sok sikert!


Pedro

2012. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/142 A kérdező kommentje:

Azt írtad az ide jövő ufókra, hogy határozottan tagadják a lehetőségét, erre írtam neked, hogy akkor a SETI mit csinál ? A válaszod az volt, hogy nem a föld alatt kutatják :LOL BARÁTOM, EZEN NAGYON BEHALTAM ! Most már látom hogy itt léted egyetlen célja hogy folyamatos nevetőgörcsben tarts. Nem tudom, hogy hogyan keletkezett az az állítólagos i.q okleveled, de felettébb kétséges a a keletkezésének a kimenetele. Felül kellene vizsgálni ezeket a papírokat, mert neked biztosan nem annyi ! Bár ha a való életben szerzett tapasztalatokat vesszük, akkor ott is haveri alapon osztogathatják. Mindegy is.


Ha nem ismered az ide látogató lényeket nem kellene osztani az észt róluk és a nemlétező fizikai ismereteidet sem.

2012. jún. 6. 17:00
 33/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"A válaszod az volt, hogy nem a föld alatt kutatják :"

Miért, SZERINTED ott kutatják????

Te magyarázol a föld alatt lakó idegenekről, utána a SETI-vel jössz. Elmagyaráznád az összefüggést? Mert nem tudom követni a bakugrásaidat...


"Nem tudom, hogy hogyan keletkezett az az állítólagos i.q okleveled, "

Egy biztos: NEM ÚGY mint a tied. Az enyémet a Mensa HungarIQa állította ki.


"Ha nem ismered az ide látogató lényeket ..."

Nem, valóban, én még eggyel sem találkoztam. De TE már biztos többel is beszéltél.


Te... Fizikus... :-DD


Pedro

2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/142 A kérdező kommentje:

Te írtad hogy "Ja... idejövő ufók" és hogy ezt tagadják. Erre írtam hogy "Tudománnyal foglalkoztam és nem tagadják egyiket sem ! Idegeneket sem, sőt kutatja a SETI, ha még nem hallottad :D " Erre írtad hogy "A SETI a mélyűrben kutat az idegenek után". Ezen megint nevetek :LOL. Ezt egy 100-as I.Q-jú ember megérti és nem ír ilyen ostobaságokat, neked még ennyi sincsen ! Az ide jövő ufókra írtam, a reptoidok máshonnan kavaródott a fejedbe. felesleges reptoidokkal foglalkozni, mert kb 80-85 iq-val mint ami neked van nem fogod megérteni.


Pedró, felesleges a további vita bármiről, mert tárgyi ismereteid sincsenek, nálad a speciális relatívitáselmélettel bizonyították a kvantumtérelméletet, na :LOL ! És mint sokadjára bizonyítottad, intelligenciád is roppant csekély !


Jó olvasgatást menzás barátom, de inkább kerüld a kommenteket !

2012. jún. 6. 19:24
 35/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Köszönöm a jótanácsaidat. :-)

Mivel nem magyaráztál el semmit, csak közölted fensőbbségesen, hogy az mind hülyeség amit én írok, már hajlamos vagyok elhinni, hogy én vagyok a beképzelt és nagyképű.


Bár a komolyabb tudósok (Michio Kaku, Stephen Hawking), valamint az ismertebb fizikus tanárok (utalok az általad is "állítólag" elismert Dávid Gyulára) egyértelműen valószínűtlen, nem reális dolognak mondják a földön kívüli civilizációk ide látogatását (NEM a létezését - de tudom, hogy neked kissé összekavarodnak ezek a fogalmak), örülök, hogy legalább TE biztos vagy az ittlétükben...


"felesleges a további vita bármiről,"

Na ezzel legalább maradéktalanul egyetértek.


"mert tárgyi ismereteid sincsenek,"

A reptoidokról? Vagy az ufókról? Tényleg nincsenek. Remélem, neked vannak.


"És mint sokadjára bizonyítottad, intelligenciád is roppant csekély !"

Bocs... csak szabadjon picikét megemlítenem, hogy NEM ÉN hiszek mindenféle föld alatt lakó, és betonnal elzárt földönkívüliekben.....


"Jó olvasgatást menzás barátom,"

Köszönöm szépen. Neked is ugyanazt kívánom, amit te nekem.


"de inkább kerüld a kommenteket !"

??? Miért ???

Így döntött a Világtanács? Vagy az akármilyen meghajtással idejövő ufók tiltották meg?

Majd ha ők közlik személyesen, megfontolom a kérésüket.


Pedro

2012. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/142 A kérdező kommentje:

Állandóan elmagyráztam, most is idézeteket sokszor leírtam, tőled, de te most sem érted meg, ez a lassú felfogás jele ! :D.

""mert tárgyi ismereteid sincsenek,"

A reptoidokról? Vagy az ufókról? Tényleg nincsenek. Remélem, neked vannak."



Azt is odaírtam, hogy a fizikáról és le is írtam hogy miért, ezt sem értetted meg. Ufókról sem, semmiről sem, ami nem baj, de nem kell beleokoskodni ! :D.


"Bocs... csak szabadjon picikét megemlítenem, hogy NEM ÉN hiszek mindenféle föld alatt lakó, és betonnal elzárt földönkívüliekben....."


Én pedig elfogadtam a szovjet mérnök hadának együttes beszámolóját, ami ha pl egy olajmező feltárásáról szól, akkor te is elhiszed, ha Reptoidokról, akkor pedig nem :D Pedig ugyanzok, a szemtínúk ! Tudósok voltak. Mellesleg ők írták, hogy lezárták azt a bázist.


Mondjuk DGY saját véleményét közölte, úgy hogy nem mélyedt el az ufó irodalomban és szerintem ezt a cikket sem ismeri, ami nem baj, mert kiváló fizikus. DGY a fizika mai állására alapozta véleményét, de mint tudjuk a mai ismert fizika attól is távól áll ami az 51-es körzetben van és titkosított kísérletek vagy elhallgatott találmányok, hát még az ufóktól !


Hawking nem rossz olvasmány, de tudni kell, hogy nagyon belemegy az alternatív hipotézisekbe, az ő művei inkább utópiák, kb amiket gondolkozik azok messze valószínűtlenebbek mint mondjuk a galaktikus federáció léte, ellenben nagyon jó író, sokan veszik a könyveit.


Nem érdemes írnod ide, mert nem értesz a fizikához sem, az ufókhoz sem és ostoba is vagy. Tárgyi ismereteid és gondolkodásod nem tesziklehetővé a vitatkozást velem sem és a fórumban sem.

2012. jún. 6. 20:37
 37/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azt is odaírtam, hogy a fizikáról és le is írtam hogy miért, ezt sem értetted meg. "

De megértettem, csak nem értek veled egyet.


"Ufókról sem, semmiről sem, ami nem baj, de nem kell beleokoskodni !"

Bocs, de ezekről NEM írtad le, hogy miért... :-D


"Én pedig elfogadtam a szovjet mérnök hadának együttes beszámolóját, ami ha pl egy olajmező feltárásáról szól, akkor te is elhiszed, ha Reptoidokról, akkor pedig nem :D"

Igen, az olajmező valószerűbbnek tűnik, mint a reptoidok...

Ha én azt mondom, hogy felszálltam a villamosra, azt te is hamarabb elhiszed, mintha azt mondom, hogy átugrottam a házat.


"Pedig ugyanzok, a szemtínúk ! Tudósok voltak."

Na látod éppen EZ AZ, amiben kételkedek.


"Mellesleg ők írták, hogy lezárták azt a bázist"ű

Én meg hogy átugrottam a házat.


"DGY a fizika mai állására alapozta véleményét,"

Miért, TE NEM ??? ??? ??? ??? ??? ??? Akkor mi alapján nyilatkoztatsz ki???


"de mint tudjuk a mai ismert fizika attól is távól áll ami az 51-es körzetben van és titkosított kísérletek vagy elhallgatott találmányok, hát még az ufóktól ! "

Igen, ebben TELJESEN egyetértünk.

A mai ismert fizika ezektől MINDEGYIKTŐL igen messze áll.

Mint ahogy TE is.


"Hawking .... az ő művei inkább utópiák, "

Hehehehehe.... Ezt mondd el (írd meg) neki is, biztosan jót röhögne ő is. (ha még tudna szegény.)

A tudós társadalom második Einsteinként emlegeti, több hipotézisét igazolták, nagyban hozzájárult a kozmológia tudományának jelenlegi állapotához - te meg csak leutópiázod... És ugye ÉN vagyok a nagyképű... :-DD


"kb amiket gondolkozik azok messze valószínűtlenebbek mint mondjuk a galaktikus federáció léte"

Ja, hát persze! Tudom, ezt neked a reptoidok súgták meg... :-DD


Te.... FIZIKUS......


"Nem érdemes írnod ide, mert nem értesz a fizikához sem, az ufókhoz sem és ostoba is vagy."

Érdekes... Én ugyanezt gondolom rólad...

Nahát, milyen véletlenek vannak!


Pedro

2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/142 A kérdező kommentje:

Nem értesz egyet velem, hogy ne szólj bele ahhoz amihez nem értesz :D. Aha.


""Ufókról sem, semmiről sem, ami nem baj, de nem kell beleokoskodni !"

Bocs, de ezekről NEM írtad le, hogy miért... :-D "


Leírtam. Mert nem érteszhozzá. Nem olvasod a szakirodalmat, nem ismered a jelenséget sem, semmit nem tudsz róluk ! Fizikáról sem.


"Ha én azt mondom, hogy felszálltam a villamosra, azt te is hamarabb elhiszed, mintha azt mondom, hogy átugrottam a házat."


Ez egy egy alany általi megfigyelés, de ha sokan mondanák, magasan kvalifikált emberek, mind ugyanazt, elhinném neked :D.


"Miért, TE NEM ??? ??? ??? ??? ??? ??? Akkor mi alapján nyilatkoztatsz ki???"


Az tíz évvel ezelőtt volt vagy régebben, azóta sok víz folyt le a dunán. A földönkívüliekről tudni kell azt hogy fejlettebbekmint mi ! Fogalmunk sem lehet milyen fizikai lehetőségek vannak amiről még én sem tudhatok.


Nekem vannak ismereteim 51-körzetben használt meghajtással és fizikai ismeretekről.


Hawking jó fizikus ezt nem tagadom, de nagyon sok elmélete merő hipotézis, semmilyen alapja nincsen és te ezekből merítesz. Az a baj, hogy Én ha olvasok akármilyen fizikai elméletet, tudom hogy mi a valóságalapja, de te nem. azt hiszed a kvantumtérelméletről hogy relatívitáselmélet, így nem lehet olvasni és tájékozódni a világban.


Ha nem hiszel az ufókban hogy idejönnek. szerinted nem léteznek és még a fizikához sem értesz, akkor nem értem miért vagy itt ? Minek okoskodsz bele ? Én sem írom tele a magánvéleménnyemmel olyan rovatokat amihez nem értek !


Kezdj valami hobbiba, ne szenvedj itt.

2012. jún. 6. 21:10
 39/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Látom, már kezdesz belebonyolódni saját körmondataidba... :-D


"Nem olvasod a szakirodalmat, nem ismered a jelenséget sem, semmit nem tudsz róluk ! Fizikáról sem. "

A francba. Pedig azt szoktam olvasni... És mégse? Most elkeserítettél!


"ha sokan mondanák, magasan kvalifikált emberek, mind ugyanazt, elhinném neked"

Csak azért, mert mások mondták... Bár ellenkezik MINDENNEL amit eddig megtanultál, tapasztaltál, bizonyítottál, most elhinnéd, mert három magasan kvalifikált távgyógyító azt mondta... Na innen eredhet az ufó-hited is. De ebben nem akarok vájkálni.


"Az tíz évvel ezelőtt volt vagy régebben, azóta sok víz folyt le a dunán. "

Értem. Azóta MEGVÁLTOZOTT a fizika. Mások lettek a viszonyok, megnőtt a fénysebesség, és összébb ment a Tejútrendszer.

Bár tudod Dávid Gyula (ha már vele példálózunk) az újabb, MOSTANI előadásaiban is ugyanezt mondja. Akkor ő nem értesült volna az Új Fizikáról? Hogy miből maradt ki!!!


"A földönkívüliekről tudni kell azt hogy fejlettebbekmint mi !"

Gondolom, ezt is ők mondták neked...


"Nekem vannak ismereteim 51-körzetben használt meghajtással és fizikai ismeretekről. "

Gyorsan tedd közkinccsé, ezekben az energiaszegény időkben nagy szükség lenne hozzád hasonló jól értesült, ilyen értékes ismeretekkel rendelkező fizikusokra! Felvirágoztatnád Magyarországot!


"Hawking jó fizikus ezt nem tagadom, de nagyon sok elmélete merő hipotézis, semmilyen alapja nincsen""

Úristen! mit nem mondasz! Akkor a fekete lyukak sem léteznek?


"Én ha olvasok akármilyen fizikai elméletet, tudom hogy mi a valóságalapja, de te nem"

Valóban, nem tudom eldönteni. Ha tudnám, akkor megmondanám azoknak a hülye kísérleti fizikusoknak, hogy nincs is rájuk szükség, mert én tudom, hogy mi a valóság, és mi nem. Azért örülök, hogy TE ezzel tisztában vagy. Remélem, te azért szoktál helyreigazításokat küldeni az elméleti fizikusoknak, mikor nagyon elszáll velük a ló...

És például azt hiszik, hogy Isten MÉGIS kockajátékot játszott...


"Ha nem hiszel az ufókban hogy idejönnek."

Ezt valóban nem tartom valószínűnek. Nem azért mert NEM HISZEM, hanem pl. azért, mert több fényévig tartana az utazás... Jó, tudom, térgörbítés, meg egyéb, még nem ismert fizikai lehetőségek... De inkább maradjunk a realitásoknál. (Még ha nehéz is.)


"szerinted nem léteznek"

Ilyet BIZTOSAN nem olvastál tőlem. Nem a LÉTÜKET tagadom. Valakivel összetévesztesz.


"és még a fizikához sem értesz,"

Azért vannak halvány elképzeléseim :-D


"akkor nem értem miért vagy itt ?"

Például mert ez egy szabad ország.... Legalábbis ebben a tekintetben.


"Én sem írom tele a magánvéleménnyemmel olyan rovatokat amihez nem értek ! "

Pedig most is azt teszed - a magánvéleményedet hangoztatod.

Mert hogy NEM a hivatalos tudományos álláspontot, az TÖKÉLETESEN egyértelmű.


De látod, NEKED is szabad hasonló, a hivatalos tudománnyal ellenkező dolgokat hangoztatnod. Hiszen TE is szabad ember vagy, és lehet SAJÁT meggyőződésed, aminek hangot is adhatsz.


Akárcsak én.


Pedro

2012. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/142 A kérdező kommentje:

Belebonyolódni te szoktál a mondatokba, de a baj hogy ki sem látsz belőlük :).


Valójában nem igaz, az hogy mindennelellentmondana amit tapasztaltál. Egy eddig új ismeretlen életforma létezése a tény. csak neked új, de neked a fizika is az.


Tíz év alatt fejlődött a fizika és minden amit a világról tudunk. NEM LEHET kijelenteni, hogy nem létezik intelligens élet és hogy nem is látogatnak ide és ezt nem is jelentik ki a tudósok. DGY pedig azt mondja, hogy jelenlegi ismereteink szerint nem lehet úrutazni, ami igaz !


nem lehet közkincsé tenni ezeket a dolgokat. Az idegenek sokkal fejlettebbek mint mi ! Sok olyan lehetőség rejlik a tudományban amiről mi még mit sem tudunk, a megismerés elején járunk csak, olyanok vagyunk mint a kisgyermekek az óvodában ! A földönkívülieknek nem is kell antigravitációs meghajtás, probléma nélkül képesek dimenziókat, univerzumokat átszelni, némelyek csak a testükkel. Azért mert egy hangyabojban élsz, ostobaság feltételezni hogy jöhetnek a bojhoz más lények is mert te még nem láttál egyet sem. Nagyképű az az ember, aki ezt elutasítja és felettébb tudatlan is.


Figyelj ! Az elméleti fizika fejtegetésekben Én el tudom dönteni, hogy hol a határ. Én értek hozzá. Tudom hogy melyik elmélet mennyire utópia és mennyire lehet reális. Mivel elméleti fizika, így szükség van elméletekre, amiről nem tudjuk hogy melyiklesz később helyes és melyik nem, nyílván függ az elmélet megalkotójától, hogy milyen beállítottságú és ez meglátszik az alkotásain is !


""és még a fizikához sem értesz,"

Azért vannak halvány elképzeléseim :-D "


Nagyon halványak, de ez ide kevés. Azért egy sima érettségizett ember többet tud mint te.


A tudomány nem tagad semmit csak ami ellenkezik a jelenlegi ismeretel ! A tudomány a jelenlegi ismereteket ismerteti. Jelenlegi tudomány nem zárja ki ufók létezését ! Azt sem hogy űrhajóznának ide ! Azt mondja ki hogy : JELENLEGI ISMERETEINK ALAPJÁN NEM LEHET ŰRUTAZNI TÉRIDŐBEN AZ ISMERT MEGHAJTÓ RENDSZEREKKEL.



Ez igaz !


De ! Nem kémiai meghajtást használnak az ufók.

Nem is a téridőben utaznak és akik itt utaznak, akik igen, azok viszont nem folytonosan tartózkodnak benne.


Vannak akik nem is űrutaznak.


Nem tartom értelmét beleokoskodni a dolgokba amikhez nem értesz, ezért nem tartom hasznosnak az itt létedet. Szerintem trollkodj más rovatban. Vitatkozni úgysem tudunk, az ismereteid és a gondolkodási képességeid hiányában. Lassú felfogású vagy.

2012. jún. 6. 23:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!