Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A belső föld legendája igaz...

A belső föld legendája igaz lehet, és az ott élő civilizációk is?

2012. jún. 28. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 Tom Benko ***** válasza:
74%
Nem. Kis geológia ismeret (mondjuk ált. isk. 6-7. osztály) után könnyű belátni, mekkora baromság.
2012. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Figyelj ide, nézd végig a videot amit linkeltem.

1905-ben készült felvételek történetét mondja el az illető aki ott volt azon a hajón!


Kérem a válaszolókat, hogy értelmes válaszokat adjanak, ne legyen olyan válasz, "hogy te hülye vagy" menny vissza az iskolába még tanulni földrajzot, meg ilyenek!


Én a választ keresem a kérdésemre, az igazságot akarom megtudni. elképettem amikor ezt a videót végig néztem, hihetetlen. A interjút adó személy, nem mondta el, hogy hogyan tért haza, amit nagyon sajnálok.


Nézzétek végig!

2012. jún. 28. 14:46
 3/61 anonim ***** válasza:
65%
En annal a cegnel dolgozom amelyik a cserekereskedelmet bonyolitja a lentiekkel, rengeteg fenyt viszunk le az alvilagba, cserebe adnak sotet anyagot, abbol keszul idefent az ejszaka...
2012. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Nem ilyen válaszokra vagyok kíváncsi!

Utolsó vedd komolyan!



Komoly válaszokat várok, nem szeretném, hogy ebből hülyeséget csináljunk! Hülyeségeket én is tudok mondani, de ez most nem az!


Bízonyítékok vannak a videóban! Ne csináljátok már, aki nem ért ehhez a témháoz ne válaszoljon.


Előre is köszönöm!

2012. jún. 28. 14:49
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

A film 1993-ban készült. Hogy mesélhet valaki, aki 1905-ben ott volt egy hajón felnőtt emberként?

A filmet gyártó cég neve Zeitgeist films.

Kell ennél több érv, hogy ez marhaság?

2012. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez nagyon érdekes kis film.

Én csak az utobbi néhány évben kezdtem el hallani a belső földről ezt aszt.Nem tudom mennyire lehet ez igaz de egyre többen hiszik aszt hogy valóban létezik a sarkoknál egy lyuk

ami levezet mélyen a föld alá.Állítják hogy ott bizonyos lények is élnek.Sokan úgy gondolják hogy a sarki fények is valójában onnan erednek és még a hőmérséklet is nagyobb arrafelé.Nem értem miért nem vizsgálják ezt meg alaposabban a mai technológiákkal.Vagy azért mert megint titkolnak valamit vagy azért mert az egész nem létezik.nem tudom...De ha létezik is nem úgy kell elképzelni szerintem mint ezt http://www.youtube.com/watch?v=pWweFS50C8g

2012. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:

itt egy kis valodi rejtely ehhez:

[link]

2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Miből gondolod?

A 1905-1906-ban történt eseményekről van videó felvétel! A film amit látsz az ott lévő eseményeket mutatja be ,kamerán kereszütl..


kérlek rá, hogy tekerj a végére, pontosabban. 1:07:30-ra Onnantól nézd, talán felkelti az érdeklődésedet!

2012. jún. 28. 14:58
 9/61 anonim ***** válasza:
30%
Az iskolában számtalan teóriát kezelnek tényként, amire azonban nincs bizonyíték, vagy valós adat. Nem baj, ha az ember kitekint abból a dobozba, amiben az elméjét megpróbálják belezárni. Az általánosan képző tananyag nagy része leköti az elmét, és megcsupaszítja, hagyja elsorvadni. A kérdező hajlandó túllépni ezen, ami becsülendőbb, mint a vak elfogadás. De mi a bizonyíték a Föld tömörségére? Magára a Föld keletkezésére sincs tény, csupán többféle elfogadott elmélet (Planck, Laplace). Richard Byrd admirális állítólag járt odabent. Ennek ellenére objektíven szükséges kezelnünk az adatokat, nem eldöntött kérdésként. Végleg csak az igazság pillanatában dőlhet el, ami egyelőre távolinak tűnik. Aki elveti az üreges Föld lehetőségének elméletét, az kérdőjelezze meg, hogy véletlenül nem hazudnak-e mindenkinek, és a Föld valójában nem lapos-e. Komolyan. Nem KELL mindent elhinni, amitől szürkék, és bántatlanok lehetünk, amit szükségszerűen követelnek. Egyébként, érdekességként említem, amerikai bennszülött törzsek mítoszai szerint is, az elődeik a Föld alól jöttek a felszínre. Beszámolók szerint pl. a Vénusz felszíne, a Mars felszíne alatt is élnek.
2012. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
*...abból a dobozból, amibe az elméjét próbálják zárni - elnézést.
2012. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!