Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban voltak UFÓ-k az...

Valóban voltak UFÓ-k az olimpia megnyitóján?


2012. aug. 2. 07:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
5%
azért nem kivehető, mert a hírcsarorna kamerája nagyon távol állt a ponttól, ahol az ufo mozgott!!!
2012. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a brit légierő nem észlelt a közelben semmilyen repülő tárgyat.
2012. aug. 2. 14:48
 23/41 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 27%-os, sztem pont az a buta, aki démonokban, szellemekben hisz. Tehát te. Ezt elárulja az is, h minden mondatod végére 31245 felkiáltó jelet teszel.

Hol olvastál te olyat h Kolumbusz idegen tárgyat látott? Gondolom vmelyik ufó magazinban. A Bermuda háromszögben sincs semmiféle ufó tevékenység, csak az erős áramlatok, és a hirtelen kialakuló viharok által elsüllyedt hajók, lezuhant repülők esetei után kezdték ezt kitalálni.

És addig ne engem nevezz butának, amíg te azt hajtogatod h a Balatonban uso-k lehetnek. A 2 méteres vízben, hát hogyne. Te vagy az a tipikus hívő, aki már menthetetlen. Még a konyhai kenyérpirítóra is azt hiszed h idegen tárgy gondolom.

De továbbra is fenntartom a véleményem, h egy nagy kamugép vagy. Szellemeket látsz, minden videóban ufót észlelsz, és ha vki ad egy leírást h az bezony nem egy ufó, hanem egy akármi, akkor csak azért is hajtod h az ufo. Fel kéne ébredni az álomvilágból.

Amúgy köszi h a politika rovatba próbálsz irányítani, de nem komálom a politikát, inkább boldogítalak téged:) Amúgy neked az miért jó h mindenkinek kamulsz? Élvezed?:)

Tényleg jó lenne ha téged vinnének el már az ufók:D

2012. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel a kérdést, hogy itt veszekedés legyen mert az nem érdekel. Véleményeket várok a kérdésről. Persze egy kis vita kialakulhat, de személyeskedés ne legyen. Előre is köszönöm.
2012. aug. 2. 15:57
 25/41 anonim ***** válasza:
31%
Nézzétek meg a részlet előtt látszik h a földről emelkedik fel amúgy.,
2012. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
Cseh laci is ufó nem tudtad???
2012. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
40%
Mikor hagyják már abba az emberek ezt az UFO mániát? Kezd elegem lenni belőle...
2012. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 chrishu ***** válasza:

Segítségg reptóidók áááá!!!

Egy léghajó volt...

2012. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
16%

28-as nem értelek, ha utálod, hogy egyes emberek foglalkoznak az ufokkal, akkor miért jösz ebbe a témakörbe?

tönkreteszitek az egész témakört, miközben utáljátok!!! akkor mit kerestek itt??

én sem megyek fikázni semmit, de ti itt rontjátok a levegőt, felhúzzátok az agyunkat!

aki nem hisz ezekben menjen a politika vagy a tudomány témakörbe!!!

2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Tévedés, hogy nem hiszek a természetfeletti erőkbe, más lényekbe, de ezt már sokallom... reptoidok, UFO-k, plejádok, minden sz*r, ezekbe nem hiszek! Ezek a komolytalanok dolgok!
2012. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!