Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha Beismernék az idegenek...

Ha Beismernék az idegenek létezését megdőlne az egész"Egyház"?

Figyelt kérdés

Személy szerint én örülnék neki..Mer Isten nem létezik

Csak istenek vannak akik az idegenek(-_ö)

Biztos azzal jönnének egyből hogy a bibliában benne van

meg ilyenek..Am tényleg benne van csak máshogy értelmezve..



2012. aug. 29. 12:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Miért dőlne meg?

És attól, hogy te nem hiszel az Istenbe, nem jelenti azt, hogy nem létezik!

2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem, a katolikus egyház mint már sokszor, módosítana a tanításain. 1000 éve még azt tanították hogy a föld lapos.

Bár szerintem az idegenek ateisták lennének, vagy legalábbis nem hinnének a biblikus istenben.

2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Nincs róla semmi bizonyíték, hogy létezik, vagy nem.
2012. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem dőlne meg a biblia, csak ki kellene egészíteni a tanítást arra nézve, hogy nem csak a földön teremtette meg Isten az életet, hanem a világegyetem random pontjain máshol is. Szerintem egy zsinat, és néhány év ismerkedés az idegenekkel elegendő lenne hozzá, hogy az egyház erre a végkövetkeztetésre jusson. Ha esetleg még az idegenek valami hasonlóságot is mutatnak az emberrel, akkor még azt is bele lehet látni, hogy nem csak az embert teremtette a maga képmására. Nem feltétlen dőlne be a keresztény, vagy bármelyik egyház.
2012. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
A keresztény/zsidó istenről csak egy rongyos könyv van....meg még kettő a zsidóknál, plusz tucatnyi középkori hittudományi kötet, plusz megszámlálhatatlan mai hittudományi kötet. Könyvesbolti eladó voltam...hihetsz nekem. Ugyanannyi bizonyíték van Isten(bármilyen is legyen) létezésére mint az idegenekére. A csodáknak ugyanolyan hitelesek a szemtanúi, mint az ufóészleléseknek.
2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mármint földönkívüliekről... az ufó az más

És bizonyíték alatt a rengeteg kamuvideóra, és photoshoppos képre gondolsz?

2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 x) ***** válasza:
50%
több 1000000 bizonyíték? Mutass már 5 darabot nekem légyszives. A Biblia pedig semmi olyat nem ír hogy nem lehetnek idegen lények. Bár a Bibliai dolgokban én sem nagyon hiszek, nyilván aki olvasta az tudja hogy elég abszurd dolgok vannak benne, meg persze tele van rejtett erőszakkal annak ellenére hogy azt elvileg tiltania kéne. De Isten létét nem kérdőjelezem meg mert nincs rá bizonyítékom hogy nem létezik. Az egyház meg már csak azért nem dőlne meg mert rámagyaráznák az idegenekre hogy "Isteni jel".
2012. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Valóban. Az ki van zárva hogy egyetlen ember teremtette a világot. De Isten nem is ember. Szerintem te vagy nagyon félreértettél valamit, vagy semmit nem tudsz a vallásokról.

És abban is nagyon tévedsz, hogy az okos emberek nem hisznek Istenben. A legnagyobb tudósok, akik ma a világ nagy kérdésein dolgoznak javarészt vallásos emberek. Stephen Hawking is, és sokan mások, akiknek talán nem ismeri mindenki a nevét, de attól még zseniális elmék. Pont ez teszi őket zseniálissá. Hisznek Istenben, de tudósok is, így egyik oldal előítéleteit sem viselik magukon. A régi tudósok sem voltak különbek. Isaac Newton a saját bevallása szerint Isten keze nyomát kereste tudományos kutatásaival, és abban a tudatban halt meg, hogy valamit felfedezett Isten munkájából. És ezek csak a nyugati világ tudósai. Keleten még nagyobb embertömegek hisznek istenben, istenekben. És ez szintén nem befolyásolja őket abban, hogy a tudományban, és akár a földönkívüli élet létezésében is hinnének. Egoizmus lenne azt gondolnunk, hogy csak nálunk teremtetett élet, ezt már a vallások is kénytelenek bevallani. Jobban mondva a nyugati vallások, a keleti vallások szerint vannak más világok is, ahol más lények élnek mint a földön. Az hogy ez másik létsík, vagy másik bolygó-szerintem az elfogadásuk szempontjából mindegy. Nem összeegyeztethetetlen a vallás a földönkívüli élettel. Csak bővítésre szorul, ha bebizonyosodik egyszer.

2012. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 x) ***** válasza:

"Teljességel kivan zárva hogy eggyetlen ember teremtette volna az egész világot". Isten nem ember hanem Isten. Megint úgy vagdalkozol mindenféle hülyeséggel hogy semmit nem tudsz a vallásról. Semmivel nincs kevesebb bizonyíték rá mint az idegenekre. Évente legalább annyi angyalt, Mária/Jézus arcképet vélnek látni az emberek random tárgyakon mint ahány UFO észlelést jelentenek. Olyan jó lenne ha utánanéznél valaminek mielőtt ilyen idióta módon véleményezed.

Mondom ezt úgy hogy sosem voltam vallásos, bár próbálták belém nevelni, szóval nem foghatod rá hogy "jajj csak azért mondom mert én olyan bigott vallásos vagyok"

2012. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Én sem vagyok vallásos. Sőt, engem a legtöbb nyugati vallás konkrétan kivetne magából az érdeklődési területem miatt. De ettől még előbb olvasok, csak azután véleményezek. A vallást is, és az ufo észleléseket is. Bár utóbbit csak akkor, ha van valami köze hozzám, amúgy nem igazán érdekel.
2012. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!