Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarázkodik az amerikai...

Magyarázkodik az amerikai hadsereg?

Figyelt kérdés

Látványos rakétatesztet hajtott végre az amerikai hadsereg szeptember 13-án, csütörtökön, az új-mexikói White Sands Missile Range katonai komplexumban, legalább is ezt állítják. A hadsereg azt közölte, hogy a Fort Wingate katonai bázisról fellőtt, Juno típusú rakéta kondenzcsíkja visszaverte a hajnali napfényt, a látványos fényjelenséget Denvertől Los Angelesig látni lehetett. A kísérlethez használt, előzőleg hatástalanított rakétát egy Patriot rakétával térítették el az eredeti pályájáról. A Juno azonban olyan magasra szállt, hogy a hosszú, az atmoszféra felsőbb rétegeiben megfagyó kondenzcsíkja visszatükrözhette a felkelő nap sugarait.


[link]


2012. okt. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ! :D.
2012. okt. 16. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Hagyjál már ezzel az idióta paranormal.hu-val!


Egyébként IGEN "magyarázkodik"!Vagy is inkább meg magyarázza,hogy mi az amit valaki másnak vélt és azt még terjeszti is mert akkora barom!

2012. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik az oldal, ne járj ide, van más topik is.
2012. okt. 16. 22:55
 5/12 Malats ***** válasza:
Én nem vagyok szkeptikus, se vallásos fanatikus, de az általad linkelt oldal több cikkjében is voltak már nem kicsit téves infok. Szedett vedett az egész.
2012. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem ez az oldal, teljesen jó mind formailag, mind esztétikailag és tartalmilag, de tudományosan is. Nem arról van szó hogy hiányosak a fizikai és ufológiai ismeretetek ? Trollkodni jártok ide.
2012. okt. 16. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Trollkodás? Mi nem kapunk semmit, amiért leleplezzük ezeket, csak jó adag lecseszést a fejünkre. Az oldal üzemeltetői viszont a zsebüket tömik a reklámbevételekből. Nem tudom, ki itt a troll.
2012. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eldöntendő kérdést feltenni elég béna dolog. Ehhez mérten jönnek a válaszok.
2012. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amikor még vasárnap Baumgartner a kabinban ült, a háta mögött lehetett látni egy hosszú kondenzcsíkot. Mivel csúsztatott élőben ment az űrugrás, gondolom elfelejtették kivágni a dolgot. Mindez volt vagy 2-3 másodperc. Csodálkoztam is mit keres 36 kilométer magasan kondenzcsík. Bár inkább egy chemtrail jelenségre hasonlított. Íme a magyarázat.

Figyelj kérdező azért nem kell minden esetben földönkívülieket látni. Bár az amerikai hadsereg meg a Nasa csak magyarázkodni tud, ez nem újdonság.

2012. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tegnap fingottam egy nagyot.

Nem akarok magyarázkodni, de rohadt büdös volt.

2012. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!