Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az RTL-en meg a TV2-n miért...

Az RTL-en meg a TV2-n miért nem adnak Ufós, sci-fi filmeket? A Függetlenség napján, meg a Támad a Marson kivül?

Figyelt kérdés

Nem gondolok semmiféle összeesküvés-re csak furcsa hogy mindenéve ugyanaz megy nektek nem?Vagy csak hülyén akarják tartani az embereket?


Reptoidnak képzelő emberek,Szkeptikusok,trollhomárok,Vallási őrültek,TV-Botok :) Kiméljenek



2012. nov. 15. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért vennének meg új filmeket, ha a régi filmek folyamatos ismétléséből is megélnek? Ránézésre a huszadjára leadott Bud Spencer filmeknek is bőven van elég nézettségük ahhoz, hogy megérje nekik leadni. Nincsenek különösebben rákényszerűlve, hogy új filmeket sugározzanak.
2012. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tartogatják karácsonyra! :)
2012. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kabapixi, a PM-emre miért nem válaszoltál?
2012. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek kereskedelmi csatornák. Csak olyan tartalmat adnak le, amellyel jó nézettséget vagy népszerűséget tudnak elérni. Az UFO-s sztorik gyengék és kimentek a divatból, csak néhány fanatikus hisz még bennük.
2012. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mert ez akkora hülyeség h nem éri meg erre cseszni a műsoridőt:)
2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? LOL
2013. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

IGAZAM VAN !!!!!!!!HA -200000000000RE PONTOZTOK LE AKKOR IS!!!!BOTRÁNYOSAK VAGYTOK KOMOLYAN!!!AHELYETT HOGY AZ EMBERI TUDÁST FEJLESZTENÉ A SOK AGYAMENT IGAZI TUDÁSSAL,PÉLDÁUL AZ ORVOSTUDOMÁNY FEJLESZTÉSÉVEL,UFÓKRA MEG EGYÉB AGYRÉMRE PAZAROLJÁK AZ IDEJÜKET??ÉS HA LÉTEZNEK MIVAN??ÚGY GONDOLOM,AMÍG ITT A FÖLDÖN ILYEN NEHÉZ KÖRÜLMÉNYEK VANNAK EZT KELL JOBBÁ TENNI...



UTÓIRAT: PONT TESZEK A SZÁZALÉKOMRA,LEHET PRÓBÁLKOZNI...

2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy még beírod hogy igazad van, attól nem lesz igazad. Ja meg hogy itt kiabálsz attól sem lesz igazad. Nem tudod érvekkel alátámasztani a mondandódat és a kiabálásoddal akarod ellensúlyozni ezt. Ez így nem megy, csak hülyét csinálsz magadból.


Nekem mi az érvem az UFO-k mellett? A sok észlelés egyszerű emberektől. Videók, képek által, amiből van sok is, de az emberek többsége és a tudomány is szkeptikusan áll hozzá, ami természetes. Miért titkolnák a kormányok? Pont azért hogy felesleges a pánik, nem akarják hogy ezzel foglalkozzanak az emberek, mivel ők sem tudnak sokkal többet az idegenekről.

Lehet kamu az összes UFO észlelés? Nem hiszem, bár én nyitott vagyok erre is, de akkor kérek egy mindenre kiterjedő cáfolatot az összes észlelést meghazudtolva, ennyi. Ez nem nagy kérés. Ebből lehetne akár dokumentumfilmet is készíteni, ha ennyire nem igaz a dolog.

2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kiabálok de különben nem olvasnák el:)

És milyen tény kell??Ezt nem lehet bizonyítani!

2013. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt a gőgöt nem szeretem, amivel egyesek hangoztatják, hogy "márpedig idegenek vannak, ez tény, és aki kételkedik benne, az egy tájékozatlan és agymosott paraszt".
2013. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!