Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha te Földönkívüli lennél,...

Ha te Földönkívüli lennél, melyik országot támadnád meg először?

Figyelt kérdés

Biztosan emlékeztek a reklámra, mely szerint, ha forradalom lenne, melyik TV csatornát foglalá el ? Hát az MTV-t, mert nagy a sugárzás tere.


Most ugye lehetne azzal érvelni, hogy ha földönkívüli lennél, melyik országot támadnád meg először ? Hát magyarországot, mer itt van a legtöbb Nóbel díjas egy főre esve. ugye itt a legértelmesebbek az emberek.


Szerinted, ha te földönkívüli lennél, akkor melyik országot támadnád meg előszőr és miért?


2012. nov. 16. 02:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésed alapból rácáfol arra hogy Magyarországon vannak a legértelmesebb emberek...
2012. nov. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Én mondjuk kínát.

Nem szeretem a kínaiakat.

2012. nov. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Na, te biztos nem leszel "Nóbel" díjas, komám.
2012. nov. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Csak Magyarország jöhet szóba... annyi reptoid meg lumbulábi ír ide, erre az oldalra, hogy szövetségeseket is szerezhetnék közben :)
2012. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:
88%

Ha földönkívüli lennék, miért éppen ezen kellene gondolkoznom? És miért akarnék elfoglalni bármit is?


Egyébként ha már igen, akkor USA-t és Kínát egyszerre, a haderejük miatt. Ezzel a Föld mint olyan, valószínűleg el is lenne intézve.

2012. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shanokk ***** válasza:
100%

Egyértelműnek tűnhet a válasz. USA - Nem York City...


Persze ezzel természetesen azonnal halálra ítélnénk az inváziót, hiszen számos hős él New York Cityben, aki már nem egyszer megakadályozta az UFO támadást...


A lényeg, hogy nekünk semmi félni valónk nincs, mert minden sz@ar az USA-ban történik.

UFO támadás, Zombiapokalipszis stb.

2012. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon foglalkoznék az országhatárokkal, engem nem érdekelne. Ahol magamra veszélyes erőket látok, azt céloznám be először meg persze mindenki kapna aki engem támadna:)
2012. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Én nem országot, hanem egy személyt...

Fellázadooooooooook, Orbáááááááááááááááááááááááán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

2012. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Veccő Veronika házát támadnám meg! :)
2012. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Cigányországot.
2012. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!