Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért fogják rá minden re hogy...

Mért fogják rá minden re hogy Főldőnkivüliek?

Figyelt kérdés
Ha látnak valami Ismertlen Repulő Tőrgyat angulul Undefinied Flight Object rőviditve UFO t akor azt hiszk hogy főldőnkivüliek . mért hisznek joban aba hogy főldőnkivüli mint aba hogy replőgép titkos katonai eszkőz, természeti jelenség vagy pusztán szorakozik valaki mint én amikor egy lámpárol egész jo ufo fotot csináltam . Mét hiszik azt hogy nem lehet ember épitete vagy természetes .

2013. jan. 3. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:

ki fogja ár, mikor, hol, én biztos nem


a hülyékről meg nem érdemes beszélni

2013. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert ők tudnak helyesen írni.
2013. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ezek az ősi idegenek!!!! xDDD :DDDDD

[link]

2013. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert amikor már senki sem tud megfelelő magyarázatot adni egy jelenségre akkor sokan a földönkívüli intelligenciára gondolnak.Vannak és voltak is olyan esetek amikor sem a légierő sem a tudósok nem tudtak kielégítő magyarázatot adni és a meteorológiai jelenséget is kizárták egyéb okok miatt.Ti ilyenkor mire gondolnátok?Amikor láttok egy olyan ismeretlen tárgyat aminek sem a formája sem a repülési technikája nem ismert számotokra (pl: lakott területen belül látod és nem ad ki semmilyen hangot)?Mert megpróbálják mindig megmagyarázni természeti jelenségként vagy titkos katonai kísérletezésként ami néhány esetben el is fogadható de vannak olyan esetek amikor már nevetségesek az olyan magyarázatok hogy pl: egy sas volt az amit látott csak furcsán repült.Én is láttam már néhány UFO-t nem tagadom,Volt amikor azt hittem először hogy UFO aztán kicsit utána jártam és csak egy műhold volt.De volt olyan is amit a mai napig nem sikerült megmagyarázni pedig többen is láttuk,volt olyan amit fel is vettünk videóra.Ez mindig is megmagyarázhatatlan dolog marad mert sajnos egyik oldal sem tud kielégítő magyarázatot adni,abba hogy UFO mindenki mást lát bele és éppen ezért olyan titokzatos.
2013. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is egy reptoid vagy, csak még nem tudsz róla, mert magyar ember nem tudna ilyen "helyesírással" írni.
2013. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én utálom azokat a beképzelt Reptoidokat :D

Kis Szürke vagyok....

2013. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem elfogadható magyárazt hogy a főldőn épitték mijen repulési tulljadonságok azok? mert én nem tudnám mgálapitani hogy egy távirányitos helikopter lámpája északa 50m el feletem ami 30km /h repul vagy 20km repül 12000km/h val a távolság ismerete nélkül ugyanojanak tünek.
2013. jan. 4. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert tudtommal nincs olyan földi jármű ami bármikor egy pillanat alatt megáll vagy egy másodperc alatt 90 fokos vagy akár 180 fokos szögekben kanyarodik hihetetlen nagy sebességgel.Az nem helikopter és nem is repülő.Ilyen hatalmas gyorsulásra és manőverekre egy emberi jármű sem képes.A modern vadászgép pilóták mesélték hogy ezek a tárgyak úgy röpködtek körülöttük mint körülöttünk a szúnyogok majd olyan sebességre kapcsoltak hogy nemhogy vadászgéppel de még szemmel sem lehetett követni őket.

A haditengerészet a víz alatt fogott be egy radarjelet ami egy UFO-tól származott és megdöbbenten közölték hogy a tárgy olyan mélyen és olyan nagy sebességgel haladt hogy ők a negyedére nem képesek.Megközelítőleg 400-500 km/h-val repesztett a víz alatt.Gondolj már bele hogy ha lenne is technikánk ilyen közlekedési eszközökre az emberi test akkor sem bír elviselni ilyen mértékű gyorsulást és manőverezést mint amiket az UFO-k produkálnak.Ezeket az észleléseket a haditengerészet is , a vadászrepülőgép pilóták és repterek dokumentálták és mérték.Nem én találom ki és nem is én láttam a földről.

2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudtomal kisérleteznek ojan torpedóval ami kavitácios bubrékban hallad .és a nagy menőverezéser az a magyarázat nem tudod ha főldőn álsz mijen magasan van más alcsaonyan alcsony sebeségel kanyaradni monjuk 180°/s mint nagy magaságban nagysebeségel te csak a szőgeelfordulát érzékeled ojan mérékbe ami van de sebeséget és a távolságot nem ami kőzel van gyorsabnak tunk pl egy repulű csak vánszorog miegy uton 50-100km/h val menő kőcsi hamer elhuz távolság nélkul nem tudod aa sebeséget.
2013. jan. 4. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen, inkább tanulj meg írni, mert nekem ez a "földönkívüli"!
2013. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!