Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A magyar UFO szövetség is...

A magyar UFO szövetség is elismerte, hogy az Annunakik génmanipulációval hoztak minket létre?

Figyelt kérdés

"Az annunakik egy földönkívüli faj, akik évezredekkel ezelőtt érkeztek bolygónkra." Ezzel az első hallásra vadul hangzó feltételezéssel foglalkozott novemberi előadásában a Magyar UFO Szövetség elnöke. Kalmár János szerint a lények hüllők voltak és először az ókori közel-keleti népekkel léptek kapcsolatba, akik később különféle ábrázolásaikban meg is örökítették őket.


Az annunakik az emberiség genetikai átprogramozásában játszottak központi szerepet az előadó szerint, aki elmondta azt is, hogy leszármazottaik a mai napig köztünk élnek és valamennyien befolyásos politikai, gazdasági, vagy éppen művészeti pozíciókat töltenek be.


A konzervatívabb olvasó számára hajmeresztően hangzó teória az egyik legfelkapottabb összeesküvés elmélet napjainkban. Eredetileg David Icke-től származik, aki szerint a hüllőemberek mai utódai irányítják egész világunkat és egyebek mellett képesek alakváltásra is, amelyet állítólag már biztonsági kamerák is megörökítettek. A világ minden részén találni kutatókat, akik meggyőződéssel hisznek a hüllőemberek elméletében. November elején Jesse Ventura, egykori amerikai politikus - 1999 és 2003 között Minnesota állam kormányzója volt - az egyik amerikai kereskedelmi tévécsatornán futó Conspiracy Theory (Összeesküvés elmélet) című sorozatában egy külön epizódot (itt megnézhető angol nyelven) szentelt a teóriának. Hasonló feltételezésre épül John Carpenter: They Live (Elpusztíthatatlanok) című fantasztikus filmje, amelynek az 1988-as bemutatóját követő példa nélküli politikai ellenkampányról korábban már mi is írtunk annak kapcsán, hogy hamarosan a mozi újraforgatását tervezik.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vzbeY..


Mit szolsz? Te már hallottál erről máshol is? Jwlwnvoltál, eme jeles előadáson ?


2013. jan. 7. 19:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%
..azt, hogy nagy kár, hogy bezárt az OPNI. Hamarosan nagy biznisz lenne az újranyitása.
2013. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 Napkiraly ***** válasza:
74%
bizonyítani tudod ezt a katyvaszt? Tudod szerintem meg az aluminiummakik jöttek létre az emberi gének manipulálásával. Nos?
2013. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
67%

Leírom neked ugyanazt, amit te írtál, csak hangulatfestés, hivatkozatlan tartalom és egyéb töltelék nélkül. Íme:


. . ! . ? . www.youtube.com ?


Nem értem a kérdésedet. Fogalmazd meg magyarul!

2013. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%
Na várjatok, olyan fajt találok ki b+, hogy beleremeg az egész ufoista társadalom...
2013. jan. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
20%

Itt sokan inkább csak majmok ember nélkül :D

Kár velük leállni vitatkozni nekik sokkal hihetőbb és ezt is tanítják hogy egysejtűből jött létre minden ami ma itt van a bolygón :D.

Nos az én véleményem hogy nagyon érdekes a videó persze azért nem fogadok el mindent de az tény hogy az emberi létforma kicsit összetettebb mint gondolnánk.Én nem hiszek a Darwin féle evolúciós elméletben sem.De tényleg az a baj hogy minél többet kutatunk annál több a kérdés.

Az a poén hogy ha gyerekkorunkba azt tanították volna nekünk hogy idegenek hozták létre az emberi fajt akkor ma az evolúción röhögnénk pedig az sincs teljesen bebizonyítva :D.

2013. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyítani annak kell, aki hisz benne, az meg te vagy. De nem tudtad, erről ennyit.
2013. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Igen, hallottam erről már máshol is, mivel fékezhetetlenül ontod magadból az efféle kérdésnek alig nevezhető mondathalmazokat.

Ez az egész pont annyira bizonyítható, mint hogy a Biblia Isten szava (vagy épp az annunakiké), valamint hogy létezik: vámpír, farkasember, szellem, tündér, kobold a szivárvány tövében, yeti, chupakabra, slenderman, medvedisznóember, dolgos cigány és társaik. Ha teljes meggyőződéssel hiszel benne, akkor a szúnyog szemszínének mutálódását is fel tudod használni, mint az elméleted bizonyítékát.

Nyilván nem véletlen, hogy évezredekkel ezelőtti, egymástól -hivatalos vélekedés szerint- elszigetelt civilizációk kultúrájában hasonlóságok vannak, de ebből kismillió teóriát lehet kreálni, ugyanannyi valóságtartalommal.


Nyugodj végre bele, hogy ha az ittvanak.hu teljes tartalmát másolod is be, az itt, veled rendszeresen "vitatkozó" embereket nem fogod tudni meggyőzni.

2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%

"Az üzenet küldője: Citrom a Karika

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 12:38

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A magyar UFO szövetség is elismerte, hogy az Annunakik génmanipulációval hoztak minket létre?

"Leírom neked ugyanazt, amit te írtál, csak hangulatfestés, hivatkozatlan tartalom és egyéb töltelék nélkül. Íme: . . ! . ? . www.youtube.com.."

Az üzenet szövege: Nézétek meg a döbbenetes videot is, ne károgjatok :S Ott van benne minden. Hüllő kisagyatok van, ez hogyan lehet ha a tankönyvek szerint majomemberek vagytok ?"


A kérdező által linkelt "döbbenetes" videódba belenéztem. Nem találtam 30 másodpercet(!) a videóban, amelyben nem lett volna tárgyi tévedés, mellébeszélés, hangulatkeltés vagy alaptalan belemagyarázások.

A kérdésedre válaszolva: a majmoknak is olyan agyuk van, your argument is invalid.


Az ilyen előadók kontárok, akik szeretnének tudósként csillogni, de tenni is érte már derogál nekik. Ezért okádja ki magából ezt a tudományos élet - mármint a valódi tudományok, nem ez a konferenciának hívott mesedélután.

2013. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező által linkelt "döbbenetes" videódba belenéztem. Nem találtam 30 másodpercet(!) a videóban, amelyben nem lett volna tárgyi tévedés, mellébeszélés, hangulatkeltés vagy alaptalan belemagyarázások.

A kérdésedre válaszolva: a majmoknak is olyan agyuk van, your argument is invalid.


Az ilyen előadók kontárok, akik szeretnének tudósként csillogni, de tenni is érte már derogál nekik. Ezért okádja ki magából ezt a tudományos élet - mármint a valódi tudományok, nem ez a konferenciának hívott mesedélután.

2013. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Napkiraly ***** válasza:
88%

Kaptam egy levelet,ami bizonyítja hogy aluminiummakik igenis léteznek!


Az üzenet címzettje: Napkiraly

Az elküldés időpontja: ma 12:36

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A magyar UFO szövetség is elismerte, hogy az Annunakik génmanipulációval hoztak minket létre?

"bizonyítani tudod ezt a katyvaszt? Tudod szerintem meg az aluminiummakik jöttek létre az emberi gének manipulálásával. Nos?"

Az üzenet szövege: Nézétek meg a döbbenetes videot is, ne károgjatok :S Ott van benne minden. Hüllő kisagyatok van, ez hogyan lehet ha a tankönyvek szerint majomemberek vagytok ?

2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!