Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nincs DNS-e a Mexikóban...

Nincs DNS-e a Mexikóban talált földönkívüli gyermeknek. Érdekes felfedezés?

Figyelt kérdés

[link]

ezek szerint ez az Annunaki valóban földönkívüli. Látod ? [link]


2013. márc. 15. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

lefotóztak egy bábut és mutogatják a bulvár újságokban.

mondhatni ez nagy tudományos felfedezés.

adta a nevét hozzá egy tudós is?hivatalosan megvizsgálták?

úgy látom új tudományos szakfolyóiratok vannak manapság, mint a blikk, és a delmagyar.hu amik megírják a legújabb tudományos szenzációkat.

szép!

2013. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ez a cikk a Blikkből már 2009-ben sem volt nagy szenzáció.

Könyörgöm, legalább valami új marhaságot találj, mert megdöglünk itt az unalomtól!

2013. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez mai cikk ! Ha nem tudjátok elolvasni a dátumot sem, értem, hogy félreértelmezitek. 3 egymástól különböző laboratórium sem talált földi DNS.t!!
2013. márc. 15. 19:47
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy bábunak persze, hogy nincs DNS-e.
2013. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

"Ez mai cikk ! Ha nem tudjátok elolvasni a dátumot sem, értem, hogy félreértelmezitek."

2009-08-28 Ez nem igazán mai dátum.

2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az első cikkben a dátum mai. Ma került nyílvánosságra mindhárom független labor eredménye. Aa régi cikket azért linkeltem be, hogy tudjátok milyen lényre vonatkozott ez.
2013. márc. 15. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Hitelesek a hírforrásaid. Szerintem Puzsér az UFÓ!
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 x) ***** válasza:
Ha vagyunk olyan idióták és feltételezzük, hogy a cikk valós, még akkor sem biztos, hogy idegen csak mert nincs DNS-e. De egyébként ha ez tényleg akkora felfedezés lenne, nyilván azonnal rohannának a legnevesebb kutatóintézetekbe és nem várnának 3 évet... Azt meg, hogy a forrás kicsit sem hiteles már meg sem említem. (ja bocs, megtettem...)
2013. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig tartott a bürokratikus procedúra. 3 független kutatólabor sem talált benne DNS-t.
2013. márc. 15. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

az első cikkben sem mai a dátum, ha jobban megnézed.

szerintem állati nagy "bullshit" az egész. az a rész a kedvencem, amikor a pőre "anyaűrlény" rágyújtja a kocsit a kölke megtalálójára :D

teljesen reális.. kéne nyitni egy börtönt a földi körülményekhez teljesen adoptálódott űrlényeknek, mint a Man in Black -ben :)

2013. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!