Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ilyen ufokokat láthatam?

Ilyen ufokokat láthatam?

Figyelt kérdés

No egyik este hallom ám hogy ugat a kutya, ki is mentem hogy megnézem, láttom én hogy valami jármü rá állt a kukorica földemre, na mondom b@szátok meg ti az anyátokat tönkre teszitek a termést, így hát vasvillát ragadtam és elindultam feléjük.

Mikor közelebb értem láttam hogy kis apró szürke emberszerü lények nagy gülü szemekel.

És oda szóltam nekik: Nem látátok azzal a nagy gülü szemeitekel hogy a kukorica földemen áltok, és már hajítotam is utánuk a vasvillát.

De utánna nem tudtam megmozdulni, és nem is emlékszek semmire, 3 óra kiesedt és a kukorica földemen ébretem.

Ezek ilyen ufokok lehetek?

Vagy mik?


2013. ápr. 8. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondták,hogy jön a világvége,az idegenek miatt!Amúgy mindkét veséd megvan?
2013. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

KAMU

milyen kukorica föld

te, igen eszes , most vetik nemsokára a kukoricát!!!!

nálatok már aratják???

na ezért olvasom kétkedve mindig az ilyen dolgokat

2013. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kamu
2013. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vágjátok le hogy csak poénkodik a kérdező?! :D

Elég szánalmas de azért meg kell hagyni megnevettetett. :D

2013. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

vazze az internet csodái,

pista bácsi berúgott tegnap este a kocsmában, a polgárőrt leakarta szúrni vasvillával mikor megállította h mit keres még hajnalban az utcán, utána meg a háza előtt az árokban ébredt h a macskák pisilik éppen.

és még a netkábel is elért a faluba...

2013. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tavaly történt.
2013. ápr. 8. 13:06
 7/17 A kérdező kommentje:

No komám tavaly történt az egyik este, az asszony is is utánam jött, és ö is látta és ö se tudot mozogni, és neki is kieset 3 óra.

De mit tudnák tenni, mert nem akarom hogy most idén is tönkre tegyék a termést.

Szerintem a kukoricámért jöttek, de most veszek egy puskát és lelövök egyet kettöt az biztos.

A multkor se vetek észre míg nem kiabáltam nekik, csak jöjen ide mégegyszer, elveszem én a kedvüket a lopástol az biztos.

2013. ápr. 8. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:

írjál a mezőgazdasági kármegmentő alaphoz...

ők majd orvosolják a problémát...

és kösd ki bodri kutyát a földre h csaholjon h jön a vécécsésze...XD

2013. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha önöknek kiesett 3 óra akkor ajánlom,hogy alaposan vizsgálják át a testüket.Nekem van a jobb térdkalácsomnál ilyen összevarrás szerûség.Nem tudom mitôl "képzôdhetett".


Én csak 12 éves vagyok ezért nem tegezem önt.Elmondaná hogy ön hol lakik?Csak ennyit szeretnék megtudni.

Egyébként ebben a témában nem vagyok gyenge.

2013. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szegény,majd jól tönkreteszi a csészealj a kukoricásodat,tuti elvisznek még majd
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!