Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintem ez az ufo felvétel...

Szerintem ez az ufo felvétel fantasztikus! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JXxe9lRwFnk

95-ben készült.

A távolítások, közelítések nagyszerűek, látszik, hogy nem csak a kamerába lóbálnak valamit. Sok ufo felvétellel ellentétben azért jobban kivehető a tárgy itt.

Ami még plusz nagyszerű hogy mozog a tárgy, látszik, hogy az épületek, fák stb. MÖGÖTT halad el.

Szerintetek mi lehet?



2013. ápr. 23. 20:05
1 2 3
 11/24 nemelfogult ***** válasza:

"És az hogy nem okozna pánikot,egy baromság.Hidd el pánikot okozna."


Ez nem olyan egyértelmű. A Phoenix/Arizona UFO több mint egy kilóméteres fényfüzér volt, több mint tízezren látták (több tucat videó készült róla). Semmilyen pánikot nem okozott.


Más. Ha jól emlkszemm Pittsburgh felett egy futball-meccs közben egyóriási tűzgömb szerű meteor húzott el mindenki szeme láttára (több tízezer ember). Több darabra szakadt, elég félelmetes volt, de semmi pánik.


És a legjobb példa 2001 Szept.11-e. Manhattan fölött, teljesen szokatlan útvonalon, pár száz méter magasan végigrepül egy hatalmas Boeing... fel se néztek. Becsapódik a WTC-be, elég hosszú ideig még a környéken sem mindenki észleli. Szóval nem olyan biztos ez a pánik elmélet.

2013. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
hatos vagyok, azt nem neked írtam kérdező hanem az előttem szólónak.
2013. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A pánik akkor jön létre többnyire, hogy ha azt az ember közvetve éri pánikot félelmet keltve , amíg megfigyelő akkor sem lesz pánik addig amíg nem látja hogy az majd ő rá is veszéllyel fog rá hatni.


Ez egy tudományos megjegyés.

2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

12 jah oké félreértettem! hirtelen úgy láttam, hogy a másik kommentelő írta kekeckedésből.


na de a videóról mi a vélemény úgy mindenkitől? ne másról kezdjünk el beszélni, mert elterelődött a téma egy picit

2013. ápr. 23. 21:05
 15/24 anonim ***** válasza:
már mondtam fantasztikus és nagyon jó felvétel és köszönöm hogy megosztottad.
2013. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Néhányan itt úgy beszélnek az "ufókról", mintha köpnék-vágnák minden mozzanatukat, a céljukat, de még azt is, hogy mi a sz@rnak szerelik fel magukat kismillió totálisan fölös lámpával.Ez talán nem úgy hangzik, mintha tények lennének?Na ugye.
2013. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mi a macskafarkának világít mint az eszetlen ez az UFO mikor UFIk. Abszolút logikátlan semmi értelme!
2013. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"Kedves" karbonát, nem úgy beszélünk róluk, mintha mindent tudnánk, csak éppen pár szkeptikus totál baromságot hord össze amit megcáfolni elég könnyű, mert semmi értelme annak amit itt összepróbálnak "okoskodni".


Egyébként honnan az istenből szeded hogy az egy tonnányi lámpa? Az is lehet hogy teljesen más. Csak lámpa világíthat vagy mi az isten? Tessék, ilyen alapon...

2013. ápr. 23. 21:48
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Lefestheted te fluoreszkáló festékkel, vagy tenyészthetsz benne biolumineszeciáló baktériumokat, vagy bármi, de a lényeg az, hogy értelmetlen.Semmilyen logikus magyarázat nincs arra, hogy építesz egy repülő villanykörtét, de senkinek sem tűnik fel, vagy csak le se sz@rják(bár ez sem lehet igaz).
2013. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ide is jött egy idegen. Becsöngetett. Egy idegen Hitgyülis volt.
2013. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!