Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők. Válaszolnátok "pár...

UFO hívők. Válaszolnátok "pár " kérdésre?

Figyelt kérdés

Ne is húzzuk az időt,én csak lököm a kérdést,és ugyanilyen egyszerűen szeretném kapni,áttekinthetően,számokba szedve a válaszokat.


1.)Hogy lehet az hogy a 20. század végén,az űrkorszakba való belépéssel (mely még mindig tart és csak fejlődik) nem taltunk egyetlen egy tényleg félreérthetetlen idegen lényekre utaló aktivitásat,jelet,anomáliát?


Ott van például az űrverseny végén felbocsátott SKylab űrprogramnak a modulja,mely több éven át (6) dolgozott,és igen fontos és komoly eredményekkel szolgált.Végzett napfizikai tanulmányokat,oceanográfiai méréseket,Földet is vizsgálta,erőforrások felkutatásában is részt vett.Hogy hogy ez a műszerekkel teletömött modul,soha nem készített megfelelő képet bármilyen idegen tevékenységről.Sőt,nem hogy megfelelő,de egyáltalán akármilyen képet?De nem csak a Skylab program ilyen.Egy rakat program volt mind szovjet (bár onnan biztos nem fog a világ elé kerülni semmi sem) mind amerikai oldalon.Hogy hogy semmi se?Főleg mostanában miért nem?Amikor már szinte minden fontosabb országnak van külön űrprogramja?


2.)A nagy számok törvénye.A nagy számok törvénye amit ti annyira szerettek hangoztatni elvileg ugyanannyira dolgozik ellenetek mint nektek.Ha valóban van is a tejútrendszerben (csak hogy közel marsafjunk) értelmes,csillagközi utazásra képes,még élő civilizáció,akkor is,mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön,és hogy még érdekeljük is őket mi.Illetve hogy még többször is megtegyék ezeket a hatalmas távolságokat.Ugyanis én úgy érzem hogy minden egyes UFO vitában túl könyedén bánntok a távolságokkal és azok megtételéhez szükséges idővel,sebességgel és energiával.Csak hogy érzékeltessem:A Napból érkező fénynek is 30 000 év kell körülbelül hogy elérje a Galaxis magját képező fekete lyukat.És néhány adat:A fény vákuumban 300 000 km/s-mal halad iletve erre is úgy képes hogy nincs tömege.Na akkor mit is remélünk egy tömeggel rendelkező űrhajótól,ami max a fúzió energiáját tudja használni?Sőt tudjátok mit?Használhat antianyagot,mert ki tudja,lehet mégis kivitelezhető.


3.)Ők hogyan kommunikálnak (mármint nagy távolságok áthidalásának) ?Ha azt mondanátok hogy rádió frekvencia,akkor megkérdezem:Hogy hogy soha senki nem talált olyan rádióadót ami ne lehetett volna megmagyarázható mondjuk aktív galaxismagokkal,vagy gyorsan forgó neutroncsillagokkal (pulzár)?


4.)Miért jönnek ide?Azért hogy a sablonválaszokat elkerüljem:


-biztos nem a nyersanyagokért:És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket,a hordozóhajókat vagy bármilyen munkafolyamatot?Különben is,mi a fenéért lenne olyan különleges a mi bolygónk?Vas,platina,arany,átmeneti fémek,aktinidák,lantanidák bőségesen vannak a meteoroidokban és a bolygókban is (kőzetbolygókban ),szóval hülyeség lenne külön a Földre jönni vasért,platináért,rézért,vagy lantánért.Aztéán nem fémekből is bőségesen vannak az űrben lelőhelyek (a gázóriások légkörében rengeteg szénvegyület,nitrogénvegyület,kénvegyület,és kötött állapotban oxigén van.Oxigén meg nagy mennyiségben van a víz hidrolízise során,tehát elég lenne a vízjeget megolvasztani és azt hidrogénre és oxigénre bontani.Szóval ha én vizet,oxigént,hidrogént akarnék szerezni a világűrben,inkáb az Európát,vagy a titánt kutatnám mint a Földet.De még az üstökösök nagyrésze is vízjég)


Köszönöm a türelmeseknek akik végigolvasták.



2013. ápr. 26. 19:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Végig olvastam és tetszenek a kérdéések érdeklödve figyelem a válaszokat :)

Esetleg arra válasz tudok adni hogy mért jönének ide.

Azért mert egy idegen értelmes élet forma szerintem öket is érdekelné hátha elleshetnek valamit, jó töllünk nem sokat tanulnának ha már ide tudnak jönni :) de lehet még is találnának valamit ami számukra hasznos lehet, vagy van valami ami hasznos és mi nem tudjuk és ök megfejtik tovább fejlesztik és nekünk is jó lehet.

2013. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
38%

Nem tartom magam nagy UFO kutatónak, de elég nyitott vagyok az elméletekre, szóval leírom ÉN mit gondolok:


1.)Hogy lehet az hogy a 20. század végén,az űrkorszakba való belépéssel (mely még mindig tart és csak fejlődik) nem taltunk egyetlen egy tényleg félreérthetetlen idegen lényekre utaló aktivitásat,jelet,anomáliát?


Nos ezt mi sosem tudhatjuk meg, hogy találtak-e ilyesmit, mivel mind a CIA, mind a NASA tárol titkosított dokumentumokat, képeket, adatokat, amiket nem hoztak nyilvánosságra. Ez egy tény. Azt nem állítom, hogy biztosan UFO-k láthatóak rajta, csak elképzelhető, hogy találtak már ilyesmit, de eltitkolták. A titkosítást pedig lehet húzni, hosszabbítani. Jöhet a válaszkérdés, hogy "Miért tennék ezt?" Nos szerintem erre sok választ lehet adni, de talán a legegyszerűbb, hogy elkerüljék a tömeghisztériát. Gondoljuk végig, hirtelen, egyik napról a másikra, bejelentenék, hogy idegen civilizációt sikerült találniuk, ami fejlett technológiával rendelkezik. Ott van példának, az az eset, ami Amerikai Egyesült Államokban történt, mikor egy tréfa erejéig egy rádióban bemondták, hogy itt vannak az idegenek. Rengetegen hagyták el otthonukat, és sokak öngyilkosak lettek.


2) Ha valóban van is a tejútrendszerben (csak hogy közel marsafjunk) értelmes,csillagközi utazásra képes,még élő civilizáció,akkor is,mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön,és hogy még érdekeljük is őket mi.


Az idő relatív. Én azért tartom magam UFO hívőnek, mert szerintem biztos, hogy egy ekkora, talán végtelen univerzumban csak velünk történhetett meg ez. Lehetséges, hogy Földi időben, ahol azok az idegenek élnek, rengeteg idő, mire odaérnénk, de számukra ez csak pár év. Egy ember mondjuk átlagosan él 70 évet. Tegyük fel, ha azok a lények már mondjuk átlagosan 7000 évet élnek? És fejlett technológiájuknál fogva képesek a fénysebességet elérni, vagy fokozni, esetleg féregjáratokat nyitni, vagy teleportálni. Ezek nagyon fantasztikus ötletek, tudom, de senki nem tudja, hogy a tudománynak hol vannak a határai. Pár száz évvel ezelőtt az is csak egy "álom" volt, hogy az ember repülhessen, vagy a víz alatti szerkezetekkel utazzon.


3.) Erre igazából nem tudok választ adni, ezen nem is gondolkodtam. Igazából, talán azt tartanám valószínűnek, hogy egy egész anyahajót elindítanak, ami akkora, mint egy kisebb város, azzal "leparkolnak" pár fényévre tőlünk, a többit megoldják a fent említett technológiájukkal.


4.) Valószínű, ha megvan a technológiájuk, biztosan nem azért, hogy nyersanyagot innen vigyék, de lehetséges, hogy megfigyelnek minket, ahogy mi is megfigyeljük/megfigyeltük a Földön lévő élővilágot. Tegyük fel, találnánk egy apró, pici bogárfajt egy adott bolygón, amit el tudnánk érni. Most legegyszerűbben legyen az a Hold. Az embereket izgalomba hozná, és érdeklődve figyelnék, hogy élik életüket, sok, még izgalmasabb lenne, ha azt tapasztalnánk, hogy fejlődnek. Van olyan elmélet is, ami szerint az embereket az idegenek hozták létre mesterségesen, saját DNS-kel.


Nem akarok semmilyen vitát indítani, ezek személyes kis ötleteim. De az UFO-kra lehet magyarázat a titkos katonai tesztelgetések is. Ki tudja, mit titkolnak el előlünk.

2013. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
40%

1. honnan tudjuk, hogy felvették e velük a kapcsolatot?

mi nem tudhatjuk, mert mi a "nagy átlag" emberekhez tartozunk. amit a kormány csinál az mind titok. elvégre nem hiába titkosítottak dokumentumokat... azt mi nem tudhatjuk, hogy ők mit csinálnak a dollármilliárdokból, űrkutatás céljából. de zárójelben megjegyzem: nem csak azt, hogy fekete fehér ,manipulált fotókat csináljanak.


2. azért jönnek ide, mert voltak fejlettebb tudatos lények, akik minket, embereket, teremtettek. visszajárnak, és tanítanak nekünk olykor valamit. de csak akkor amikor készek vagyunk rá. most mondhatni " tudatlan " korszakot élünk. ennek is meg van a háttere ,hogy miért. de lassacskán, a vas korból átmegyünk az aranykorba. az isteni tudathoz, az eredethez, amik voltunk igazán( az atlantisziak pl.).

talán mindig is itt voltak, és nem messze tőlünk. ezért tudnak mindig visszajárni. annyit viszont tudok, hogy fejlett technológiával rendelkeznek.


3. telepátia segítségével. van amikor tudnak nekünk üzenni. ez attól függ, az ember mennyire tudatos szellemileg. ha megérzi , a meditáció segítségével az üzenetet megkapja. vagy esetleg álmában.

a rádió frekvencia az kismiska, ahhoz képest amit ők tudnak. ha kellünk nekik, ők eljönnek értünk. attól függ, hogy emlékszünk e rájuk, hogy mennyire vagyunk öntudatosak. de mivel magasabb dimenziójú lények, mert a tudatosságuk miatt a legmagasabb dimenziófokokban élnek, míg mi a 3d-ben, ami alacsonyabb frekvencia(tele negatív energiákkal), ritkán jönnek le a 'mi világunkba'.


4. azért jönnek ide, mert Mi az Ő teremtményeik vagyunk. de vannak egyes lények, akik az emberi lélekre kíváncsiak. és az emberi dsn kell nekik. azok a lények viszont nem rendelkeznek lélekkel. nem tudják megélni az emberi érzéseket.


én sem szeretnék vitázni. csupán válaszoltam a kérdéseidre. egyéntől függ, ki mennyit hisz el belőle.

Üdv!

2013. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak


Á a szokásos "gonosz,gonosz,gonosz és végtelenül gonosz kormány bácsi mindent eltitkol".Jó ebbe most nem megyek bele,szóval nesze elfogadom.


Aztán:"Az idő relatív. Én azért tartom magam UFO hívőnek, mert szerintem biztos, hogy egy ekkora, talán végtelen univerzumban csak velünk történhetett meg ez. Lehetséges, hogy Földi időben, ahol azok az idegenek élnek, rengeteg idő, mire odaérnénk, de számukra ez csak pár év. "


Na te is sok csillagászatot olvastál...Mégis miért tellne máshogy az idő?Csak azért mert máshogy nem tudjátok foltozni a dolgokat?Ez kérlek szépen nem elég érv.Ilyenek én is ki tudok találni mindenféle bizonyítás nélkül.


"Egy ember mondjuk átlagosan él 70 évet. Tegyük fel, ha azok a lények már mondjuk átlagosan 7000 évet élnek? És fejlett technológiájuknál fogva képesek a fénysebességet elérni, vagy fokozni, esetleg féregjáratokat nyitni, vagy teleportálni. Ezek nagyon fantasztikus ötletek, tudom, de senki nem tudja, hogy a tudománynak hol vannak a határai. Pár száz évvel ezelőtt az is csak egy "álom" volt, hogy az ember repülhessen, vagy a víz alatti szerkezetekkel utazzon. "


Igazad van fantasztikusak és tényleg hihetetlenek.Én még egy plusz jelzővel is ellátnám:LEHETETLEN.


Vegyük csak a fénysebességet túllépős dolgodat.Hallottál te már életedben az E=mc^2-ről?Ha newm nézz utána és meglátod miért lehetetlen túllépni a fénysebességet,bárminek ami tömeggel rendelkezik és a térben utazik.


Aztán ott a féregjáratos dolog.Ezek a technológiák egyrészt:Még a hipotézis szintjén SE mozognak úGYHOGY NAGY BÁTORSÁG (VAGY BUTASÁG) KELL AHHOZ HOGY EZEKET ÍGY ILYEN BIZTOSAN SZÁMÍTÁSBA VEDD,MINT LEHETSÉGES OPCIÓ.(BOCS A CAPS lOCK ÉRT)Aztán említetted még a teleportálást.Ismét csak lehetetlen.Ismered te legalább ovodás szinten a kvantum mechanikát?Ugyanis ott van egy törvény:Nem ismerheted egyszerre a részecske helyét,és sebességét,csak tipped lehet rá.Innentől kezdve az egész teleportálkósdi baromság,hisz ha megakarnád állapítani a teleportálandó test helyzetét akkor a sebességet nem tudnád,ha meg a sebességet méred meg a helyzetet nem tudod majd beállítani.Ergó lehetetlen.


Aztán:"Erre igazából nem tudok választ adni, ezen nem is gondolkodtam. Igazából, talán azt tartanám valószínűnek, hogy egy egész anyahajót elindítanak, ami akkora, mint egy kisebb város, azzal "leparkolnak" pár fényévre tőlünk, a többit megoldják a fent említett technológiájukkal. "


Uganerről beszéltem a kérdésben is.Nem vagytok egysuzerűen tisztában a távolságokkal és csak dobálóztok.Mit csináltok?Liciteltek ki tud nagyobb számot mondani?


És már megint a nemlétező illetve erősen feltételezett technológia húz ki a bajból.


Aztán:Hát fogadjuk el,csak mert már nincs kedvem csak rád pocsékolni az időm (több válaszoló is van már)

2013. ápr. 26. 20:28
 5/44 anonim ***** válasza:
21%
Végre egy okos ember értelmes, jól megfogalmazott kérdése! RESPECT!!!
2013. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
16%

Na én nem vagyok UfO hívő.

De 2. egész jó válaszokat adtál.

3. te egy rakat hülyeséget irtál itt össze :D


Na a nagy távolságok megtételére lehet használni féregjáratokat vagy warp meg hajtást ezek igaz súrolják a ma ismert fizika határait.

Nagy távolságú kommunikációra meg használható mondjuk a kvantum húrkolodás mondjuk ez megint a fizika határait súrolja.

2013. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
41%

1-es vagyok gondoltam hogy a kérdezö nem buta ember ez már a kérdéseiböl is látszott, de a válaszai csak erösítenek ebben :)

Kíváncsian várom a folytatást :)

2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

A 3. válaszolónak.


Ó Istenem,hát ez melyik teremből szökött...


Na kezdjük:


"2. azért jönnek ide, mert voltak fejlettebb tudatos lények, akik minket, embereket, teremtettek. visszajárnak, és tanítanak nekünk olykor valamit. de csak akkor amikor készek vagyunk rá. most mondhatni " tudatlan " korszakot élünk. ennek is meg van a háttere ,hogy miért. de lassacskán, a vas korból átmegyünk az aranykorba. az isteni tudathoz, az eredethez, amik voltunk igazán( az atlantisziak pl.).

talán mindig is itt voltak, és nem messze tőlünk. ezért tudnak mindig visszajárni. annyit viszont tudok, hogy fejlett technológiával rendelkeznek. "


Facepalm


Szerintem egy egészséges emberben ezek hallatán rögtön felvetődik a következő kérdlés:"És az idegenek akik minket teremtettek,honnan vannak?"


A)őket is idegenek teremtették,akiket szintén idegenek teremtettek akiket szintén idegenek teremtettek (kérlek hadd ne keljem a végtelenségig írnom!)


B)maguktól fejlődtek ki evolúció során


Nos a B azért is kedvezőbb a szemnekl mert egyrészt nem végtelen,máésrészt nem szül annyi kérdést mint az első,ergó egyszerűbb,ergó ezt kell elfogadni (tudjuk,occam borotvájának elve)


Ebből következik hogy inkább mi is az egyszerűbb választ válasszuk kialakulásunkra:azaz az evolúciót.


Értelmetlen egy további összetevővel (idegenek ) megbolondítani a történetet.Egyszerűbb,és a bizonyítékokkal is sokkal jobban kiegészülő az az elképzelés hogy az evolúció végtermékei vagyunk.


"3. telepátia segítségével. van amikor tudnak nekünk üzenni. ez attól függ, az ember mennyire tudatos szellemileg. ha megérzi , a meditáció segítségével az üzenetet megkapja. vagy esetleg álmában.

a rádió frekvencia az kismiska, ahhoz képest amit ők tudnak. ha kellünk nekik, ők eljönnek értünk. attól függ, hogy emlékszünk e rájuk, hogy mennyire vagyunk öntudatosak. de mivel magasabb dimenziójú lények, mert a tudatosságuk miatt a legmagasabb dimenziófokokban élnek, míg mi a 3d-ben, ami alacsonyabb frekvencia(tele negatív energiákkal), ritkán jönnek le a 'mi világunkba'. "


öNNEK SŰRGŐSEN AJÁNLOM A KÖVETKEZŐ KETTŐ OPCIÓT:


-tunuljon , főleg elméleti fizikát és kvantummechanikát (de alapnak egy kis általános iskola is megteszi) ha már ezzel szeret foglalkozni


-Hadja a francba,és ne permetezze a világot a neten keresztül a hülyeségeivel.


Ugyanis jelenlegi tudása (igen masszív idézőjelek közt) semmiféle hasonlóságot nem mutat a valósággal.


Például ahogy meri használni a dimenzió szót...Nem értem.Egész egyszerűen nem értem mi köze a lelki fejlettségnek a térben való kiterjedéshez és a térben való mozgáshoz.

Hülyeséget halmoz hülyeségre. A magasabb dimenziók nem olyanok mint a Cetlik hogy valaki rendelkezik vele valaki meg nem.Magasabb dimenziók mindenhol vannak csak fel vannak tekeredve a környezetünkben.


És ez a telepátiás dolog...Nagyon utálsz érte ha ezt nem is megtöretént ként kezelem?

2013. ápr. 26. 20:46
 9/44 anonim ***** válasza:
20%

1. Nagy részben egyet értek a itt a 2-es válaszolóval, ugyanezt írtam volna én is. Természetesen nem bizonyíték erejű, de el lehet gondolkozni a kiszivárogtatásokon volt munkatársaktól, hogy már rég felfedezték az életet csak nem akarják az állampolgároknak bevallani. Persze ezt valaki elhiszi valaki nem. Meg tudom érteni. Ott vannak az űrhajósok is. Ők is számoltak be furcsa anomáliákról. Ezeket nem is értem miért nem hiszik el egyesek. Hisz ők voltak kint, ők tudták mit látnak. Mégis az van, hogy ha egy átlag ember beszámol egy általa földönkívülinek hitt tárgyról itt a Földön nem hisznek neki, azt mondják, miért nem űrhajós számol be? Volt ilyen! És mit mondtak rá? Hogy idős korába biztos bolond lett és hasonlók! Hogy lehet ilyet mondani egy űrben járt emberre aki a saját szemével látott mindent?!

A másik lehetőség, hogy nem Föld közeli bolygón élnek, hanem távolabb, föld szerű bolygón, amiket mi már felfedeztünk, de nem bírtunk rajtuk kutatni alaposabban csak tudjuk hogy léteznek ilyenek! Az már csak másik technológiai dolog, hogy ők az is lehet, hogy már ide eljuthattak, attól hogy mi még nem jutottunk el oda!

Aztán ott a WOW! jel, ami anomália, pedig azt írtad nincs ilyen. ( ezt majd kifejtem később )


2.) Igaz, ezek csak feltételezések, de te sem zárhatod ki őket biztosra, hogy a feltételezések nem lehetnek a valóságosak is.

Én is felvetem, hogy lehetséges hogy valamelyik féreg járaton át jönnek így lényegesen lerövidülhet az út időtartama. Persze, honnan tudjuk, hogy egyáltalán az űrből jönnek? Az is lehet hogy másik dimenzióból! Akkor viszont nem kell átszáguldozni az űrön. Michio Kaku is elmondta már, hogy több dimenzió is létezhet. Ilyenkor "csak" a kapukon kell áthágni és már itt is vannak. Ezenkívül tényleg nem tudhatjuk mennyi ideig él egy földönkívüli. Lehet elél 700 évig is, de lehet még több. De lehet intelligens robotokat küldenek felderítő hajóval. Ez azért nem hangzik túl sci-fisnek csak meg kell néznünk már most mi is milyen robotokat készítünk, még ha egyesek csak prototípusok is. Szerintem 10 év és már a sorozatgyártás is elkezdődhet. Szóval ha vannak robotok, amik irányítják a hajót és felmérik a terepet teljesen mindegy mennyi idő telik el, a földönkívüliek otthon elüldögélve nézik végig mit is fedeznek fel az androidokkal. Őszintén szólva én ezt a lehetőséget felvetem, mert egyszerűbb, de én mégis valamennyire inkább az élőlényekre szavazok hogy ide látogatnak, mint az androidokra a beszámolók miatt. A másik, mint előbb leírtam, hogy nem tudjuk honnan jönnek. Figyelj, most a Mars és a Hold egy részét vizsgálták csak át. Honnan lehet tudni, hogy a talaj ALATT nincs-e valamilyen föld alatti bázis? Tudom, ez már spekuláció, de nem lehet kizárni elég könnyen. Máris megrövidül a távolság! Már maga a NASA is adott ki olyan könyvet, ami az elmúlt 300 év Hold körüli anomáliákat teszi közzé. Ugyanis attól, hogy voltunk a Holdon/Marson attól még nem fedeztük fel az egész bolygót. Ez olyan mintha az E.T.-ik ledobtak volna egy szondát a sivatagban és átnéznek 1-2 mérföldet. Találnak pár elkorhadt fát vagy esetleg kis mennyiségű vizet és ennyi, miközben pár ezer kilométerre virágzik a civilizáció. Szóval ahoz, hogy a Hold és Mars semmilyen életet nem hordoz magán ( vagy magában ) még korai lenne kijelenteni 100%-osan.

Véleményem szerint használhatnak akár magfúziót is, vagy antigravitációt. Ezekre már van/volt is itt kísérlet a Földön.


"mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön" Ezt nem értem, miért lehetetlen? Ha mi tegyük fel felfedezünk az egyik Föld szerű bolygón az életet, amit épp kiválasztottunk akkor az ottani élőlények is mondhatnák, hogy "miért pont ide jöttek?". Miért is ne? A másik, hogy lehet hogy ők már olyan szinten állnak, hogy egyszerre több bolygóval is foglalkoznak nem csak a Földdel.


3.) Bocs, az UFO kutatás gyerekcipőben jár. A 60 év alatt alig jutott előre. Ezt már tényleg csak találgatni lehet, szerintem lehetetlent kérdeztél. Szerintem egyértelmű hogy valami magasabb szintű technológiát használnak, mint a rádió frekvencia. És nekünk is mást kellene már próbálgatnunk, mint ezt, mert ezzel nem fogunk előrébb jutni. Persze találtak már így ezzel is jeleket, a legismertebb a WOW! jel talán a Lant vagy a Hattyú csillagképből ( nem emlékszem már pontosan). És nem csak ez volt, hanem több is csak azok nem annyira közismertek. Persze mivel nem ismétlődött meg többször a jel maga, el is vetették, hogy földönkívüliektől jött volna az üzenet. nem értem, hogy miért? A mi jelünk is sok időbe telik, míg átjut máshova szóval két üzenet között rengeteg idő eltelhet. Akkor ha egy idegen civilizáció megkapja a mi jelünket egyszer, de a következőre még pl 100 évet kell várniuk, akkor mi már nem is létezhetünk mert nem kapták meg többször? Na mindegy, szó mi szó, szerintem más technológiát használnak.

A másik, bár ezt csak a beszámolókból szedem, hogy telepatikus módon, amihez már nem kell technológia. Sok ember nem hisz a telepátiában, mások viszont igen. Rengeteg tesztet próbáltak ki főleg annak idején a nácik és a KGB. Ezek az emberek tényleg próbálkoztak a telepátiával és egyéb természetfölöttinek mondott képességekkel, ami szerintem nem természetfölötti csak még nem jöttünk rá. Sajnos egyes embereknél sikeresen végződött a vizsgálat, míg másoknál semmi sem történt. De egyesek úgy vélték -főleg a KGB- hogy maga a dolog létezik, de nem tudják mitől jön létre vagy hogyan jön elő. Szóval a földönkívüli beszámolókból az derül ki sokszor, hogy az emberekhez telepatikusan szólnak. Ezt megint csak vagy elhiszed kedves kérdező vagy nem.

Amit itt leírtam azt nevezik pszichotronikának. A földönkívülieket pszichotronikus társadalomnak írnám le, míg mi gépiesített, elektronikus társadalom vagyunk.


4.) Miért is jöhetnek ide...hmm.. nem értem, miért van kizárva a nyersanyag, mint ahogy előre leírtad? Nagyon sok anyag van a Földön ami ritka vagy egyáltalán nem található meg egyes bolygókon. A berillium,titán és cirkónium nem sok helyen található meg. A korai 90-as években is csak pár kis ázsiai országban voltak bányászhatók, megtalálhatóak. Igenis VAN esélye annak, hogy nyersanyagért jönnek ide, de szerintem több dolog is közrejátszik.


"És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket" Voltak akik már észrevették, csak a kutya se hitte el nekik.


Szeretnék leírni egy spekulációt, ami körbefogja az UFO témát, eltérítéseket, a szarvasmarha csonkításokat stb ami szerintem nem megalapozatlan.

Tegyük föl, hogy a Rooswelli eset, nem volt más, mint egy lezuhant földönkívüli jármű. Szerintem ilyenkor teljesen egyértelmű, hogy a fajtársaik elkezdik őket keresni. Kiderítik mi történt és végül az van, hogy a katonasággal majd ezen keresztül titokban felveszik a kapcsolatot. Egyességet kötnek: az idegenek adnak a technológiájukból, cserébe BÁRMIT megtehetnek a Földön, anélkül hogy a kormány és katonaság bármikor is közbeavatkozna. Így mindkét félnek jó és egyszerűbb, mind a ketten jól járnak.

Itt jöhetnek szóba a szabad nyersanyag termelés - azaz nem nem veszik őket észre,hanem hagyják őket dolgozni - esetleg az ember rablások és marha csonkítások, de az egyszerű növények és állatok, levegő,víz stb. megvizsgálása.


Az nem érv, hogy xy anyag máshol is megtalálható a világűrben. A Marson is megtalálható a kő és a szikla, mégis mennyit megvizsgáltunk már, nemde? A KÍVÁNCSISÁG ami hajthatja előre mindegyik fejlett fajt.


Tovább folytatom a spekulálást, mi van ha az idegenek kihalófélben vannak. Nincsenek is olyan sokan mint mi. Nekik is kártékony lenne megtámadni minket, attól hogy fejlettebbek valamiba. Nem akarnának egy félig lepusztított bolygóra belépni, még ha győznek is. Békésebb megoldást akarnak, még ha nem is túl tisztességeset felénk nézve.

Tehát:

Sok szkeptikus feltette már azt a kérdést, hogy mi a fenének szórakoznának már a földönkívüliek a hülye paraszttal hogy megcsonkítják szegény szarvasmarháját. Más állatokat miért nem? Bevallom egy ideig nem tudtam a választ, de már rájöttem:

A szarvasmarhák vére annyira hasonló az emberéhez, hogy szükség esetén alkalmas a helyettesítésére! Más állaté nem, csak a szarvasmarháé!


A másik megközelítés, amit a beszámolók és regresszív hipnózis alapján írom az, hogy az idegenek azért térítenek el embereket és kísérleteznek rajtuk, mert a saját fajuk tényleg veszélyben van és hibrideket hoznak létre, sokan láttak csecsemőket is a hajókon, de a babák csak részben emberiek. Ezt akár tenyésztési programnak is nevezhetnénk.


Na mármost a bolygónkon különböző fajok nem tudnak kereszteződni egymással. A lónak és a szamárnak születhet közös utóda, de az öszvér mindig terméketlen lesz. Ha az idegenek kereszteződnek velünk akkor vagy genetikai kapcsolatban állunk egymással (talán őseink a távoli múltból: mára már elfogadott elmélet, hogy az élet a földön kívülről jött egy meteorról ) vagy tudják, hogyan manipulálják az emberi géneket. Biológiai értelemben közeli rokonaink is lehetnek. Ebben az esetben az idegenek a Földről származnak (talán korábban itt voltak mint mi csak elmentek ) vagy az emberiség származik máshonnan és úgy lett "ideültetve" (lásd ismét az hogy az élet az űrből érkezett ide) Ez mellett teszi le a voksát a pánspermia elmélet is, amelyet nem csak Daniken vall (mielőtt valaki őt hozná fel) hanem Fred Hoyle csillagász és Francis Crick biológus is.

Összességében BÁRMI MIATT JÖHETNEK IDE.



Tudom, ez a 4.-ik pont kicsit meredek lett, de hagy mondjak erre egy példát:

1943, mikor sok ember hallott a Holocaustról azt mondták hogy a nácik gonoszak, barbárok stb. de ezt a szörnyűséget már nem hiszik el. Volt egy szemtanú, aki épp a bíróval vitatkozott. Elmondta a szemtanú hogy mit látott, de a bíró közölte " nem hiszek neked, nem kételkedem abban, hogy az igazat mondtad, de képtelen vagyok neked hinni."

A párhuzam ez és az idegen nem épp szép tevékenysége között az, hogy egyes emberek igyekeznek tudomást sem venni a nyomasztó erejű bizonyítékokról pedig szinte kiböki a szemüket.

2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
15%

1. Találtunk sok ilyen jelet : számtalan barlangrajz ami antennás idegeneket ábrázol, sok festmény amin repülő pajzsok láthatók, csillag gyermek koponyája akinek az apját máig nem határozták meg stb ... Azt meg hogy a NASA mit talált és mit nem, nem kötik mindenki orrára :-)


2. Ezeknek a civilizációknak olyan technikájuk van vagy lehet amit te el sem tudsz képzelni nem hogy megérteni ...

És lehetséges hogy azért jönnek ide mert ők teremtették az emberi fajt ? (ugye a hiányzó láncszem még mindig nincs meg)


3. Ajánlom figyelmedbe a WOW jelet ami bizonyítottan nem háttérsugárzás és nem egy pulzártól jött ...


4. Mint amikor te megnézed a mikroszkóp alatt a baktériumokat vagy bekapcsolod a TV-t hogy nézhesd az állatvilágos műsorokat kb így képzeld el :-)

2013. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!