Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Hold valójában egy idegenek...

A Hold valójában egy idegenek építette szállító űrhajó?

Figyelt kérdés

Közel harminc éve nem tudták megdönteni tudományos érvekkel azt az orosz elméletet, amely szerint a Hold nem égitest, hanem egy üreges, idegen űrhajó.


Szkeptikusok ezt mivel magyarázzátok ?


[link]


2013. máj. 1. 21:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
mert ilyen hülyeséggel nem foglalkozik a tudomány világa...
2013. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
11%

Érdekes elmélet, lehet, hogy (esetleg) így van.


Az oroszok eléggé őszinte fajta,

a nyugatiak már sokkal inkább túlzók, mellébeszélők stb.

2013. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
Ha volt is ott valami az amcsik már tuti rátették a kezüket és titkolják . Amúgy nem tartom kizártnak hogy az .
2013. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Pontosan Én is így gondolom Súr ! Őszinte orosz fizikusok minták eszt
2013. máj. 1. 22:38
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

Az hát.

Az oroszok pedig már csak ilyen őszinték, igen.

A Nap pedig úgy keletkezett, hogy egy felfoghatatlanul messzi galaxisban teniszeztek és az egyik szervát úgy elrontották, hogy idáig repült a teniszlabdájuk az idegeneknek. Ez az óriási teniszlabda pedig befogta gravitációs vonzásával többek között a Földet, ahol az addig szilárd állapotú víz megolvadt, így megteremtve a lehetőségét annak, hogy létrejöjjön az élet. Valójában a többi csillag is ebből a teniszmeccsből "született", aminek a mái napig nem ért vége.

2013. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Elolvastam a cikket, és egy gond van vele. Nem állít semmit, csak feltevéseket hangoztat, aminek a lehetésges valóságtartalma is ugyanennyi, egy feltevés.

Merthogy semmi az égvilágon nem utal arra, hogy ez így lenne.


Ennek kb annyi az értelme, minthogy én azt állítom mondjuk, hogy sok százmilliárd fényévnyire nem bolygók, hanem szivárványsörényű pónik keringenek óriás pepperónis pizzák körül. Nyilvánvalóan semmi értelme, ezt mindenki tudja, még akkor is, ha nem látunk el olyan messzire.

A Holddal is ez a helyzet, minden értelmes ember tudja, mi is ez az égitest, ezért senki nem fog csillagászati összegeket fizetni egy újabb holdraszállásért, csak azért, hogy egy ilyen buta elméletet megcáfoljon.

2013. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a holdon Hitler lakik, én ebben teljes meggyőződéssel hiszek.
2013. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

A teniszes vagyok.

Hogy valami értelmeset is írjak. Tudtommal a legelfogadottabb elmélet a Hold keletkezésére az, hogy egy kisbolygó (a nevére már nem emlékszek) ütközött (súrolta) a Földdel és a Földből így "kiszakadt" anyagból lett a Hold.

2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
A Hold régebbi mint a főld -.-
2013. máj. 1. 23:08
 10/37 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező:

az oroszok (=szovjet tudósok), a 20. század második felében igen magas szintű eredményeket értek el

és nem hazudoztak (mint pl. a nyugatiak).


A pártnak természetesen megvoltak az alapvető hazugságai (pl. dialektikus materializmus),

de ezeken túl az oroszok nagyon jók,

érdemes az eredményeiket figyelembe venni.


Itt is látható a tipikus eset:

2 orosz kutató (tudós?) rájön valamire,

agyonhallgatják (?),

majd később egy kapitalista ex-focista, sportriporter nagydobra veri a dolgot (persze a saját moneymaker túlzásaival) és rommá keresi magát a

kapitalista társadalom lebutított tömegemberein.

2013. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!