Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezekről a bizonyítékokról...

Ezekről a bizonyítékokról miért nem vesznek tudomást?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=E4xOKt2bUGU

Légyszíves csak akkor kommentelj ha végignézted, érdemes rászánni az időt !


2013. máj. 13. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ezt senki nem fogja végig nézni.mert hosszú.lehet hogy érdekes lenne.
2013. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes végig nézni, mert nagyon jó.
2013. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Már hogy az ördögbe ne vennének tudomást! Most nem tudom megnézni, de emlékeim szerint jeles szakemberek is részt vettek a munkában (értsd: tanult, tudós emberek).
2013. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Már hogy az ördögbe ne vennének tudomást!"

Mert mondjuk még mindig azt tanítják hogy a Nagy Piramis Kheopsz sírhelye volt, holott bebizonyították, hogy ez hülyeség . Ha most nincs időd akkor nézd meg holnap vagy amikor lesz és utána kommentelj . Egyértelműen bebizonyították, hogy a múltban egy fejlett civilizáció élt a Földön .

2013. máj. 13. 15:16
 5/25 anonim ***** válasza:
A régi civilizációk közelebb voltak a természethez,ezáltal lehettek okosabbak mint a mai emberek szerintem.
2013. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
O. M., el kellene döntened, hogy kötekedni akarsz, vagy értelmes választ. Ha azt írom, hülyeség a film, nem jó (nem mondom, mert nem az), ha pedig arról teszek említést, hogy komoly tudósok is dolgoztak rajta, az sem tetszik.
2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem csak egy mondatodba kötöttem bele :-)
2013. máj. 13. 15:41
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát amennyire én tudom, a „hivatalos tudomány” művelői is tudják ezt. A bizonyíték egyébként soha nem lehet százszázalékos. A régmúlt időkről teóriák léteznek, amelynek van bizonyos valószínűsíthetősége.
2013. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

Ez hihetetlen felfedezések összegzése, olyan dolgok amik hihetetlen alapokon működnek!!!!!!!!


-Én diator vagyok, és már sok évet kutattam már, és erre megtalálom a válaszomat nagyon-nagyon sok kérdésemre!


Sajnos ha ez igaz, hogy egy elfeledett és egy elpusztult civilizáció hagyta ezt hátra azért hogy figyelmesztessen minket arra, hogy lesz még egy világvége, de lehet arra hogy voltak mások is akik fejlettek voltak!


Elképesztő...


Én egyetemre járok és tudományos mechanikákat ismerek meg mint matematikailag, fizikailag, genetikailag és más más tárgyakból (ezzel kapcsolatban nem akarok sokat mondani mert nem akarom felfedni hogy ki vagyok)


-Más részt, ez egyszerűen elképesztő... Egyszer beszélnék ezzel a nővel aki ezt az egészre kíváncsiskodása során rájött.

2013. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Örülök hogy segíthettem :-) Amúgy maga az egyiptomi óbirodalom elődje Platón feljegyzései szerint atlantiszi gyarmat volt . Talán ők építették a piramisokat is én nem lennék meglepve :-)
2013. máj. 13. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!