Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok készítenétek UFO...

Szkeptikusok készítenétek UFO felvételeket amit már annyiszor ígértetek?

Figyelt kérdés

Az összes ufó kérdésnél mindig beírja valaki, hogy ilyen-olyan felvételeket könnyű megcsinálni, pár perc alatt az egészet össze tudjátok ütni stb., nos természetesen ezt már 45234x hallottam, de még egyszer sem láttam a kész videókat. De mivel időtök van ide írni, úgy hogy még a téma sem érdekel, akkor gondolom a napotokból rászántok egy hiteles ufó videó készítésére, mert mint mondtátok csak pár perc összedobni! Várom a munkákat belinkelve, amiket persze nem a paintbe csináltatok. Hisz olyan könnyű megcsinálni!

(természetesen itt nem arra célzok hogy a youtube ufos videók megingadhatatlan bizonyítékok és nem lehet köztük csalás)



2013. máj. 16. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%

az előbb a mrcsi tett fel kérdést most itt a párja...kialudtad magad suli után és jöhet az estig tartó billentyűzet ütögetés ??

bizonyítékot mi várunk, TŐLETEK? de vmi eredeti, legyen, pl a tudományos akadémia által elfogadott kép, vagy videó, tudományosan igazolva, vagy egyetemi tanszéken elvégzett fizikai kutatás keretében igazolható fénykép v videó!

magyarul nem egy folt egy képen, vagy egy fénylő vmi, hanem lefotózva egy ufo kívülről belülről, minden eggyes része, pontosan dokumentálva...ha megvan akkor írjál...

2013. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
11%
mrcsi= marcsi
2013. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 eNerdzsy ***** válasza:
54%

Nem kell nekünk készíteni hamis ufo videókat, meg tették a hívők már számtalan esetben.


Itt egy szép példa:


http://www.youtube.com/watch?v=up5jmbSjWkw


Kicsit egyformák a pálmafák, nemde?

2013. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezőnek igaza van! Ha olyan egyszerű készíteni hamis UFO videót bizonyítsátok be hogy igazatok van és akkor megígérem nektek hogy nem fogunk többet az UFO-k ba hinni ha ugyan olyan jó minőségű hamis UFO videót tudtok csinálni. Mivel azt írtátok pofon egyszerű és gyorsan 5 perc alatt kész, ezért 1 óra múlva visszajövök addigra legyen feltöltve valahova.
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Ti milyen szánalmasok vagytok!

Első fogalom zavarban szenvedsz? Vagy nem érted a kérdést,kérést? Nem tudod felfogni a mondandómat? Pedig szerintem eléggé egyszerűen írtam le a mondandómat.


Nem azt kértem, hogy linkeljetek be hamis videót, vagy hogy mi bizonyítani akarunk valamit.


Hanem azt, hogy mindig csak jujj de pofon egyszerű csinálni ufo videót, MÉGSE LÁTTAM MÉG EGYET SE! tőletek.


Én továbbra is hiszek az ufókban, akár mutat valaki nekem egyet akár nem, ugyanis ez nálam nem a youtubes videókra alapul, hanem teljesen másra.


Úgyhogy gyerünk, lássam azt az 5 perc alatt elkészült csúcsszuper videókat, amikről már annyit hallottam, de egyszer sem láttam tőletek =) Ja, hogy mert nincs is, nem is tudjátok megcsinálni és csak a szátok jár? áháá értem! =)

2013. máj. 16. 18:25
 6/39 anonim ***** válasza:
64%

tele a youtube hoax felvételekkel

mit kell itt csinálni??

amiket szoktál linkelni azok is azok!

2013. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%

Na ezt kész élvezet volt végigolvasni.


Az ufóhívők követelődznek hamis videókért tőlünk.Elég felmenni érte a youtube-ra, nincs szükség még egyet gyártani.

2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

ma 18:46

Te tényleg ilyen hülye vagy? Ki mondta h az összes youtubos UFO videó igazi? Te mondod h az összes hamis. A kérdező csak annyit kért, hogy ha 5 perc csinálni egy ilyen videót akkor mutasd be hogy kell. Mit kell itt osztanod az észt? A videók nagyrészt ugyanazok, lebegő tárgyak, gömbök, csészealjak az égen. Te minden estben ott voltál, hogy azt állítsd, hogy igazak? Mer a kérdező se állítja mindenre hogy igazi, csak elfogadja, hogy lehet az is. Te vagy itt aki mindent elvből elutasít. Idióta.

2013. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam: *Te minden estben ott voltál, hogy azt állítsd, hogy hamisak?

De látom törölték is a válaszod.

2013. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Karbonát pajtikám, te vagy a legnagyobb szkeptikus és nagyszájú itt! Ez a vicc, hogy te is hányszor írtad, hogy jajj de könnyű csinálni, de mire bepötyögted ide soraidat már rég meglehetett volna csinálni seperc alatt a hoax videót,ahogy szoktátok mondani nemde?


Ja egyébként tőlünk vártunk bizonyítékot? Mi jogon?


Állításotok: hamis ufo videófelvételeket könnyen, pár perc alatt meglehet csinálni

Állítás alátámasztása bizonyítékkal: -NINCS!


A ti állításotokat, nem nekünk kell megcáfolni, hanem nektek kell bizonyítani, de bizonyítva még nincsen!


Ja és visszatérve az egyes kommentelőre!

"magyarul nem egy folt egy képen, vagy egy fénylő vmi, hanem lefotózva egy ufo kívülről belülről, minden eggyes része, pontosan dokumentálva...ha megvan akkor írjál..."


Ne haragudj de nem kockáztatom meg, hogy bedobom a papucsom egy egyetemi tanszék laboratóriumi vizsgálószoba ablakán, amit ott nem tudnak beazonosítani lévén a hirtelen becsapódástól és repülésétől,tehát UFO azaz anájtid flájing obdzsekt lesz.

Tudjátok, ahogy ti írjátok be 6x egymás után egy UFO-s kérdéshez, ahogy szoktátok =)

Minő furcsaság!

A szkeptikusok ezt mindig hangoztatják, de ennél a kérdésnél pont saját maguk asszociálnak a földön kívüli űrhajókra írásaikkal és videókkal, pedig én sehol sem írtam ezt, hanem csak az UFO szót :DDDD Nahát!

2013. máj. 16. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!