Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a szkeptikusokról akik még a földönkívüli bakteriális életet is lehetetlennek tartják?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyen szkeptikus nincs. Aki meg lehetetlennek tartja, az nem szkeptikus.
2013. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Az már tagadó és szűklátókörű ember. Sőt szerintem nem is normális :D


Üdv, George Adamski

2013. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Sztem azok csak kötekedni járnak ide. én valószínűleg tartom a földönkívüliek létezését. nem mondhatjuk azt, hogy nem léteznek földönkívüliek, amíg nincs rá bizonyíték, de ez ugyanúgy igaz visszafelé is.
2013. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ó! Szia Anna! Már úgy hiányoztál! Nos kérlek szépen, szerintem a Napon nincs még baktérium sem, de máshol előfordulhat! De erről pontosat nem tudok mondani! A Jupiteren sem lehet biztosra mondani, hogy van élet, akár baktériumosan is csak!!! Amúgy ilyen ember nincs! Csak vallásos ember mondja, mert oda nem tett isten életet! -_-" szegény butuska! Nah mindegy! Szóval normális emberek között nincs 1 olyan ember sem aki ilyet mondd! :)
2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudok ilyen szkeptikusról. Ha van az tényleg nem szkeptikus, hanem simán csak hülye.


Annácska te csak kötedeni akartál ezzel a kérdéssel.

2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ezen nincs mit vitatkozni,erröl,csak velemenyek vanna.valaki ugy lehetetlennek tartja,ahogy pl.te lehetsegesnek.neki az a velemenye,neked az,nincs semmilyen bizonyitek.
2013. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Grielean ***** válasza:
93%
Az a véleményem róluk, hogy egy ilyen ember nem szkeptikus. A szkeptikus nem egyenlő azzal, hogy bárminek is tagadná, vagy lehetetlennek tartaná a létezését. Legfeljebb addig nem foglalkozik a kérdéses dolog valódiságának lehetőségével, amíg nincs valami, ami egyértelműen bizonyítja, vagy cáfolja azt.
2013. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 MrPifta ***** válasza:

"nem mondhatjuk azt, hogy nem léteznek földönkívüliek, amíg nincs rá bizonyíték"

Hogy bizonyítod be hogy nincs?

2013. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

MrPifta "én valószínűleg tartom a földönkívüliek

létezését" értetlen vagy? kötekedj mással kisfiam. ne forgasd ki a szavaimat.

2013. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
látom már fejlődik az annácska..most már nem ufókról, meg árja ET -kről ír, hanem egy lehetőségről, h van-e vagy létezhet-e bakteriális élet, a földön kívül, azért ez kicsit értelmesebb egy ilyen feltételezés, mint az h ki tudja kik honnan, itt reptoiskodnak a földön, meg sok egyéb dolgokat csinálnak még:)
2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!