Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikuskáim, ezt mivel...

Szkeptikuskáim, ezt mivel magyarázznátok : Kanada egykori védelmi minisztere kipakolt mindent, UFÓK irányítják USÁt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. jan. 24. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Engem már Pataki Attila is meggyőzött.
2014. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
89 eves az ur :) es valoszinu az agyara ment a sok amerikai sci-fi film.
2014. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Áá ez is csak kamu, ahogy kamu, hogy a Föld a Nap körül kering meg hogy a Föld gömbölyű.

Hülyíts mást.

2014. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Idézet az egyik linkedből:

"egészen pontosan nyolcvan(!) különböző idegen faj él ma is köztünk"

81. Engem nem számolt.

2014. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Még arra sincs bizonyíték, hogy az anyagi világ valójában létezik-e, vagy csak a teremtő képzeletem

szüleménye...

2014. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha orrbavernek az utcasarkon, azt is csak teremted magadnak, akaratod ellenére? :)
2014. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, ha te igazán hiszel a földönkívüliekben, és meg vagy győződve jelenlétükről, akkor te azt is el tudod fogadni, hogy mások csak a szemüknek hisznek, és ez mindig így is lesz, nem lesz rosszabb sem jobb attól a te életed, hogy plusz 1-2 embernek változtattál a gondolkodásmódján
2014. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Grielean ***** válasza:
30%

Tud bármi igazolást is felmutatni az állításai mellé? Akkor meg mi alapján lehetne őt komolyan venni?

Ha van bizonyíték, akkor a részeges Józsi bácsi is egyből hitelessé válik, ha viszont nincs, akkor lényegtelen, kinek nincs, mindenképp egy 0 az egész.

2014. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23:52 nál! Na ez az a pont mikor elkezdődik a személyeskedés...
2014. jan. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is láttam talán még el is hinném,de ez az adat,h 80-an,nem ám 79-en vagy 81-en ez így elég furcsa.:D


Lehet szenilis,valamennyire biztos,de egy öreg,aki már fél lábbal a sírban van könnyebben kipakol a régi titkos dolgokról,amiket amíg fiatalabb volt és volt vesztenivalója,nem mert.

Lásd az én nagyapám is,köpni nyelni nem tudtunk,mikor az utolsó évében mesélte a dolgokat,amiket sosem gondoltunk volna róla.

2014. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!