Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek (UFO) teremte...

A földönkívüliek (UFO) teremtették az univerzumot?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


Ismert, hogy az idegenek extradimenzionlis lények és úgy mozognak a dimenziók közt, mint a paraszt a szántóföldön.


Elképzelhetőnek tartom, hogy Ők teremtették az univerzumunkat. Nagyon fejlettek ; vajon az elméjük, technikájuk lehetővé tette, hogy évmilliárd évek alatt teremtsenek más univerzumokat, más dienziókat, pont ezért mozognak köztünk ilyen otthonosan !?


Úgy képzelem el, hogy egy tervezőasztalnál beállították, hogy a teremtendő univerzumnak, hány dimenziója, milyen erős kölcsönhatásai és egyéb fizikai paramétere legyen és vagy kísérleti céllal vagy lelki táplálkozás céljával egy univerzumot teremtettek, melyben kedvük szerint állíthatták be a lények érzelmi és értelmi fokát, melyet evolúcionálisan kifejlődhettek


Egyszerűen egy az univerzumuk feke lyuka szolgáltatta az energiát és annak manipulációjával alkották meg a kívánt teremtett univerzum fizikai paramétereit [link]


Mit gondolsz erről?


2014. jan. 30. 16:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ez most komoly kérdés vagy nem?
2014. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
hihetően hangzik
2014. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt vagy? hülyeség az egész.
2014. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Végre visszatértél Kvantumfizikus barátunk! :D Legalább nem fogok tovább unatkozni.


A kérdésre: Az igazságot senki nem tudja. Valószínűleg ez az univerzum akkor jött létre mikor az előző teljesen megsemmisült. És az hogyan lett? Senki nem tudja.

A mostani létrejöttéhez nagy köze van úgynevezett "Isteneknek"... Ezek az előző Univerzum féktelen hatalommal rendelkező urai voltak. Képesek voltak felülírni a valóságot is. Aztán egymásnak estek és ennek az lett a vége, hogy velük együtt elpusztult az az univerzum.

De néhányan túlélték.... Pl. A Bestia


Üdv, David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2014. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy képzelem el..."


Én máshogy.

2014. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt, tavaly és most is unalmas, ezt gondolom. Valami érdekessel gyere elő, mert ez így 0.
2014. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tetves nagy fasszág.


És elvileg mindenki válaszát fel kell pontoznod,bármit is ír,mert ez volt a kérdésed:"Mit gondolsz erről?"


Én 100%-osan erre válaszoltam.Szal adhatod is a zöldet.

Én is mindenkit felpontoztam.

2014. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Rendben kedves kérdező elfogadjuk az elképzelésedet. De, ha léteznek eme felsőbbrendű lények biztos, hogy nekik is van múltuk Ők is valahogyan lettek a semmiből nem születhet valami az univerzum keletkezéséről jelenleg nincs teljeskörű információ vagy adat. De könnyen lehet, hogy világunk megalakulása tudatos volt hiszen mindennek megvan a maga rendje a gravitációtól kezdve a falevélig minden olyan, mintha meglenne tervezve és ebből következtethetünk arra hogyha van teremtmény lennie kell teremtőnek is.

Üdv, egy filozófus

2014. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Boldi11 ***** válasza:
100%

elképzelhető...de mindig több szempontból kell nézni a dolgokat.

Az én véleményem erről annyi,hogy szerintem az ősrobbanás ami létrehozta az univerzumot egy ciklikusan működő "szerkezet" ami tágul ,majd saját súlya alatt összeomlik,majd újra bekövetkezik az ősrobbanás.

2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

#9 Ennek lenne is értelme. De megtudod magyarázni, hogyha az univerzum folyamatosan tágul ez tény. De akkor hogyan húzódik össze az egész majd kezdődik újra és újra sztem nem létezik olyan, hogy végtelen, ami valamikor létrejött vagy megszületett az halálra van ítélve ennyi.

Troll Filozófus

2014. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!