Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez is alátámasztja számodra,...

Ez is alátámasztja számodra, hogy az annunakik (idegenek) hoztak létre minket?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


Gyakran felmerül még rutinos, sokat olvasott ufológusok körében, hogy az ember miből keletkezett (fejlődött) vagy hogyan került ide ? Sokan erre különböző választ adnak. Él még az a nézet is miszerint idetelepítettek bennünket más bolygóról. Ezt gyakran a dogon esettel támasztják alá, bár abban egy primitív földi "ember" találkozott egy földönkívüli fajjal.


Kézenfekvő arra gondolni, hogy az annunakik hoztak minket létre egy itt élő ősemberből, amihez saját génjeiket adván egy rabszolgafajt hoztak létre.


*


Röviden a tőrténet - aki nem ismerné - az idegenek idejövetelük után rögvest elkezdtek, aranyat és más számukra értékes ásványkincset kitermelni. Ez sok annunaki halálába került, ezért tanakodtak miévők legyenek, míg végül arra jutottak, hogy egy spirituálisan visszafejlesztett (lebutított), de az akkori majomembernél lényegesen intelligensebb és kommunikációra képes egyedet hoznak létre, saját génjeik hozzáadásával, akik elvégzik helyettük a fizikai munka nehezét. Így lettünk mi, azaz a Homo Sapiens.


*


Máig nagyon sok vita van a Homo Sapiens kialakulásáról és ezek csak egyik ága ez az idegenfelnemesítés.


Találtam egy igenérdekes tulajdonságot, melynek egyedüli megléte sem az állatvilágban, sem más földönkívüli fajoknál hiányzik, kivéve a Homo Sapienst és amely erősíthető ezt a földönkívüli felnemesítéses elméletet, melyet régóta helyesnek fogadok el magam is.


Ez a tulajdonság a nemi jellegek testi szinten tőrténő megjelenése. Gondolkoztál már azon, miért nincsen egyetlen állatnak sem olyan nagy emlője, feneke a testéhez képest, mint a Homo Sapiensnek ? Miért nem olyan formásak, szabályosak ezek az idomok, hogy elsőlátásra kiváltsák a nemivágyat ?


Nézd végig az idegeneket, akiket ismerünk. Mindegyik ugyanolyan satnyánakmondható nemi idomokkal rendelkezik, mint a földi állatok és így, mint a normális evolúciós méretük is ez. Az összes idegennél ezt találod. Példaként íme néhány bolygónkat gyakran látogató faj ; kis szürkék [link] [link] nagy szürkék [link] annunaki [link] reptílián [link] Egyedül az embernél más a helyzet. Vajon miért?


Véleményem szerint, ez pont azért van, mert az annunakik génmanipulációjukkal szándékosan megnövelték ezeket a testrészeket, pont azért, hogy a rabszolgafajt ezzel ösztönözzék minnél nagyobb populáció szaporodására, mivel az érdekük az volt, hogy minnél több rabszolga dolgozzon nekik a bányákban illetve ahol lehetett minket dolgoztatni.


Ez a konzekvens következmény véleményem szerint.

Jól megfontolva, mit gondolsz erről ?



2014. márc. 21. 20:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
A mi génjeinkben sok, hozzánk nagyon hasonlító földönkívüli faj génje megtalálható. Így azt is lehet mondani, hogy mi hasonlítunk rájuk, mint őseinkre, és egyben testvéreinkre. A plejádi és szíriusz-rendszerbeli fajoknak különösen nagy szerepe volt a mai ember genetikájának a kialakításában.
2014. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a sci-fi szerepjátékot, a történeteket az egyes földönkívüli fajokról egészen addig érdekes dolognak tartottam, amíg ki nem derült a számomra, hogy mindezt sok ember komolyan is gondolja. Ennyi ember tényleg fenntartások nélkül elhiszi az összes, interneten terjengő történetet?
2014. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is, tutira a reptoidok meg a lumbulábiak hoztak létre minket, és a saját ürülékükkel javították fel a DNS-ünket. Ez olyan biztos minthogy a Föld üreges, odalent élnek a kakamatyik és gravitáció nem is létezik :D
2014. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

"A mi génjeinkben sok, hozzánk nagyon hasonlító földönkívüli faj génje megtalálható. Így azt is lehet mondani, hogy mi hasonlítunk rájuk, mint őseinkre, és egyben testvéreinkre. " és Boldi11 !


Igazatok lehet és lehetséges, hogy más fajok is közrejátszódtak az emberi test végső formájának kialakulásában, azonban szerintem a nemi jellegeket az annunakiktól szereztük.


*


Ezt úgy kell elképzelni, hogy az ősember vastag, érdes bőre azért változott ilyen finommá mint a mienk, mert az annunakikkal keveredtünk és nekik nagyon finom igen világos a bőrük. Keveredéssel mi is sokkal értelmesebbek lettünk, de ezen felül a nemi jellegeket nálunk pluszban felerősítették, hiszen nekik sincsen nagyméretű nemi jellegeik

2014. márc. 22. 18:38
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

lehet hogy így van. lehet hogy nem. ezt csak akkor tudja meg az emberiség, ha eljön valamelyik faj, és nyilvánosan kapcsolatba lép velünk.

És szeretném felvilágosítani az ateistákat, a vallási fanatikusokat, és a szkeptikusokat arról, hogy nem minden ember annyira földhözragadt / középkori hitvilággal és felfogással rendelkező, mint a fentebb említett, kormány és egyház által dróton rángatott tártaság. vannak emberek, akikben még maradt remény, és ambíció a fejlődéshez, akik hiszik, hogy lehetnek olyan emberi képességek, amiket még nem aknáztak ki teljesen. akik remélik, hogy vannak töbségünkön kívül más értelmes lények is az univerzumban. a trolloknak nem mondok semmit. ők a legalja. mindent fikázó nyomoroncok, akik ezzel próbálnak ellensújozni valami testi hiányosságot.

2014. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Amúgy azzal gondolom mindenki tisztában van, hogy a kérdező neve le van tiltva és a kérdésébe írta a nevét, amit bárki megtehet.
2014. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
A nemi vágy kialakításáról: az evolúcióban az marad fenn, aki jobban szaporodik. Találd ki, hogy ki az.
2014. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
gabi1990: ez szép volt, amit írtál, jólesett olvasni!
2014. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
19%

Nem biztos, hogy az anunnakik hoztak létre minket; lehet, hogy inkább mi hoztuk létre az anunnakikat...

.. lehet, hogy mi vagyunk a kezdet teremtői.

A Kezdet teremtő entitásai.


Látom ezt az egész cirkuszt (ami itt folyik), de nem tudom elhinni, hogy ez a földi cirkusz, ez a varázsszínház a létezés.

Itt mindent az idő hatására generálódó entrópia-elv határoz meg és itt minden előbb-utóbb széthullik, kihűl.

Kifelé történő teremtés világa ez.

A teremtő és teremtett világa között el van (itt) helyezve egy prizma, ami mindent önnön ellentétévé tesz.

Fordított világ.

2014. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

[link]


-Mintha ilyet láttam volna egyszer egy általam (itt is GYK) leírt élményben (teljesen éberen és tudatosan).

A bal oldali entitást.

Nem a fizikai szemeimmel láttam, hanem érzékeltem ... a fejét. Szabályosabb (harmónikusabb) volt a feje a „valóságban“, mint a képen.

Nagyon erős entitás volt, mint egy „isten“. Egy erős tudat volt. (!) Az ember nagyon gyenge hozzá képest, szinte semmi. (az ember jelenleg egy nulla-tudat)

Egyből tudtam, hogy megölhetne, ha akarna (ez jött be egyből) , de semmi ilyesmit nem csinált .. egyszerűen csak figyelt... kb. 5 méterre lehetett...


A fizikai falak az érzékelésnél nem számítottak... mintha ott sem lettek volna.


Később arra gondoltam, hogy nem is lehetett „gonosz entitás“, inkább a tudati ereje miatt tűnt annak.

(Nem volt bennem semmilyen félelem vagy hasonló érzés, éber figyelem volt bennem.


Én egyébként nem vagyok paranormális vagy valami ilyesmi típus.

Filozófus vagyok, gondolkodó.


Persze semmi nem biztos.

Lehet, hogy valami dezinformáció-átadás volt.


Lehet, hogy „belső földi“ volt? Vagy valami „közeli szférabeli“? A nágák mítoszait tudom még (esetleg) hozzájuk kapcsolni. (a nágák őrzik a tudást a föld alatt.. valami ilyesmi)


Sitchin is szabadkőműves (volt?) egyébként. Ez nem feltétlenül jelent rosszat... de az sem biztos, hogy túl sok jót jelent.

(Unom már a titkolózást. Tiszta, átlátható társadalma(ka)t kellene teremtenünk.)


Talán az emberi faj ősei lehetnek ezek az általam említett (a bal oldali képen látható) lények. (?!)


Folyton a rizsát nyomja a propagandagépezet, hogy messziről, messziről, nagyon messziről, távoli bolygóról jöttek az „ősök“... az ember ősei, alkotói (?).

Szerintem előbb voltak itt, mint mi.

Talán nekünk volt lehetőségünk túlélni a dínók pusztulásakor és a „velociraptor-szerű ősök“ (?) nekünk adták át vagy belénk oltották a dolgaikat... és valahogyan felerősítettek bennüket? (?!)


Az Elveszett emberiség című könyv is erről szól - a feleségem olvasta el (a tartalmát elmondta nekem).


Én már nagyon unom, hogy bármilyen kérdésünk van mindig a távolba mutogatnak, mintha ott lenne a válasz.


A mágikus tudás, amit a rend rejteget (?!), az is tőlük származhat. Mindannyiunkban ott fizikai és mentális szinten a hüllőktől származó örökség. Az egész harmadik szemes cucc hüllőképesség. (!!!)


Lehetnek persze más elméletek is... egyszerre akár 10.000 ... 100.000 elmélet futhat egymással párhuzamosan. Egy igazán intelligens elmének képesnek kell kezelnie ennyit.

Az „egyetlen igazság“ világa elmúlt... annak már rég befellegzett.

„Igazságfelhők“ vesznek körül bennünket és ezek következnek (az UGRÁS felé haladva). (amennyiben létezik ilyesmi... nem vagyok tévedhetetlen.... ez a zűrzavaros időszak kb. azért van, hogy ugorjunk egyet)


Aki érti a szavaimat, az egyre felelősebb egyénné fog válni... önmagára fog támaszkodni ... és közösségeket fognak alkotni: valódi közösségeket ... látsaztok helyett egy valódi(bb) lét és tudatállapotba lépnek át... jelenleg talán ezzel vajúdik ez a világ. (mert ez a világ vajúdik, bennünket fog megszülni)

Mi vagyunk az elvetett mag és mi szökkenünk szárba. Mi vagyunk HieroPolisz Főnixe. Mi vagyunk a kíváncsi istenrészecskék. Mi fogunk integrálódni és akkor jelenik meg az ISTEN. Mert ISTEN, rajtunk kívül és nélkülünk: nincsen.

Ez az elrejtezett titok.


Mottó:


Nem gyűlölni, megölni kell a másikat, hanem megérteni.


TE DÖNTÖD EL, HOGY EBBEN A VILÁGBAN MIVEL ÉRTESZ EGYET; AMIVEL NEM ÉRTESZ EGYET, AZ NEM MARADHAT FENN.


A döntés és a felelősség a tiéd.


(a rezonancia emelkedni fog és egyre feljebb fogunk menni... valószínűleg egy hiperbolikus ugrást valósítunk meg)


De a vadak kinnmaradnak. (ez a törvény)


...


A nemiségről:

Soha nem értettem, hogy miért ennyire úr az ember felett. A nemiséggel a férfiban töltés keletkezik, amit egy idő után muszály kisütnie.


A nemiség lenne a lekorlátozó tényezőnk? A Popol-Vuh (a titkos tanácsadók könyve) is utal erre.


Az istenek:

„Butítsuk le az embert, mert túl jól sikerült.

Lebutítottuk az embert, ha reggelig elkezd szaporodni, akkor legyőztük.

Elkezdett reggelre szaporodni, az istenek röhögtek az emberen.

Most már a mi szolgánk és nem jelent ránk veszélyt.“

2014. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!