Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi okozta a Greyek & Reptílián...

Mi okozta a Greyek & Reptíliánok ellentétét?

Figyelt kérdés

Úgy ismert, hogy a draco csillagrendszerből származnak a Greyek és a reptiliánok is, de legalább a nagy Szűrkék, akik a kis szűrkék=Greyek vezetői, akkor miért állnak háborúban, ellentétben a reptíliánok a kis Szűrkékkel ?


Lehet nem is a dracoból származnak a kis Szűrkék ? A nagy szűrkék sem ? Valami oka mégis van ! Nagyon érdekelne.


ÉRTELMES választ kérek, aki tudja legalább priviben írja meg, de közösbe is lehet köszi :)


2014. máj. 26. 23:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Még a kis szürkéket csak-csak elhiszem, na de a reptiliánokat...


Reptilián=hüllő=gyíkember=sárkány


A Draco azaz a sárkány csillagképből...


Mennyire reális, hogy egy ÁLTALUNK elnevezett csillagképből olyan élőlények is jönnek?

Mintha a skorpió csillagképből Scorpius emberek jönnének..


Úgyhogy ez az egész egy nagy mese.


George Adamski

2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 acelsziv ***** válasza:
83%
Az anunakik odaszartak a greyek küszöbére és a reptíliánokra kenték az egészet.
2014. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
A krixkraxiak és a lumbulábiak szövetséget ajánlottak a reptíliánoknak a kis szürkék a nagy zöldek és a közepes okkersárgák ellen, ha azonnal megindítják a támadást. Hát így történt.
2014. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudok arról, hogy a szürkéknek közük lenne a Draco csillagképhez. A szürkék eredetét a Zeta Reticuli és az Orion-rendszerekhez kötik. A Draco a reptiliánoknak a fő származási helye, de az Orion talán még náluk is jelen van valamilyen formában.

A nagy szürkék tényleg a kis szürkék vezetői. Azt nem tudom pontosan én sem, hogy a szürkéknek milyen a viszonyuk a gyíklényekkel. Valószínűnek tartom, hogy mivel mindkettő negatív faj, emiatt nincsenek egymással jóban. De az emberrel ellentétben, legalább a saját fajukat tiszteleteben tartják, szerintem fajon belül nem ölnek, nem harcolnak.

2014. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Hát a Reptíliánok GanxtaRep háborúba kezdetek, s ez zavart okozott az űrben.
2014. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

# 4 Köszönöm válaszod !


A Greyeknek ismereteim szerint sem a draco csillagrendszerből származnak, de azt olvastam valamilyen faji rokonságban állnak a dracoiakkal, lehet az elődeiket keresztezték vagy a Reticulii rendszerben tenyésztették ki ? Nem tudom. De az orion rendszerben tudomásom szerint macskafélék élnek, nem Greyek


Ismert, hogy a II.világháborúban a Greyek Hitlert támogatták és ő ezért fordult a zsidók ellen, mert bennük van a reptilián gén és a reptíliánok az amerikai érdekszférában vannak, éppen ezért mint ellenpólus a Greyek át akarták venni a hatalmat a reptíliánok felett a földön és ezért támogatták a nácikat, de az ellentétük gyökere régre nyúlik, viszont nem tudom mi volt az ok?

2014. máj. 27. 00:45
 7/27 acelsziv ***** válasza:
68%
6: És ezeket az infókat Napóleontól tudod, akié a szomszédos ágy a vigyorgóban....
2014. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
El sem tudom képzelni, mik jöhettek a Légszivattyú csillagképből? :)
2014. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, mint a Harmadik Birodalomban történt földönkívüli aktivitás itteni szakértője had írjam le a véleményem :-D


Kezdeném az elején : kétlem hogy az annunakikon kívül létezne bármilyen hüllő lény, ami ide látogat . Ezek a gyíkemberek ha léteztek is, akkor itt a Földön fejlődtek ki még évmilliókkal ez előtt a dinoszauruszok korában és fejlettségüket tekintve nem sokkal haladhatták meg a ma élő csimpánzokét .


A zsidók nem a reptoidok nagyon távoli leszármazottai voltak, hanem a Mezopotámiában élt annunakik legodaadóbb szolgái, később Sumer bukása után vándoroltak nyugatra . Ők pont ezért tartják magukat kiválasztott népnek, és van is benne valami, mert náluk az arany bűvölete épp olyan élénken él mint több ezer éves távoli annunaki ősikben .

A nácikat nem a szürkék támogatták, hanem az árja plejádiak, ugye az 5 Vril Lány közül is csak Maria Orsitsch volt földi . Ez az ellentét még az ősidőkre nyúlik vissza, mikor minden ember rabszolga volt és a földönkívüli istenek folyamatosan harcban álltak egymással .

2014. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Át kellene nevezni Humornak a kategóriát, a másikat meg megszüntetni. Ennyi ostobaságot hogyan tud egy ember kitalálni? És még értelmes választ is kér az elmebajra!
2014. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!