Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoid hívők! Szerintetek az...

Reptoid hívők! Szerintetek az annunakik és a reptoidok azonos vagy különböző faj?

Figyelt kérdés
Itt vitatkozunk Adamskivel és mivel egyikünk se hisz a reptoidokban nem tudjuk eldönteni . Szerintem ha létezett is ilyen faj, az a dinoszauruszok korában élhetett kb bennszülött szinten, de biztos nem jutottak el nagy fejlettségig, főleg nem röpködnek itt körülöttünk . De ti az annunakikat tartjátok reptoidoknak vagy ilyenkor különböző fajról beszéltek ?
2014. máj. 28. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Az annunakik a benginézek leszármazottai, szóval a kérdés értelmetlen.
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Reptoidok igenis láteznek !


Ne az itteniekre alapozd a véleményed, mert nem értenek hozzá, ennyi erővel a tudományos kérdéseket is feltehetnéd egy portásnak ugyanannyira tudna válaszolni rá.


Ugyan a reptoid név megmosolyogtató, de ettől még létező fajról van szó. Reptoid a REPTilián humanOID szavakból keletkezett mesterséges szó


Sok a téveszme a reptoidok és annunakikat illetően. Leginkább Kalmár Jánostól érdeklődhetnél utána aki az ufómagazinban dolgozik mellékállásban, kutató és a magyar ufószövetségnél prominens tisztséget tölt be.


Az annunakik gyíkemberek, a Sumér mitológiából ismert valós idegen lények, akik jártak itt, majd egy részük eltávozott. Jahve is annunaki volt. A reptoidok a draco csillagrendszerből érkeztek ide még az ember megjelente előtt és lassú ittlétük alatt alkalmazkodtak a földi bioszférához, így van egyedi jellegük is azon egyedeknek akik itt élnek. Azért nem veszed őket észre, mert olyan feljlettek, hogy képesek az alakváltásra is !


Én magam láttam már reptoidot, így számomra egyértelmű a létezésük és el kell ismernem, hogy akik saját szemükkel nem szereztek bizonyosságot, azokban igennagy lehet a kétely.


ezt a videot tudnám figyelmedbe ajánlani. Nem tudom mennyi igaz ebből, de nagyvonalakban elfogadják az ezen témát kutató ufológusok, antropológusok, illuminati szakértők, okkultisták, sátánisták http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0

2014. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos az a gond, hogy szerintem még a reptoid hívők se tudják mit értenek a "reptoid" név alatt. Ugyanis egy csomó eltérő meghatározást olvastam már.

1. Az egyik szerint a reptoidok itt fejlődtek ki és föld alatti városokban élnek. Az annunakik ideérkeztekor menekültek véglegesen oda. Merthogy konfliktus támadt a föld őslakói (alias reptoidok) és az idepofátlankodó annunakik közt. De az annunakik voltak az erősebbek.


2. Mások szerint a reptoidok az Alpha Draconis rendszerből érkeztek a bolygónkra. Ez is valamikor jó régen történt még az emberiség hajnalán. Ezen teória szerint a szürkék a reptoidok szolgafaja, de itt mégis valamiféle önállóságot élveznek. (Nagyon "logikus"...)


3. Egyes elvetemült elmék szerint a reptoidok egy másik dinenzióból származó gyíkemberek. Ezek a nagy Icke fanok.....


4. Ebben van az, hogy egybefésülik az annunakikat és a reptoidokat. Szóval, hogy a reptoidok teremtették az embert.

Ennek másik verziója, hogy nem az összes embert hanem csak a zsidókat.


És akkor vannak a Kevert elméleteik amelyekben ezeket kombinálják, de mindig másként.

Totális káosz! Ebből látszik mennyire hihető az egész...


Üdv, David Williams

2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A #2 válaszadónak köszönöm a 2. Kategória pontos meghatározását!:)


Azt elfelejtettem írni, hogy vannak dolgok amik általánosan érvényesek az összes kategóriára.

Ezek a következők:


-a reptoidok alakváltásra vagy tudati megtévesztésre, így képesek embetnek álcázni magukat

-ebből következően itt járkálnak köztünk

-de nem csak köztünk járkálnak hanem irányítanak is minket

-az Illuminati tagjai mind reptoidok

-a politikusok is reptoidok

-a politikusok testőrei közt is vannak reptoidok

-a reptoidoké a média

-Már odáig jutottunk, hogy bárkire rá lehet fogni, hogy reptoid.

Pl. Szűcs Róbert is mondta, hogy valaki gyíkembernek nevezte ki, csak azért mert nem épít be valakit a nagy médiatársaságokhoz. És ebből következik, hogy ő is velük van. Azaz egy reptoid.... -,-

:D

Ha ez mind igaz, akkor én egy lumbulábi kém vagyok aki előkészíti Mi. gyarmatosítását. xD


Üdv, David Williams

2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*képesek alakváltásra

*embernek

*Mo. (gyengébbek kedvéért Magyarországy :D )


Bocsi a hibákért :D

2014. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

annácska, most melyik választ akarod tőlem olvasni?

mert írok neked olyan szkepticista/materialista választ hogy még az életkedved is elmegy ezektől, vagy megközelíthetem a másik oldalról is, és egy oldal emsét iderittyentek ezekről a lényekről, úgy hogy az összes reptoid hívő körömrágva olvassa majd végig, mert annyi új infó lesz benne, amiket még nem tudod!

de ha a személyes vélemény kell, az annunaki faj, inkább egy erősen eltúlzott, és szinte mesebeli tulajdonságokkal felruházott ősi faj a földön.

nem jöttek azok sem az űrből sem máshonnan.

itt fejlődtek ki a földön, még az ősi civilizációk előtt, és egy sokkal intelligensebb és technikai eszközökkel felszereltebb civilizációt hoztak létre, amit az ősember az egyedfejlődése során megpillantott néha, és barlangrajzok formájában, lerajzolta, vagy némelyik nagyon régi ókori nép még kapcsolatba léphetett ennek a civilizációnak az utolsó egyedeivel, míg nem azok vagy máshova vándoroltak, vagy egyszerűen kipusztultak!

2014. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Húha, hát ez tényleg káosz :-D

Akkor inkább a saját verziómban hiszek : az annunakik különböznek a reptoidoktól, reptoidok meg nem léteznek :-) Utolsó, azért nem lehetett már a múltban kifejlődött magas fejlettségű társadalmuk, mert akkor a régészek megtalálták volna a nyomaikat . De sajnos semmi ilyet nem találtak, így ellehet vetni egy esetleges dinoszaurusz korabeli magasan fejlett gyíkember civilizáció létezését .

2014. máj. 28. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Az annunakik és a reptoidok két külön faj, és két külön bolygón élnek. Azonkívül a reptoidok szövetségesei a krixkraxiaknak, lumbulábiaknak, poloskoidoknak, az annunakik pedig ellenségesek velük, ők a plejádokkal és a guargumikkal vannak jóban.
2014. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt tényleg nagy káosz van, és nekem is ez a téma az egyik nagy kérdés, amit akár én is feltehettem volna.

De megpróbálok hozzájárulni egy pár felvetéssel a kérdéshez, akármilyen nagy is a zavar ebben a témában.

Itt figyelembe kell venni több szempontot is. Először leírom az ezoterikus, misztikus oldalát a dolognak. Bizonyos nézetek szerint különféle lélekcsaládok, úgynevezett csillagnemzetségek vannak, és ezek közül

az egyik a sárkányoknak a nemzetsége. Ebből kiindulva elképzelhető, hogy a téma gyökerét nem a fizikai világban kell keresni.

Kétségtelen, hogy a mítoszokban, legendákban megfigyelhető a hüllőknek a jelenléte. Számomra nagyon érdekes az is, hogy mindjárt a Biblia elején a Sátánt is egy kígyó szimbolizálja, amely a tudásnak is a jelképe.

Aztán itt vannak a sokat emlegetett sumér legendák, és még sok más mítosz, hagyomány. Tehát, ha ezekből indulunk ki, akkor szerintem azt lehet mondani, hogy valami mindenképpen van, és lehet, hogy már itt is vagyunk a megoldásnak a kapujában, csak azt nem tudjuk, hogy melyik általunk felvetett elmélet az igaz.

Én egyelőre tartom azt az álláspontot, hogy vannak úgynevezett őshonos, földi hüllők, akik itt fejlődtek ki a Földön, és itt is élnek, és vannak a földönkívüliek, amelyeknek a Draco-rendszer az őshazájuk. Szerintem mind a kettőt lehet reptoidnak tekinteni, mert ugye, hüllőszerű mind a két faj. Viszont az annunakik számomra sem világosak, itt több ellentmondás is van.

Az alábbiakban le fogok írni néhány témába vágó forrást, és ezeket össze lehet hasonlítani.

Az egyik a már említett teozófia, illetve az ebből eredő antropozófiai szellemtudomány, amelyet Rudolf Steiner hozott létre. Ő, és a teozófia képviselői kifejtik, hogy a Földön már több elveszett, elsüllyedt civilizáció volt. Ez a téma nem is meglepő ezoterikus körökben. Itt most arra akarok kitérni, hogy az egyik ilyen civilizáció Lemúria volt, amely valamikor évmilliókkal ezelőtt létezett. Ezen a földrészen, a fenti emberek állítása szerint mai szemmel nézve igen különös lények éltek, amelyek tisztánlátóak is voltak. Nagyon magasak voltak, és a kinézetük az embernek és a hüllőknek egyfajta keveréke volt.

Aztán ott vannak az Inuaki-könyvek, amik nekem is megvannak. Ennek az egyik témája az annunakik. Ahogyan olvastam, nekem az a meglepő, hogy a könyv az annunakik származási helyeként nem a köztudatban elterjedt Nibirut, hanem az ő esetükben is a Draco-i rendszert említi, csakúgy, mint az előbb említett földönkívüli reptiliánoknál! Ráadásul ebben az Inuaki-könyvben még maguk az annunakik is hüllőszerűnek vannak leírva! Hát ezek nagyon érdekes dolgok, ha így össze vannak keveredve az információk. De az érkezésükkel kapcsolatos időadatok, és a tevékenységüknek a leírása nagyjából megfelelnek a sumér hagyományból ismerttel.

Ezek szerint az is lehet, hogy az annunakik is a Draco-ból érkeztek valamikor hihetetlenül régen, és a Nibirun telepedtek le az Inua bolygóról történő távozásukat követően. A sumér hagyomány a Nibirut említi, illetve mindenképpen a Naprendszernek egy 10. bolygóját. Lehet, hogy ez

Aztán itt van a sokat vitatott Lacerta-interjú is. Ebben nagyrészt a Földön őshonos reptiliánokról esik szó. Többek között az is ki van fejtve benne, hogy annak idején a dinoszauruszok nem pusztultak ki teljesen, hanem egy pár túlélő fajuk sok millió éven keresztül intelligens lénnyé fejlődött ki, és civilizációkat hoztak létre. Ők tehát a Földön természetes evolúció útján kifejlődött első intelligens lények.

Aztán jóval később az aldebarani idegen lények bizonyos emlősökből genetikai beavatkozások sorozatán keresztül létrehozták az embert. Az embereket valamiért az itt addig élő intelligens hüllőlények ellen hangolták, és emiatt konfliktusok bontakoztak ki az emberek és a hüllők között. Ennek az lett az eredménye, hogy a hüllők leköltöztek a Föld alá, és azóta ott élnek, kiépítve a saját civilizációjukat.

A föld alatti civilizációkkal kapcsolatban egyébként nemcsak hüllőlényekről lehet olvasni. A teozófusok is említettek ilyen felszín alatti birodalmakat valahol belső-Ázsiában, függetlenül attól, hogy milyen lények élnek vagy éltek ott. Több ilyen Föld alatti helyről lehet olvasni.

Sőt lehet, hogy ezek a Steinerék által említett különös lemúriai lények, amelyek szerintük is az első intelligens lények voltak a Földön, ugyanazok lennének, mint a Lacerta-interjú lényei, amikor még a felszínen éltek? Hát, szerintem ez lehetséges!

Én elképzelhetőnek tartom azt, hogy az úgynevezett oopart-tárgyak is ezektől a földön őshonos hüllőlényektől származnak, vagy esetleg bizonyos földönkívüli civilizációk telepedtek itt le. De mindenképpen valamelyik előző, elveszett civilizáció tanújelei szerintem az oopart-leletek, akárhonnan is származtak ezek a civilizációk!

Aztán ott vannak még a dinoszaurusz-szobrok is. Ezek szerint a szobor készítőjének tudnia kellett arról, hogy valaha ezek az óriási lények itt éltek a bolygón! Ez már egyenesen elképesztő dolog! Itt három eset lehetséges:


1. a dinoszauruszok sokkal később haltak ki annál,

mint amit állítanak róluk a tudósok

2. a civilizált emberiség sokkal régebben fejlődött ki a hivatalosan elfogadottnál

3. mind a kettő igaz


Én a 2. variációt mindenképpen elfogadom, de ki tudja, hogy az 1. lehetőség is nem igaz-e.

Ezt az alakváltás dolgot is elképesztőnek tartom, de lehet, hogy igaz. David Icke-nek valószínűleg igaza van szerintem úgy általában véve. Lehet, hogy van egy-két dolog, amiben téved, ezt már lehet, hogy soha nem fogjuk megtudni, mert ahhoz az igazságot is tudnunk kellene, amivel összevethetnénk Icke elméletét.

Itt ebben az egész témakörben annyit lehet tenni, hogy ha lehet, akkor minél többet kell olvasni nyitottan, elfogulatlanul, és az elméletekből megpróbálni összerakni az általunk elfogadhatónak vélt képet. Ha pedig sehogyan nem illenek egybe a különféle variációk, akkor meg kell próbálni elfogadni a legszimpatikusabbat, leghihetőbbet.

2014. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Azt szögezzük le, hogy nem azt mondják a szakértők, hogy minden politikus és illumináti tag reptoid !


Magyar politikusok közt nem ismert alakváltó, csak a világ vezetésére nagy befolyással levő országok vezetői közt neveznek ilyet. Pl George W. Bush és fia, aki szintén elnök volt alakváltónak nevezik. Ennek az az alapja, hogy egy vita alkalmával Clintonnal szemben amikor sarokba szorították a szeme hüllő alakúra változott, éppen amikor a hüllő ösztönök kerekedtek felül a logikán. Másrészt pedig a fiát látták átváltozni reptoiddá, ezt úgy kommentálták, hogy ez egy magas fokú hadi technikai hologramm technika, azonban lehet azért változott át, mert olyan fejlettek a reptoidok, hogy alkalmasak rá, hisz a kaméleon ami szintén hüllő is gyorsan változtatja a színét, alkalmazkodva a külvilághoz és a kedvéhez.


Másik ilyen reptoid dinasztiának az angol királyi családot említik. Állítólag Dianának azért kellett meghalnia, mert egyszer tanuja volt véletlen, amint a férje átváltozik reptíliánná. Ez is lehetséges


Volt egyszer egy szenátusoi meghallgatáson, amikor egy szenátor azzal korholta le ellenfelét, hogy az egy sárkánygyík :/ Lehetett elszólás is, hiszen a szenátorok nem beszélnek ostobaságokat


Az illuminati vezető rétege elméletben idegen lényekből áll és az alattuk levők közt is van egy pár, de lefelé egyre hígabb az idegenek előfordulási valószínűsége.


Hozzátenném, akiket magam láttam, azok nem változtatták alakjukat és farokkal rendelkező egész testükben pikkelyes reptoidok voltak, nagyon gonosz, mély tekintettel

2014. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!