Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A zsidók lennének az annunakik...

A zsidók lennének az annunakik távoli leszármazottai?

Figyelt kérdés

Először is aki nem tudná mi az az annunaki : ők voltak Sumer égből jött teremtői, akik 2-3 méter magas fejlett hüllőszerű lények voltak .


Zecharia Sitchin fordításaiból tudjuk, hogy az annunakik először az arany miatt keresték fel a bolygónkat és bányásztattak az emberrel, mivel az ő bolygójuk a Nibiru akkor már pusztulófélben/kihűlőfélben volt és finom aranyport akartak feljuttatni a légkörbe hogy egyfajta mesterséges üvegházhatást előidézve ismét meleg klímájuk legyen (mert ugye hüllők voltak) .


Erre bizonyítékok is vannak mégpedig a több kilométer mély afrikai aranybányák, mely több tízezer vagy százezer évvel ezelőtt működtek :

[link]

és a mai Dél-afrikai modern bányászgépek pont ezeket a járatokat mélyítették ki és modernizálták . De miért bányásztak aranyat vadászó-gyűjtögető népek ? És főleg miért ilyen roppant mélységekben ?


Tudjuk azt is, hogy a zsidó nép a mai Mezopotámiából vándorolt nyugatra, saját titkos törvényeik és istenük van, úgy vonzódnak az aranyhoz és a pénzhez mint egyik más nép sem, sokan vannak a kereskedő, pénzügyi és banki szakmában és hogy ők valamiért egyfajta "kiválasztott népek" . Megdöbbentő milyen sok hasonlóság van közöttük .


De vannak itt még más furcsaságok is . A héberek az ókor legjobban dokumentált népei közé tartoznak, mégsem létezik arról szóló feljegyzés, hogy a nagy piramison dolgoztak volna, pedig egyébként részletes feljegyzések maradtak fenn egyiptomi rabszolgaságban töltött idejükről . Mi is következhet ebből ?! Vagy az, hogy a piramisokat nem az egyiptomi civilizáció építette, vagy az, hogy a zsidók Egyiptomban nem rabszolgák voltak . Minden hagyomány úgy tartja, hogy a héberek tudása Ábrahám s Mózes pátriárkáktól származott . Utóbbi nemcsak az egyiptomi szolgaságból vezette ki őket, de ő volt az is, aki a törvények és társadalmi előírások hosszú listáját átadta nekik . Az eddigiekből világosan következik, hogy a régi és modern titkos társaságok által rejtegetett tudás az ősi Egyiptomból származik . A Biblia szerint Mózes volt az, ki azzal, hogy a zsidókat kivezette Egyiptomból, az általunk ma ismert irányba fordította a világtörténelmet . Mózes megkapta az egyiptomi misztikus iskolák szájhagyomány útján terjedő tudását, és ezt tovább is adta az őt követő zsidó vezetőknek . Sok kutató úgy gondolja, hogy a nyugati világba is eljutottak ennek a tudásnak a töredékei a Talmud, a zsidó Kabbala és az Ószövetség rejtélyes részein keresztül, valamint a titkos társaságok által örökített szájhagyomány útján . Több gondolkodó is megkérdőjelezi Mózes származását és beszámolóit . Sigmund Freud 1939-es könyvében, a "Mózes és a monoteizmus"-ban felvetette, hogy Mózes valójában nem is zsidó, hanem előkelő egyiptomi (Szet-Amon egyiptomi királylány ‘törvénytelen’ fia) volt, és Eknaton fáraó uralmához kötődött . Ezt alátámasztandó úgy érvelt, hogy a Mózes által a zsidóknak átadott törvények nagy része egyiptomi eredetű . A Tízparancsolat és az egyiptomi Halottak Könyve közti hasonlóságot említettük . Freud felteszi a kérdést : ugyan miért akart volna egy zsidó egyiptomi szokást megtartani, ha már megszabadult a rabszolgaságból ?!


Tudjuk azt is hogy az annunakik később párosodtak az emberrel . Ha jól emlékszem Enki volt az első aki földi nőtől fél-idegen utódot nemzett, talán ő lehetett Jahve a zsidók "istene" ? Talán ez magyarázza a zsidók egyiptomi ténykedését és talán nem is rabszolgák voltak ? Nagyon érdekes .


Az aranyelmélet bizonyítékaként szolgál még az is, hogy manapság a tudósok és csillagászok rájöttek, hogy a természetes arany a Napokban lezajlott nukleáris reakciók során keletkezik, így az egész Univerzumban megtalálható, így az idegeneknél is, akárhonnan is jöttek . Elképzelhető hogy az arany iránti vágy nem természetes ösztön és az idegenek táplálták bele az emberbe, az pedig tudat alatt azért hajszolja ennyire az aranyat mert ezzel várja a visszatértét a földönkívüli isteneknek ? Talán erre a legnagyobb bizonyíték pont a zsidó nép .


2014. jún. 10. 09:10
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
0%
És még annyi, hogy a gyengébbek kedvéjért a zsidók jeruzsálemben folyamatosan imátkoznak, tehát sok spirituális energiát szabadítanak fel!
2014. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
65%

10 válaszolónak!



-a reptilián egy külön faj, ami elvileg a földön őshonos és a föld alatt élnek!



de itt is olvasható az annunaki: [link]


Tehát mi az igazság??


-az hogy nincs igazság, valaki azt írja hogy interdimendionális lény!


Úgy gondolom hogy azt itt írok sem ismerik a választ!


Nekem a Lacerta interjú ami bejön , ezért ahoz igazítom a tudásom egy bizonyos százalékát!


Az annunakikat ne keverjétek a reptiliánokkal! előre is köszönöm!

2014. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
A reptoid és az annunaki két külön faj, ne keverjük őket ! Reptoidok a dinoszauruszok korában jöhettek létre, mint intelligens primitív bennszülött faj, de nagyon valószínű hogy több millió éve kipusztultak . Az meg teljesen abszurd hogy egy hüllő generációkon át a föld alatt éljen mindenféle természetes fény nélkül . Abban is egyetértek, hogy az annunakik már rég kipusztultak, hiszen már akkor pusztuló civlizáció volt az övék amikor a Földre érkeztek . De kizárhatjuk Ickének azt az agymenését is, hogy a világ vezetői gyíkemberek lennének . Szerintem ezek éltek, de ma már kihaltak, meine meinung nach :-)
2014. jún. 10. 12:18
 14/58 anonim ***** válasza:
84%

Na, csak hogy valami értelmes is legyen a sok zöldség között:


1) A "reptiliánok"-ot a Star Trek sorozat találta ki. Maga az elnevezés a ST:Enterprise sorozatból származik, amiben ők az egyik xindi-faj az ötből. A ST:Voyagerben látjuk a dinókból lett gyíkféléket, tehát a mese másik fele is ST.


2) A zsidók egy vallás tagjai, tehát nincs egységes leszármazásuk. Akárki lehet zsidó leszármazástól függetlenül.


3) Az annunakik nem földönkívüliek, hanem kitalált istenségek. Az ábrázolásokon pedig szimplán embernek néznek ki, tehát duplán bukta.


4) Zecharia Sitchin elmeömlenyei a Nibiruval együtt megdőltek. Plusz HA létezne is egy olyan pályán mozgó bolygó a Naprendszerben (tudjuk hogy nincsen), akkor sem lehetne rajta semmiféle élet, lévén a felszíni hőmérséklete kb. -260 fok lenne (a Plútón -230 celsius van).


5) Ez a "Neptunuszon túli földönkívüliek emberekkel bányásztatnak" történet egy H.P. Lovecraft novellából való (Suttogások a Sötétben).


6) a link olyan igénytelen, hogy google-translationnel készült, gyakorlatilag értelmetlen szöveget tartalmaz. Ez a kedvenc részem, ami lefordítatlan maradt:

"Three monolitok úgy tűnik"


7) Ismételten: a zsidók (helyesebben: judaisták) NEM NÉP.


8) a héberek még nem is léteztek a Gizahi PŰiramisok építésekor. Meg egyáltalán nem jártak Egyiptomban. EZÉRT nincs feljegyzés ilyesmiről.


9) a zsidók/héberek/judaisták SOSEM VOLTAK "Egyiptomi Fogság"-ban. NEM LÉTEZETT Ábrahám pátriárka. A TÉNYEK TRADÍCIÓJA mondja ezt.


10) A Biblia egy vicc. Annyi értéke van, mint egy mesekönyvnek.


11) Mózes sem létezett.


12) "Jahve" valóban a sumér Enki/Enlil istenpáros judeokeresztény mitológiába importált alakja. De természetesen kitaláció.


13) Ismételten: NEM VOLT "EGYIPTOMI FOGSÁG".


14) Végül ISMÉTELTEN: a zsidók NEM nép.

2014. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó te egy majom vagy!
2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem gondoltam, hogy Prödlt alul lehet múlni, de 14-nek sikerült.
2014. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
27%

A kérdés tehát nem az hogy a 14-es válaszolónak igazae van vagy sem!


Hanem az hogy a majom egy faj? Vagy talán nem NÉP?



Mi a nép fogalma?


És miért is fontos ez neki?


Nekem nem fontos!


Egy értelmű hogy ez a téma eléggé bonyolult! Nem igazán rágnám át magam rajta még egyszer hogy megértsem!


Tegyük fel hogy én egy majom vagyok, egy nagyon okos majom egy csimpánz!


A 14 válaszoló meg egy gorilla!


Ki nyerne ebben a csatában?

2014. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen, el is felejtettem fizikailag a gorilla azért előnyben lenne!


De én mint egy okosabb főemlős aki megszégyeníti a homo sapienset is!


Arra a következtetése jutok, amire minden egyes homo sapiens is!

És ez pedig az, hogy a legnagyobb főemlős én vagyok!


Szóval kedves 14-es én is kitudnák ragadni néhány lábjegyzetet és elmondhatnám hogy ez meg ez kitaláció!

Ami még lehet hogy igaz is!


De az a baj hogy én vagyok főemlős!


Szólítsatok főemlősnek!

2014. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
53%
(diator nagyon belelendültél, fékezz, jön a kanyar :)
2014. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 moosenstein ***** válasza:
0%
Mar nem azert, de Sitchin es Freud is idiotak voltak. Ha a tortenelmi tenyeknek is utana nezel, nem csak a misztikus lukesegeknek, magad is lathatod. ;)
2014. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!