Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha lenne egy saját űrhajótok...

Ha lenne egy saját űrhajótok ami a fénysebesség 100-szorosával képes haladni, akkor hova mennétek?

Figyelt kérdés
én elmennék az andromeda galaxisba és ott keresnék inteligens életformát!

2014. jún. 13. 09:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én a marson és a holdon néznék szét először...
2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én is, ez jó ötlet! Először jól fel kell térképezni a Naprendszert, szép sorban kell haladni bolygónként, holdanként.
2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Jóvan jóvan+!
2014. jún. 13. 23:04
 24/31 anonim ***** válasza:
Azt soha nem értettem meg hogy az ilyen gyors űrhajók hogyan kerülik ki az űrszemeteket kavicsokat törmelékeket :)))
2014. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#20 Rád nem csak az "idő törvénye" nem hat, hanem a helyesírásé sem.
2014. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Ugyan, úgy hogy a tűzbe rakom a kezemet és ha gyorsan kiveszem akkor a tűznek sem lesz rá ideje hogy megégesse a kezemet!"


Meglehetősen újszerű jelenség lenne a relativitáselméletben, szerintem jelentkezz be a Nobel-díjért.


"tehát hiába telik ell 2500 év, az idő nem lesz rám hatással mivel maga az idő is egy energia!"


Ezért a mondatért egy második Nobel-díjat is fogsz kapni!

2014. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges, hol tudom bejelenteni magamat nobeldíjra??
2014. jún. 14. 20:01
 28/31 A kérdező kommentje:
hát igen 140-es az iqum , :D :D
2014. jún. 14. 20:02
 29/31 anonim válasza:
belehajtanék anyukádba
2014. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy 140es íqúd van mert különben nem írnál marhaságokat , pl nem kell a fénysebesség sehányszorosával se menned mert ha már eléred a fénysebességet akkor is 0 s alatt vagy az univerzum minden pontján hisz a te órád megáll , csak a külső "lassú" inerciarendszerekből nézve van értelme pl egy rádiójel kapcsán arról beszélni hogy mennyi idő alatt ér x bolygóra a fénysebességgel száguldó hullám . Magának a hullámnak 0 az önideje de ezt nem lehet ábrázolni ezért látod a látványos animációkban hogy az a bizonyos vonat csak megközelíti a fénysebességet és az ablakon kinézve egy felgyorsított univerzumot látnál. De azt nem lehet filmen ábrázolni hogy mit látnál ha 1c vel mennél ,mert akkor egy végtelenül felgyorsult univerzumot "látnál" ez már a látással sem összeegyeztethető ez csak képletes illusztráció igazából 0 idő alatt lennél mindenütt a haladási irányban.
2014. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!