Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a földönkívüliek...

Szerintetek a földönkívüliek butára vesznek minket vagy ekkora a tudásbeli szakadék?

Figyelt kérdés

Egy dokumentunok alapján készített film (az idegen illusztráció) de amit mondott az nem


A tudósok kiesési aránya magas volt a programban, mert a válaszokat fel sem fogták ! Hihetetlen : nemcsak azt látták milyen keveset tudnak, hanem, hogy milyen sokat nem is képesek felfogni. Ez megalázottsággal tőltötte le a tudósokat, ahelyett hogy felvillanyozná őket.


Az idegen jobban szerette azokat a tudományos dolgokat, amelyeket még mi spirituálisnak nevezünk, mivel nem értjük a lényegét. https://www.youtube.com/watch?v=0aEMT7iSmHc


Mi lehet az igazság?


2014. szept. 15. 18:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy belemagyarázol mindenféle faxságot, ami csak az eszed be jut. Elsőnek azt kell megtanulnod, hogy az emberek többsége egy árva fityinget sem ér, és ezzel mindent elmondtam.
2014. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%
Amí lesznek ilyen borjú emberek, mint a kedves kérdező, addig lesz piaca ezeknek a baromságoknak is. Valahol a világegyetemben van élet rajtunk kívül ez kétségtelen, az viszont h idejönnek és a seggünkben turkálnak, egy jó felépített és marketingelt ökörség halmaz, amivel a borjak figyelmét el lehet terelni a hétköznapi problémákról.
2014. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 500 ufókutató ***** válasza:
18%
azt gondolom a videóról kedves kérdező, hogy abszolút valós! az emberi test csak egy edény ahogy ők mondják. elvisznek embereket és másolatokat hoznak vissza helyettük. az eredeti emberek még nem tiszta mire kellenek, de a az edény másolatok tökéletesek, néha csak pár jelölést hagynak a bőrükön, a szemükben, hogy csak másolatok, de ezt a személyek még csak nem is tudják magukról, hogy ők már nem a valódi személyek! a tudatukat áttöltötték az előző edényből, vagyis inkább átmásolták. akármelyikőnk lehet egy másolt edény. ez egy olyan dolog, hogy nem tudsz ellene mit tenni, élned kell tovább az életed, még ha fel is fedezed magadon, hogy megjelöltek és hogy hiányoznak órák vagy napok a memóriádból -ez mind annak a jele, hogy valami történt az alatt a pár óra alatt, lehet visszahoztak, de az is lehet hogy te már nem az eredeti vagy.
2014. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

Ha a test csak edény, az idegenek miért az edényt és miért nem a "belevalót" viszik el?

Mire kellhet nekik az üres edény, ami helyett másolatot hoznak vissza, de meghagyják eredeti tartalmát?

.

Nem butára, hanem hülyére vesznek!

Nem akarják felfedni magukat, de "jövetelük", "ittlétük" látványos.

2014. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom, itt a vita a reinkarnáció folyamata és az eltérítésekkel kapcsolatban kezd kibontakozni.

Ahogyan írtam, én továbbra is afelé hajlok, hogy ebben a videóban a reinkarnációt próbálja elmagyarázni ez a lény, de nem vagyok erről 100%-ig meggyőződve én sem. Ha ez tényleg így van, tehát helyes a megérzésem, akkor ennek véleményem szerint semmi köze nincsen az eltérítésekhez, más szóval rablásokhoz. A kettőt külön kell választani.

Az eltérítéseknél sok esetben megfigyelhető időkiesést valahogyan elő tudják idézni ki tudja, hogy milyen módon, de véleményem szerint a fizikai test az eset után is ugyanaz marad. Genetikai mintákat vesznek, ezekkel kísérleteznek, és lehet, hogy klónoznak is, tehát ilyen esetben létrejöhet egy ugyanolyan kinézetű lény. De ehhez már lélek is kellene, legalábbis, ha a reinkarnáció valóságából indulunk ki. Ellenkező esetben valamiféle biorobotszerű lényeket állítanak elő az emberekből vett genetikai minták felhasználásával, vagy valamiféle hibrideket, amelyek ki tudja, hogy érző, lelki lények-e, vagy nem.

Viszont szerintem a lélek felett nincsen hatalmuk még nekik sem, akármennyire is manipulálják a fizikai testeket. A reinkarnáció egy olyan folyamat, amelyhez nem kellenek idegen lények, ilyenkor a fizikai test megszűnik, meghal, később pedig egy új test épül fel a lélek által. De ez már köztudott dolog bizonyos vallásokból, még azoknak is, akik nem foglalkoznak vele, illetve nem hisznek benne.

2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy a reinkarnáció az ezoterikus szemléletből is ismert dolog, ami persze a vallásokkal is összeköthető, - így pontos, amire akartam utalni.
2014. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem 500 ufokutató lehet 404 méltó utódja ezen az oldalon.
2014. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon buták vagytok. És a többiek is ezt mondják.
2014. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A videó meg egy ZS kategóriás scifi részlete. :)
2014. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A video egy illusztráció. Amit viszont mondott a földönkívüli az egy jegyzőkönyvből van. A reinkarnációban a technológia és a természetes folyamat nem különbözik nagyone gymástól. Vajo miért?


Ez arra utal, hogy egy illúzió a világ, hiszen akkor a technológiai folyamat nem valóóságos gépi világot jelent, hanem az illúzió része, ugyanaz mint amit mi természetesnek gondolunk. Újabb utalás arra, hogy az anyagi világ illúzió, lényegében minde egyek vagyunk

2014. szept. 25. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!