Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mely kontaktok hitelesek...

Mely kontaktok hitelesek számodra, akikkel felvették a földönkívüliek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

És miért?


George Adamski

Orfeo Angelucci

Howard Menger

George Van Tassel

Truman Bethurum

Albert Coe

Artur Berlet

Billy Meier

Daniel Fry

George King

Elizabeth Klarer

Paul VillaBuck Nelson

stb.


Melyikük hiteles számodra és miért? Vagy miért hiteltelen?



2014. okt. 10. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Fel lehet ismerni egy földönkívülit, ha nem tudod milyenek?

Egyszerű kérdésnek tűnhet, de mindenki vegyen a kezébe egy kavicsot, és döntse el, hogy az földönkívüli vagy nem.

2014. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, ez egy igazán témába vágó kérdés! Van egy pár ebből a listából, akikről még nem tudok. Szerintem a nagy része hiteles, de nem tartom kizártnak, hogy mind az, az itt felsoroltak közül. Sajnos nagy az "ellenszél", sokan megpróbálták ezeket az embereket lejáratni.

Jó olvasni olyan neveket is, akikről még nem tudtam eddig, ezeknek utána kell járnom. Az lenne a legjobb, ha a könyveik magyarul is megjelennének, akik könyveket is írtak közülük.

2014. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem jelentek meg magyarul könyvek, pár fordítás található a neten magyar amatőröktől és egy összefoglaló könyv Exopédia címmel.

Itt van még pár név, amik kevésbé ismertek:

Claude Vorilhon

Dana Howard

Dino Kraspedon

Eugenio Siragusa

Gabriel Green

Helen & Betty Mitchell

Gloria Lee

Reinhold O. Schmidt

Samuel Eaton Thompson

2014. okt. 11. 00:04
 4/11 anonim válasza:

Mindeni mondhat amit akar, DE!! amerika az most vilaghatalom....szinte ,vagyis erzi magat...

de ha megnezzuk az emberi testet hogyan is valtozott az elmut idoben ,,,,akkor En arra kovetkeztetek hogy azok MI vagyunk

2014. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mert minel tobbet hasznaljuk az eszunkt annal inkabb noni fog a fejunk es a test visszamarad,,,vagy legalabb is azokal akik nem dolgoznak es eljutottak az urhajora hogy visszarepuljenek ,,,akar 3000 bol pl.
2014. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
es ha valaki latta a Szokes c. filmet, a magyarazat nagyon egyszeru,,,,,Bin Laden-t sem lattuk hogy tett volna valamit de kidobtak a tv-be aztan mindenki ot kereste de lehet semmi rossz szandek nem volt benne..
2014. okt. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

e akar a Szokes -ben kiloktek a kepernyore es egesz amerika ot kereste,,,

nah de ha most amerika fel attol ha mashoz kerul az ufo akkor kiderul neki a jovobeni bukas pl es igy inkabb igy minositene a dolgot....

2014. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Spilerke ***** válasza:

"Mely kontaktok hitelesek számodra, akikkel

felvették a földönkívüliek a kapcsolatot?"


Egyik sem, aki azt állítja, hogy felvették vele a kapcsolatot és elvárja, hogy még kutatónak nevezék, akkor bizonyítja az álláspontját, aki ezt nem teszi meg, én arra a személyre nem tudok kutatóként nézni. Az olyan állítólagos kutatók, akik gyakran felveszik a kapcsolatot, de erről nincs semmi se bizonyítani, se alátámasztani, akkor annak a kutatónak a szava nem ér többet a sarki kocsmárosénál, mivel csak el akarja adni magát reklámarcként.

2014. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az Exopédia az nagyon jó könyv, megvan nekem is. Feltételezem, hogy a kérdező nem olyanoknak szánta a kérdését, akik elzárkóznak ezektől a dolgoktól, és semmi nem bizonyíték nekik. Azok egyáltalán miért vannak itt? Azt ne várják, hogy az idegenek bekopogtassanak hozzájuk; de szerintem azt se hinnék el. A bizonyíték egyébként is hit kérdése, ezt már megállapítottam és leírtam sokszor. Vagyis lehet benne hinni és nem hinni.

Jó lenne, ha végre megjegyeznék a tagadók, hogy ez nem olyan téma, amit csak úgy hipp-hopp lehet kutatni, ellenőrizni, mérni, vizsgálni, és bizonyítani. Az idegenek nem fognak csak úgy, a mi kényünkre-kedvünkre a rendelkezésünkre állni. Bár még az is lehet, hogy előbb-utóbb mégis fel fogják fedni magukat egyértelműen, nyilvánosan, mert lehet, hogy ők maguk is megunják, hogy mi itt a Földön állandóan bizonyítékokat keresünk, legalábbis az emberek jelentős része.

2014. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az idegenek legfőbb problémája az lenne, hogy megfeleljenek bizonyos szkeptikus elvárásoknak :)
2014. okt. 12. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!