Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elképzelhető hogy az ufók nem...

Elképzelhető hogy az ufók nem egy másik bolygóról jöttek hanem időutazó emberek a jövőbből?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

1. Nem jöttek.

2. Főleg nem az időből.


Bizonyítsam be? Bizonyítsd be te!

2015. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Minden elképzelhető, csak egy kis fantázia kell hozzá!

A legelképzelhető lehetőség, hogy az "ufók" ember építette azonosítatlan repülő tárgyak. Ennek a valószínűsége 99%


Az időutazó földönkívüliek létezésének valószínűlege: 00,0000000000000000000002#

Az ufók földönkívüliek: 00,000000000000000000000000000000000000000000001%

2015. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Monotropus ***** válasza:
27%
Eloszor nezz uttana mit jelent az UFO aztan elmelkedj ilyeneken....
2015. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
He?
2015. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mind bizonyítsátok be, hogy nem tartoztok Nekem 100.000.000.000.000.000 $-al!
2015. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
én mivel vallásos ember vagyok,mindig próbálok olyan képet magam elé állítani,amellyel,nem vesztem el a hitem Isten iránt,ezért én úgy gondolom,hogy nagyon-nagyon-nagyon régen,és a nagyon szón van a hangsúly Isten elkezdett életet teremteni,s mint egy emberi "prototípust" más lényeket is világra hozott ebben az univerzumban,viszont alkatra nem voltak olyan "kifinomultak","tökéletesek" mint mi...akkoriban ember még nem létezett,csak azok a lények,amikről ábrándozunk,ha egyáltalán vannak ilyenek...később AZ ÚR sok idővel ő utánuk megteremtett minket,és közben más lények távol tőlünk tudtak fejlődni,ezért van olyan fejledt technológiájuk,ami nekünk még időbeli hátrány miatt nem adódhattt meg...és Isten úgy akarja hogy találkozzunk majd egyszer és átadjuk egymásnak a tudásunkat,és egymás segítségére legyünk,nem pedig egymást boncolgassuk...nos ez az én elméletem,és szorgosan kiállok mellette,de lehet hogy neked van igazad....
2015. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek a lények, mivel nagyon sokféle van, sokfelől is jöttek. Egy részük más naprendszerbeli bolygókról származik, akik most földi vagy földközeli és a Naprendszerünk más bázisain tartózkodnak.

Aztán vannak olyanok, amelyek egykori ősi fejlett földi civilizációknak a leszármazottai, ők szintén itt tartózkodnak számunkra elérhetetlen helyeken, vagy pedig annak idején túlélőként más bolygókra tudtak menekülni, és néha visszalátogatnak ide a Földre.

Aztán vannak úgynevezett interdimenzionális lények is, akik más létsíkokon tartózkodnak, de ha akarnak, akkor meg tudnak jelenni itt a fizikai világban is, számunkra látható formában, sűrű anyagi testben. Nekik már nincsen szükségük járművekre. Még talán az előbbi csoportban is vannak ilyen interdimenzionális lények.

Az is igaz, hogy vannak a földi titkos hatalmi elit által készített járművek is, amiket idegeneknek lehet nézni, de ez nem is véletlen, mert valószínűleg az ő technikájukat vették át a földiek, és titkos programokra használják ezeket.

2015. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom. Mint ahogy azt, hogy dimenzióutasok, azaz szemlélődő "tudósok", akik megtaláltak egy átjárót.
2015. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ufok nem léteznek DE ide jönnek!! tehát?!
2015. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csillagok között című film szól valami hasonlóról. Állítólag tudósok is részt vettek az elkészítésében, hogy hitelesnek tűnjön a benne megjelenő elmélet. Bár szerintem volt benne 1-2 hülyeség.

Mindenesetre ha nem ez a film ihlette a kérdést, nézd meg, érdekes.

2015. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!