Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
Bob07 hasonlóan látja a dolgokat, jön az invázió és gyarmat leszünk!
2015. júl. 8. 15:23
 22/75 A kérdező kommentje:
Szenthelyi Árpádhoz kellene vmi elérhetöség! megvolt korábban csak elkevertem. Vki?
2015. júl. 8. 15:25
 23/75 Plata ***** válasza:
92%

Mint amatőr UFO kutató és földönkívűli fajok iránt érdeklődő személy azt mondom, hogy az invázió igenis aktuális még ha nem is a közeljövőben.


A görög válság meg a menekekültkérdés nem tudom mennyire illik bele az inváziós dologba de végső soron igaz is lehet.

2015. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
79%
A reptiliások nagyon veszélyesek de nem bírják a ledfényt,azzal kell megvilágitani őket és visítva menekülnek.többet nem árulhatok el csak majd ha itt lesznek.
2015. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
Bírják a ledfényt, megkérdeztem!!!! Meg most azt olvasom h valami görényemberek fognak minket gyarmatosítani meg vmi másik faj és a gyíkembereké csak a görög rész mert a meleget meg a tengert szeretik.
2015. júl. 8. 15:57
 26/75 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Mindenki nyugodjon le a phécsába, amíg Chuck Norris él, nincs mitől tartanunk.
2015. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
73%
Elottem levo szavai jogosak.. Semmi panik Chuck megoldja..
2015. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
69%
Es ha Chuck elesik Orban mond egy beszedet..na akkor sirva fognak menekulni!
2015. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
76%

Az invázió már elkezdődött, jól tudja.

Viszont 2016-ig nem jutnak át a nullsíkból a flotta tagjai így a fő csapást akkor mérik ránk.

2015. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 A kérdező kommentje:
Milyen nullsik? Az mi?
2015. júl. 8. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!