Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mint tudjuk mindannyian hogy...

Kalanyos zsuzsanna kérdése:

Mint tudjuk mindannyian hogy az UFO-k leteznek. Celjuk ismeretlen. Egy nemreg napvilagot latott Brit felmeres szerint a megkerdezettek nagyobb szazaleka hisz a fejlett, földönkivüli elet letezeseben, mint ISTEN- ben?

Figyelt kérdés
A sajat kerdesem az lenne : - Mivan ha a földönkivüliek isten küldötjei? - Mivan ha azok az imlantatumok valamifele titkos dokumentumokkal- informacioval szolgalnak az emberek szamara? Hisz az az imlantatum nem tartozik eggyik anyaghoz sem. Anyaga stb. : ISMERETLEN - Mivan ha azok az imlantatumok/ ismeretlen anyagbol szarmazo vasdarab, az emberek tudasat fejlesztö küldemeny volt?

2016. márc. 15. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi a fene az az imlantatum? Fejtsd ki bővebben, emrt a google nem ismeri ezt a szót.
2016. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mi az az imlantatum? Mit tudtok az idegenek által beültetett implantátumokról? Mi célt szolgálnak, hova helyezik elsősorban stb. érdekelnének.

Bárki hozzászólását szívesen veszem, de itt egy kis kiegészítés mielőtt elbagatellizálnátok a témát:


1998. augusztus 17-én szintén sor került egy operációra, amely azért volt különleges, mert az egész mûtétet rögzítette az NBC televíziós társaság stábja.


Az eltérítettekbõl eltávolított implantátumok vizsgálatára komoly intézmények tesznek kísérleteket, amerikai, valamint európai egyetemek és laboratóriumok kutatói próbálják elemezni a mintákat. A legtöbb implantátumnak hihetetlenül kemény, fém magja van, amelyet sötétszürke, igen erõs membrán vesz körbe. Ezt a burkot még éles szikével sem lehet felvágni. Persze nem minden beültetés egyforma. Vannak olyanok, amelyek hengeres alakúak és fehér védõburok fedi õket.


– A membránok összetétele valamiféle protein alapú szövet, amely legfõképp vér- és bõrmolekulákból áll – magyarázza dr. Leir. – Ez a burkolat felelõs azért, hogy az implantátum a testben maradjon és a szervezet ne vesse ki, mint szövetidegen anyagot. Másik feladata, hogy megelõzze a gyulladásokat az implantátum körül. Ha sikerülne modellezni ezt a szövetet, az nagy elõrelépés lenne a mi orvostudományunk számára. /Forrás:paleonasztonautika honlap/

2016. márc. 15. 13:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát az NBC még nem hallott erről a dologról, szóval hagyjuk is.
2016. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 dellfil ***** válasza:
67%

Az "imlantatumok" valószínű implantátumok lesznek... :)

Máskülönben szerintem valami, vagy valaki létezését nem a benne hívők száma bizonyítja, vagy cáfolja. :D

..."ismeretlen anyagbol szarmazo vasdarab"... "Anyaga stb. : ISMERETLEN"...

Ez tetszik. Megfogott. :DDD

A kérdésre: ...elképzelhető... :DDD De - csak.


dellfil

2016. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha nem hallot az NBC erröl a dologrol akkor jarj utana mert en is a Internetröl tudom ezt :) :D :P
2016. márc. 15. 13:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen egy magyar oldalról amin semmiféle hivatkozás nincs én meg az NBC oldalán kerestem ezt a "tényt".
2016. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ertem :) hat ezt joo tudnii :D
2016. márc. 15. 13:39
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Drága kérdező nem kéne annyi Ufo-magazint (és hasonló szennylapokat) olvasni - illetve az azokban olvasottakat készpénznek venni. Súlyosan károsítja a mentális egészséget.


"1998. augusztus 17-én"

Nekem hírtelen Clincton jut eszembe róla:

[link]


"magyarázza dr. Leir"

Ja, az a Dr Leir, aki nem volt hajlandó együttműködni a törvényszéki orvosokkal, mikor felkérték rá, hogy bizonyítsa állításait?

[link]


"Az eltérítettekbõl eltávolított implantátumok vizsgálatára komoly intézmények tesznek kísérleteket, amerikai, valamint európai egyetemek és laboratóriumok kutatói próbálják elemezni a mintákat."

Ami nem történt meg, mint azt az előzőekben már mondtam. Ha megtörtént volna, akkor annak nyoma lenne.


"Forrás:paleonasztonautika honlap"

Áltudományos hablaty.

[link]

2016. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Javasolt olvasmány: [link]
2016. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen ezt a tudast :) de mivan ha megvizsgaltak es ezt eltitkoljak????? csak tudatom hogy a NASA sok mindent eltitkol.. ;)vagy legyszives szolj ha rosszul mondok valamit...
2016. márc. 15. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!