Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A föld legbizarrabb képeit...

A föld legbizarrabb képeit készítette a NASA egyik marsjárója a marson! Mit gondolsz!?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xhHlBdvTyMY


A videón talán a föld legbizarrabb dolgát láthatjuk melyet a NASA egyik marsjárója fotózott a marson!Egy furcsa női alakot sikerült lencsevégre kapni.

Mit gondólsz lehet hogy egy idegen lény?



2016. máj. 5. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Több magyarázat is lehetséges.

1. Az ember ha lát valamit akkor az agya egy általa ismert képpel próbálja beazonosítani. Ezért "jelent meg" Krisztus arc például penészes vakolaton.

2. Számos videó a Földön is készülhetett, ezért becsúszik néha egy sivatagi gyík, patkány, stb. a képbe. Ahogy például ezen a Holdra szállási videón is becsúszott egy kis baleset:

Az igazi Holdraszállás részlet... (The real Moon landing)

https://www.youtube.com/watch?v=LNAmPbsS4sI

3. Számos videó közönséges számítógépes trükk is lehet.

De azért a Marson látható piramisok különösek, de főleg az hogy nem vizsgálják.

2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Az az én asszonykám volt . Magam küldtem oda felderítés céljából hogy kiderítsük a Marson található -e Mars szelet vagy továbbra is Twix-et kell majszolnom
2016. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sivatagi gyík?Nem is hallottam ilyen gyíkfajról...

Ez biztos valami idegen marson élő állatfaj.

2016. máj. 5. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Patkány is van ott nem csak gyík:

[link]

2016. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek tatufingi lények...
2016. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hisz jártam is ott fotóim is vannak.

A mars színei nem is olyanok mint amilyennek mutatják nem vörös.Sajnos köteleztek rá hogy töröljem a képeim egy vörös szűrővel ellátottat viszont megtartottam azt használtam példaként hogy a marsjárók vörösszűrős képei milyenek lennének ha nem lenne rajtuk vörös szűrő.A példaként felhasznált képemen egy marsi hüllő koponyája látszódik.Ha valakit érdekel szívesen feltöltöm majd.

2016. máj. 5. 19:41
 7/8 kori80 ***** válasza:

És mégis honnan szereztél te olyan képeket a Marsról, amiket nem az ottani űreszközök készítettek? Csak kérdezem, mert érdekelne miért vagy ennyire biztos benne, hogy nem vörös a Mars felszíne.


De most, hogy mondod szerintem sem vörös, hanem rozsdabarna, elvégre rozsda borítja az egészet (vas-oxid).


Ja és szólok, hogy a Marsra életet (vagy jeleit) mentek keresni, és nem élőlény formájú köveket.

2016. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Értelmezted te a kérdést egyáltalán?

"A föld legbizarrabb képeit készítette a NASA egyik marsjárója a marson! Mit gondolsz!?"

Most komolyan? xD Dat poén xD

2016. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!