Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hihetetlen! Apró földönkívülit...

Hihetetlen! Apró földönkívülit fotózott a NASA marsjárója (link)!?

Figyelt kérdés

[link]


Mint ahogy a képen látszódik, egy apró földönkívüli figyeli bucka szerű barlangjából a külvilágot, vajon milyen idegen faj lehet mit gondólsz?



2016. máj. 7. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Méretét tekintve Gyógyszertári marslakócka vagyis farmaceutolikis marsis hyperis
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Marslakócska
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
szopos kecske! :D
2016. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dögöljek meg, ha látom az űrlényt.
2016. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Kb ennyire igaz az űrlény, az összes ufó és minden , mint ami itt látszik. Egy nagy semmi ez.
2016. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez az oldal ezekkel a cikkekkel már annyira a legalja, hogy átregisztrálhatnák paranemnormalis.hu-ra. Mert ez még paranormálisnak is szar.
2016. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak valami akármi, amiről azt hiszi az agyad hogy egy fej.


Már a náza is beszállt a "nézd egy földönkívüli, hozd a legrosszabb kamerámat!" mozgalomba? :D

Várj ez túl éles, mozdítsd be! Ezaz, most pixeles, nehogy mégegy képet csinálj. :D


Ha igaz: Ha el akarnak titkolni, akkor ez nem látott volna napvilágot, ha meg nyilvános, akkor az egész világ erről beszélne.

Ha nem: Pár noname oldal leközli, és annak rendszeres látogatóin kívül senki nem hiszi el.


Mellesleg küldeném további földönkívüli kutatáshoz:

[link]

(szerintem valami hasonló dolog lehet ott is)

2016. máj. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez egy poloskoid! Emberre nagyon veszéjes! Bár azt nem tudtam,hogy a marson is őshonos. Valószínű ,hogy a reptoidok raktak le egy kolóniát.

-Yoda

2016. máj. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mellesleg küldeném további földönkívüli kutatáshoz:

[link]

(szerintem valami hasonló dolog lehet ott is)"


Pontosan, pár hetente van egy ilyen kérdés, lehet hogy ki kellene tenni már egy faq-t az ilyen kérdések elkerüléséhez:

[link]

2016. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Találtak már katonai ufóbázist, sikoltó űrlényfejet, megkövült haltetemet, sőt egyszer egy hatalmas űrfegyvert is!"


Kész vagyok.

2016. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!