Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akinek Rh negatív vércsoportja...

Akinek Rh negatív vércsoportja van, lehetségos, hogy valójában UFÓ?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között


Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük


Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


Ha veled is ez a helyzet, lehet te is idegen vagy?

[link]



2016. dec. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%
Minden lehetséges, csak én még erről az extra csigolyáról és alacsonyabb testhőmérsékletről még nem hallottam, ha igaz lenne, akkor már benne lenne minden biológia tankönyvben.
2016. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
92%

"nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük "


LOL


Van Rh- gyerekem, bizton állíthatom (Röntgen-felvétellel alátámasztva), hogy nincs extra csigolyája. Extrém magas IQ-ja sincs, egy normális, értelmes srác.


Abban is 100%-ig biztos vagyok, hogy te nem vagy értelmesebb az átlagnál, kérdező, sőt...Egy kifinomult, arisztokratikus társadalom tagja nem Blikk-szintű médiaszemétből gyűjti be a "tudományos" ismereteit.:D

2016. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
97%

Még egy ilyen clickbait orbitális ökörséget!

RH "0" negatív vagyok, nincs extra csigolyám (dafuq?), és a testhőmérsékletem is átlagos. Mensa tag sem vagyok. Nagyon unatkozhatott, aki ezt a baromságot kitalálta.

2016. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
31%

"Robert Sepehr régóta feszegeti a témát könyveiben, amelyek egyikében arról ír, hogy a földön 612 főemlős faj és alfaj ismert – melyet a Természetvédelmi Világszövetség is elismer – ám egyiknek sincs RH negatív vércsoportja. Ezen felül arra is rávilágít, hogy minden királyi család RH negatív vércsoporttal rendelkezik, és a földönkívüliek által eltérített emberek nagy részének is ilyen a vére."


Engem meggyőztek.

2016. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
44%

"Az ufo (rövid "o"-val kell írni!!!) az 'azonosítatlan repülő tárgy' angol rövidítése!"


Többek között, te aluliskolázott alsóbbrendű :D Az ufo jelentése kibővült, ma már idegeneket szállító járművet és az idegen létformát is jelölheti. Régen volt már, hogy csak az azonosítatlna tárgyat jelentette. Inkább tájékozódj s ne másokat kritizáld.

2016. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
66%

Tanulj:


[link]

2016. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
29%
Én példálul nem vagyok ilyen negatív, még is lumbulábi rokonaim vannak.
2016. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
3%
Aha, lehetséges.
2016. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

"Abban is 100%-ig biztos vagyok, hogy te nem vagy értelmesebb az átlagnál, kérdező, sőt...Egy kifinomult, arisztokratikus társadalom tagja nem Blikk-szintű médiaszemétből gyűjti be a "tudományos" ismereteit.:D"


Nem is a blikkben olvastam, hanem a paranormalon. Az irányított át ide. :XD


Magam pedig indigó vagyok és roppant intelligens. Erről nem kívánok többet megosztani.


"Minden lehetséges, csak én még erről az extra csigolyáról és alacsonyabb testhőmérsékletről még nem hallottam, ha igaz lenne, akkor már benne lenne minden biológia tankönyvben"


Még én sem olvastam. Csodálod? Elhallgatják ezt is.


"RH "0" negatív vagyok, nincs extra csigolyám (dafuq?), és a testhőmérsékletem is átlagos. Mensa tag sem vagyok. Nagyon unatkozhatott, aki ezt a baromságot kitalálta."


Kivétel erősíti a szabályt !


"Engem meggyőztek."


Engem is !


"Többek között, te aluliskolázott alsóbbrendű :D Az ufo jelentése kibővült, ma már idegeneket szállító járművet és az idegen létformát is jelölheti. Régen volt már, hogy csak az azonosítatlna tárgyat jelentette. Inkább tájékozódj s ne másokat kritizáld"


Pontosan ! UFÓ=idegen, űrhajó is.

2016. dec. 4. 14:52
 10/64 anonim válasza:
90%

Már bocsánat, de nem vagy normális, kedves kérdező. Ezt meg honnan szedted? Mindenegyben blog? Nők lapja café?

Intelligensebb vagy az átlagnál. Aha, persze. Csak egy tudatlan kis senki vagy, aki biológiai alapot keres arra, hogy felsőbbrendűnek érezze magát. Én is Rh- vagyok, tényleg magas az iq-m, de nem természetfeletti. A legtöbb barátom olyan intelligens mint én, vagy intelligensek, pedig szinte mindenki Rh+. Nem vagyok különösebben jártas embertanban, de egy orvos és több biosz szakos ismerőst is megkérdeztem, hogy tudnak-e erről a +1 csigolya és alacsonyabb testhőmérséklet dologról. Azt mondták, baromság, és egyet kell, hogy értsek velük. Sőt, a kedvedért még lázat is mértem, 36,6. Neked ez alacsony? :)

2016. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!