Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallottam a történetet....

Hallottam a történetet. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyik este anyuval néztük a tévét és ufokról volt szó. Mondták hogy az egyetlen magyarországi ufo észlelést ezerkilencszázmittudoménmennyiben (már nememlékszem mitmondott) írták le, és anyu erre felkapta a fejét, nemszólt egy szót se, majd telefonált egyet és elmesélte.


Abban az évben ugyebár, barátokkal együtt mentek autóval valahova és anyu a barátnőjével hátul ült. Hátranéztek és láttak ilyen tökgyorsan pörgő felhőszerűséget, ahogy követte a kocsit. A sofőrnek szóltak hogy álljanak meg. Megálltak, kiszálltak a kocsiból, a "felhő" is megállt. Nézték egy ideig majd visszaszálltak. A sofőr szórakozott kicsit, és mikor gyorsabban hajtott, a felhő is begyorsult, lassításkor azis lassított. Aztán egy idő után eltűnt. Lehetséges ez, vagy van erre valami magyarázat?


2010. jún. 29. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Anyádék be voltak tépve :D
2010. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Az UFÓ tudod mi?


Azonosítatlan

Repülő

Tárgy


Tehát amit a Tv-ben láttál egy szar.

2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom mi az ufo.. épp ezért nem azt írtam hogy kis szörnyek szaladgáltak :D
2010. jún. 30. 07:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz mkert nem csak egy volt. Anyu még kicsi volt, 1970 körül pesten ez történt: Anya ment haza a suliból és látott egy Ufo-t /Az azonosítatlan repülő objektívre gondoltam/ nem csak ő láta és nem votl betépve , mert 70-ben nem hiszem h 10 éves lányok drgozotak...
2010. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Jah és nem csak ő látta. valami egy Z alaakban repült , és látt egy csomóan
2010. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

18:49 neki üzeném hogy a kérdező jol fogalmazta meg azt hogy UFO honnan gondolod hogy ö nem az azonosítatlan tárgyra gondolt , miböl gondolod hogy idegenekre gondolt :DDD

Na szóval a történetében is azonosítatlan tárgyakat vélt fel fedezni szóval nem kéne ki oktatni...

2010. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
76%
ha követte a kocsit és stb, akkor az gömbvillám volt. :) anyud szerencsés hogy láthatta.
2010. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mond meg anyádnak,hogy mér tudod hogy nem létezik a télapó.
2010. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki nagyon be volt szívva akkor...
2010. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehetséges bizony!!én már több ilyet láttam nekem is sokan meséltek ilyeneket!velem vagy pár hónapja történt az hogy este készültem ki a buszmegállóba anyukámnak mondtam h kisérjen ki mert nem szeretek egyedül menni aztán furcsa modon rögtön a szemem az égre tapadt felhös volt szoval nemtudtam hinni magamnak hogy ilyet látok ilyen felhöcske volt szintugy és ilyen ovális alaku de megbujt a felhök között csak akkor tudtad igazán észrevenni amikor hosszan nézted anyukámnak mondtam is hogy nézze mi van ott ugyan ö szemüveg nélkül nem lát tul jol de ez még neki is furcsa volt aztán elindultunk és mintha követett volna aztán már nagyon paráztunk mikor észrevettük h ez jön velünk messze van a buzmegálló tölünk igy vagy öt percig is menekültünk elöle majdnem elestem annyira siettem ijedtembe mikor a buszmegbe kiértünk mondtam anyunak h ne nézzen oda be voltam szarva mikor meg felszálltam a buszra hátranéztem és akkora már olyan fényes volt a téesz közepén csak anyukámat sajnáltam mert neki egyedül be kellett másznia az uton és egy lélek se volt a közelbe végén anyu elmesélte h mikor ment haza követte de ö nem félt mikor meg beért a házba akkor az ablakbol nézte ahogy el vissza megy nemtudom jobban kifejezni mintha a mi dimenzionka leragadt volna aztán eltünt! ja és barátnömék fényes nappal egy cikázó gömböt véltek felfedezni
2010. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!