Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik már feladták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már feladták a csajozást! Mikor jött el az a pont amikor azt mondtátok hogy ELÉG?

Figyelt kérdés

A tinikoromat sóvárgással töltöttem, de akkoriban még azt hittem hogy csak azért ilyen felszínesek a lányok mert még gyerekek vagyunk.


A huszas éveimben borzasztóan hatott rám a felismerés hogy a párkeresés pont ugyanolyan mint gyerekkorban. A külső visz mindent, a csúnya srácok pedig nem igazán kellenek a nőknek.

Olyan 25 éves koromig csajoztam elég aktívan, nagyon sokat próbálkoztam.


Több mint egy évtized alatt egy kezemen meg tudom számolni hogy őszinte, kedves szavuk volt hozzám lányoknak.

Menekültek előlem, jéghidegek voltak velem. Gúnyoltak, nevettek rajtam, megaláztak.


A rengeteg ismerkedésbe,udvarlásba fektetett energia a hosszú évek alatt pár szexet eredményezett, de ennyi.

SOHA nem volt barátnőm, soha nem éltem együtt nővel, azt se tudom mi az hogy párkapcsolat.


27 körül csaptam az asztalra és azt mondtam : ELÉG! Nem csinálom tovább. Lemondtam a nőkről, nem érdekelnek.


Soha egyetlen lány se álmodott rólam, de többé én se álmodom róluk. Nem izgatnak. Többé nem veszem észre se őket. Nincsenek nők már a világban számomra.


Így váltam Incellé.


F/28


2019. júl. 27. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

És mi lenne, ha lejjebb tennéd a nőkben a mércét?

Nem ronda nőkre gondolok, hanem olyanokra, akik nem álomnők, akik nem mindenkinek kellenek? Kétlem, ha rámosolyogsz egy kedves arcú, átlagos lányra, visszautasítana. Több szeretetet adnak, mint az üresfejű bulikirálynők.

2019. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A legtöbb nő átlagos vagy az alatti volt akiknél próbálkoztam.

De őszintén megundorodtam már ettől az egésztől.


Minek erőltessem ha nem megy?

2019. júl. 27. 01:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Heh, én nemsokára 25 leszek. Apám évekig ivott és szétszedte a családot, terrorizált lelkileg, ami miatt félős önbizalomhiányos visszahúzódó srác lettem, akit állandóan kiközösítettek az iskolában. Voltak lányok, legtöbbnek jó voltam lelkiszemetes ládának, mint vonzó férfinak. Megéltem rengeteg megalázást férfiak és nők részéről egyaránt. Főiskolán se lett jobb a helyzet, szocfóbiám, szorongásom és depresszióm nagyon sokszor taszított öngyilkossági gondolatokba, súlyos önértékelési és szexuális problémákba. Sikerült nekem is már elérnem arra a szintre, hogy 2 éve egyáltalán nem ismerkedek lányokkal.


Na de feladni? Azt soha nem fogom. Lehet hogy mások nem tekintenek igazán férfinak, de én attól érzem magam igazán annak, hogy nem adom fel soha. Ha jön az apokalipszis akkor se. Én is sokat sírtam, rinyáltam, mert eleve minuszból kell felküzdenem magam nullára. Viszont egyszerűen nem érdekel, én akkor sem adom fel. Nem leszek se incel, se mittudoménmi, vagyok aki vagyok, tudom hogy lesz az életemben lány, aki önmagamért szeret, és én is őt.

2019. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

En altalanos suliban sok csajnak bejottem. Es nem, nem csak a rondaknak. Csak akkor meg nem kulonosebben erdekeltek. Tehat nem csak sovarogtam, inkabb vakartam le magamrol oket.


Kozepiskolaban pedig nem volt lany az iskolaban.


Amugy 30 evesen adtam fel es koltoztem kulfoldre.

2019. júl. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem (csak) a külsőddel volt a baj. Gondolom tökös, jó dumás, magabiztos, domimáns, humoros sem vagy. Ezek legalább annyit számítanak, mint a külső.


És meg sem merem kérdezni, hogy a külsődből kihoztad-e a maximumot. Jártál legalább pár évig kitartóan edzőterembe? Öltözködés, frizura, arcszőrzet, testszagok, testszőrzet, stílus? Ezekből kihoztad a tényleg maximumot?


A csajozás a helyesebb arcú srácoknak sem annyi, hogy "magukat adják", hanem nekik is ezekre a fentiekre mind rohadtul oda érdemes figyelni

2019. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Pár éve. Próbáltam ismerkedni, udvarolni, stb. Jelzem, hogy magas vagyok, normálisan nézek ki, sokak szerint jóképű, vonzó. Nem úgy, mint Brad Pitt, de nem vagyok visszataszító. Na, a lényeg: Írtam egy kézzel írt bemutatkozó levelet, amiben megkértem a kiszemelt (teljesen átlagos) hölgyet, hogy ha semmit nem akar, akkor is tiszteljen meg azzal, hogy válaszol, és ír legalább egy NEM-et. A levél tévedésből egy csúnya, kövér, tramplihoz került, és még ő sem válaszolt!!!

Ekkor döbbentem rá, hogy a nők irreális elvárásainak képtelenség megfelelni.

2019. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha humor nincs, akkor semmi sincs. A nők sem különbek, a külsőre jó pasi csak addig kell egy átlagos nőnek, amíg lesz szex, de utána már kuka, mert semmi érdekes nincs benne. De az, akinek jó a humora, megbízható, magabiztos, na az viszi a pálmát, még akkor is, ha nem egy Adonisz. Amúgy a külsőn sokat lehet dobni pl normális fogakkal, ápoltsággal és normális öltözettel. Ez ennyi, nem több.
2019. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Tini koromban mindig voltak csajaim . 5 éve lett elegem a " nőkből" legyen a férfi magas saját ház legyen vagy albérlet legyen kocsim vigyem ide oda az én pénzemen persze és ezek átlagos csajok voltak nem modellek....
2019. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Múlt hétvégén buli után meghúztam egy csajt. Utána egész ma reggelig úgy gondoltam, én feladtam a csajozást, elég volt. Ma este újra buli lesz, úgy döntöttem újra kezdem:)

Fel a fejjel fiúk, vannak még csodák:)

2019. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Már tizenévesen tudtam, hogy fölösleges erőltetni, mert még egy tetves csókra sem lesz soha lehetőségem.

Mint kiderült még alá is becsültem a szenvedésem. A huszaséveim borzasztóak voltak. Teljesen leépített az élet mentálisan.

Bár az is igaz, hogy nem hittem volna, hogy ilyen sokáig fogok élni, mindig is bíztam benne, hogy sikerül majd legkésőbb 25 éves korom körül megölnöm magam.

30F

2019. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!