Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha vonzódok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha vonzódok egy férfihoz, aki flörtölt velem, kicsit rámenős is, de igazából nem tetszik annyira külsőre?

Figyelt kérdés

Ez fura tudom :D Nem is értem magam. Nem szeretem a vékony pasikat, de ő az (nem csontkollekció, van rajta azért izom is). Főleg hogy én husisabb vagyok. :/

Meg az arca is néha olyan fura.. valamikor meg helyesnek látom

Ez normális?


2019. júl. 30. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igén. Nekem volt egy barátnőm aki egyik nap tetszett, a másik nap nem 😂 Mondjuk ő brutál jó volt az ágyban,
2019. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kisördög1 ***** válasza:
100%
A vonzódás nem csak a külső miatt lehet / van, így ez tök normális.
2019. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Főleg amikor megláttam egy képen neten, lesokkolódtam. Élőben azért sokkal jobban néz ki 😀
2019. júl. 30. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Dugj vele.
2019. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Gondoltam rá. Szerintem annál többet el se tudnék vele képzelni.
2019. júl. 30. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor... 😊
2019. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen zűrzavar csak kamasz lányok némelyikének a fejében van csak. Felnőttként ez gáz,ha kislány vagy,akkor ez nem a te kategóriád,a flörtölést meg hagyd meg későbbre.
2019. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
A vonzalom már csak ilyen. Dugj vele, prróbáld ki 😃😃
2019. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!