Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hogy viselkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogy viselkedne egymással két klónod, ha együtt kellene élniük?

Figyelt kérdés
Mintha magaddal lennél egy fedél alatt?
2019. júl. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ikertesóm van, inkább maradok nála. Belőlem 2 nagyon idegesítő lenne, belőle 2 még jobban. Így még elmegy 😂
2019. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem messziről elkerülnék egymást. 40F
2019. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is igy gondolom :D
2019. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát a párommal aki gyakorlatilag ugyan az az ember mint én 9 éve egész jól megvagyunk.. :D

Azt szokták mondani, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában de szerintem a világ legjobb kapcsolatai azok ahol két domináns ember van együtt. Szóval szerintem a klónjaim jól meglennének egymással, olyan ember vagyok akivel egész könnyű az élet.

2019. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól
2019. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, a klón csak testileg az, belsőre nem. De gondolom, úgy kérdezed, hogy itt abban is egyeznének.

Sokat nem látnák egymást házon belül sem, de harmónia lenne, meg tisztaság. Időnként összeülnének, akkor meg lenne buli. :D

2019. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán akkor jobban átlátnám a hibáimat, magamra ismernék, hogy mit-hogyan kellene változtatnom magamon.
2019. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Agyonütnék egymást.
2019. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!