Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha késik a mensim, az orgazmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha késik a mensim, az orgazmustól hamarabb megjöhet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, de a hashajtó segíthet.
2010. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a sós víz (tengervíz) előbb meghozza! Egyszer a barátnőm nem csak tengeri sót rakott a fürdővizébe hanem ételízesítőt is :D de megjött neki nemsokára...
2010. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de azért 1-2 próbát megér:D
2010. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a hashajtótól nem ott fog megindulni a cucc ahol kéne :D

hmmm sósvíz...

csak késik most,de mondjuk rendszertelen a havim...és para van eléggé.

2010. júl. 12. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még jobban ráparázol még nehezebben fog megjönni! Nyugi! ha meg terhességen gondolkodsz, csinálj egy tesztet, megnyugtat majd!
2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már 2-t csináltam...negatív mind2,de azért megjöhetne már.holnap dokibácsi.
2010. júl. 12. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi a jó istent parázol:P addig örülj amíg nem kell szenvedned ;)
2010. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
komolyan,csak arra vágyom hogy átázzak reggelre:D ennyire még sosem akartam :D azért épphogy beágyazódhatott volna,már csináltam a tesztet.szóval remélem így is biztos.de ari vagy:)
2010. júl. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!