Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nem nagyon gáz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem nagyon gáz, hogy egy férfi úgy akart imponálni a boltban, hogy kifizeti nekem a cechet, mert a "pénztáros nem tud visszaadni"?

Figyelt kérdés

Bementem egy poharas Sparos kávéért, meg mást is akartam, de nem volt, ez egy kis Spar. Akkor közli a nő, hogy nem tud visszaadni az 1000 Ft-ból, adjak aprót, ne tartsam fel a sort. Mondom nincsen. Erre a mögöttem álló férfi: "de van neki". Aztán észbe sem kaptam, már elvette tőle a pénzt. Pedig mondtam közben , hogy "nem, dehogyis". De kint volt a blokk. Én meg mondom köszönöm, meg minden, erre "ez nem pénz, meg nagyon szívesen, nem kell visszaadni stb." De látszott rajta már korábban is, hogy folyton engem bámult, mikor beléptem, akkor is. Vagy a másik eset, hogy ismert valahonnan, de 100 m-re lakom, szóval nem hiszem. Mondtam, hogy váltatok fel pénzt, de nem, mégegyszer megköszöntem aztán eljöttem. Most 180 Ft-volt.

Utána meg sétálok a járdán a bolt után, ahol a járdán át kellett sétálni keresztül egy bicikli útos jelzésen behúz elém egy kocsi, hogy ne tudjak átmenni, de nem szólt ki belőle senki. Kb. 2 méterre, mint addig értem volna, átfordultam balra a zebrán és átsétáltam az úttesten, hogy ne kelljen arra mennem... De ő volt az, félig-meddig láttam, de nem 1000 %, mert zuhogott az eső, meg pont stimmelt, mert rá 5 percre végzett ő is.

Utólag mindegy, mert úgysem látom többet, alig lehetett idősebb nálam. Csak ez kicsit tolakodó, meg nem tudom, fura és nem úgy tekintek rá, hogy simán kedves volt.


A másik, hogy a pénztáros hozott kellemetlen helyzetbe, mert egy az neki kell visszaadni, meg tudta volna oldani, biztos vagyok benne. Nem én tartom fel a sort, mi az, hogy kioktat egy vevőt, mert "csak" egy kávét vett. Meg mi az , hogy elfogadja a faszitól csak úgy a pénzt. Mg ezt egész nap eljátszotta mindenkivel azután? Előbb-utóbb szereznie kellett volna aprót. Esküszöm, ha nálam lett volna a pénztárcám, kifizetem neki ötösökből.... Kb. mint egy utolsó suttyónak éreztem magamat, mint akinek arra nem futja, hogy egy sz.r Sparos kávét megvegyen... A mostani eszemmel megmondtam volna neki, hogy akkor tegye vissza a kávét a polcra. Ha meg elvette a f..zitól, csak a kezébe kellett volna nyomnom, hogy tessék, ha már megvette, nem elhozni. Hülyeséget csináltam....


Bocs, csak felbosszantott ez az egész.


22L


2019. aug. 16. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Előttem is jártak már így a sorban. Nem gondoltam semmit a vásárlóval kapcsolatban, csak nagyon siettem így ha 100-200 forintról volt szó besegítettem. Szerintem ebben nincs semmi.
2019. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
sztem kicsit tulgondolsz egy 180 ftos tetelt. lehet valoban kisse nyomulos volt a pasas, de ennyire azert nem kene mellre szivnod.
2019. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ha nem bámulta volna úgy a seggemet, hogy majd kiesik a szeme stb.


Meg nem húzz be elém autóval. Jó, hát tudom "kedves" akart lenni, mert esik az eső, gyalog vagyok, pont arra megy...


Egyébként inkább a pénztárosra haragszom... Kioktatott, mint egy általános iskolást.

2019. aug. 16. 18:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos. Én is átszoktam néha futni a fejemben megtörtént dolgokat és néha arra jutok, hogy átgondolva mást lépnék és csak a helyzet hirtelensége miatt reagáltam rosszul.

Legközelebb már tudod mit tegyél. :)

2019. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Felesleges ennyit foglalkoznod 180 Ft-tal. Ne legyél már ennyire anyagias.

AMúgy már én is adtam az elöttem lévőnek némi aprót, mert nem tudtak volna neki vissza adni nagy címletből, apróból meg hiányzott neki vagy 30 Forint.

Szót sem érdemelnek ezek a semmiségek egy köszönömön kívül.

2019. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy néni vásárolt előttem a boltban valami pár csekélységet, és a fizetésnél derült ki, hogy nincs nála elég pénz, pár száz forint hiányzott.



Én is kifizettem, segítve szegény öreglányt, de nem akartam imponálni neki.

2019. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy túlgondolod. Nekem is volt olyan, hogy egy szakadt bácsinak kifizettem egy kis összeget, ami hiányzott, mert elszámolta magát. Simán lehet, hogy a pasi is kínosnak találta a pénztáros kioktatását és így zárta rövidre a szituációt.

Viszont az is elképzelhető, hogy így próbált meg ismerkedni. Ezzel sem volna semmi gond, hiszen ha így van, akkor ő csak megragadta a lehetőséget, hogy felfigyeljen rá egy lány, akit csinosnak talált.

Ne agyalj ezen. Semmi kínos, vagy fura nincs a dologban bármelyik lehetőségről van szó.

Egy szimpatikus fiatalember kedves volt hozzád és meghívott egy kávéra. Egészségedre!

2019. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
"Ha nem bámulta volna úgy a seggemet, hogy majd kiesik a szeme stb." Lehet, hogy tetszettél neki, de azért ne hidd, hogy 180Ft-al akart lefektetni! Tulpörgeted a dolgot. Ha egy kedves mosollyal kinyögsz egy köszönömöt, azzal elintézhetted volna kedvesen.
2019. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

" Ha egy kedves mosollyal kinyögsz egy köszönömöt"


Megtettem, pont így, nem vagyok tapló. Még ha nem is volt őszinte.

2019. aug. 16. 19:43
 10/18 mikeXxX ***** válasza:
94%
Nagyon rosszul gondolod ezt sok hasonló eset volt nekem a nőt azért néztem mert előttem állt és azért fizettem ki hogy haladjunk már sokszor jattban ott hagyom leszarom a 200-ft-os szarokat .
2019. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!