Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom (friss kapcsolat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (friss kapcsolat) elvisz egy közös strandolásra ahol kb 10 ismerőse ott lesz. Alapból nagyon szégyenlős vagyok fürdőruhában mert van rajtam egy kis felesleg meg bőrhiba. Hogyan vetkőzzem le a gátlásosságom?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 12:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell mindenre igent mondani,tököm se lenne kivancai egy friss kapcsolatban a baráti körre..ha nem akarsz,ne menj.
2019. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
strandkendővel
2019. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

1. nem kötelező strandra menni

2. ha tudod, hogy van rajtad felesleg, ami zavar téged, akkor miért nem teszel ez ellen? tudod, megfelelő étkezés és mozgás.

3. foglalkozz önismerettel és önszeretettel, tegyél az ellen, hogy ne legyél szégyenlős

2019. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azt mondanám közbe jött valami,de másnap szívesen elmegyek vele kettesben.
2019. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Én az igzat mondanám.Nem szeretnék 10 barátoddal a strandon találkozni,miközben félpucér vagyok.Felöltözve jobban érezném magam.
2019. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal vagy együtt neki kell hogy megfelj(igazából neki sem,hanem magadnak, de nyilván az ő véleménye az ami számít neked)nem a barátainak. Az hogy ők mit gondolnak rólad tök mindegy. Ha a párod előtt mutatkoznál fürdőruhában akkor ne parázz rá. Esetleg vegyél fel egyberészes fürdőruhát, én azokat sokkal jobban szeretem, kényelmesebb is mert nem csúszkál és hál istennek manapság már nem csak nagyis mintában és formában kaphatóak, vannak kifejezetten csinos darabok is.
2019. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Biztos hogy nem mennék
2019. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél olyan fürdőruhát amiben kényelmesen érzed magad. Vannak nagyon dögös egyrészes fürdőruhák is
2019. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Látom, jó le lett pontozva a 3. válaszom. De hát mit is vártam az emberektől, mond meg az igazt és betörik a fejed.

Nem sírdogálni kell, hanem változni, pozitív irányba, a hibáinkat pedig jó lenne kijavítani.

Nem egyberészes fürdőruhát kell venni, azzal nem oldódik meg a fő problémád, az csak fájdalomcsillapító, elodázza a megoldásra váró feladatot.

Felesleged van, amit szégyellsz? Mi akadályoz meg abban, hogy lefogyj?

A bőrhibákon meg változtatni nem tudsz, azt pedig fogadd el, hozzád tartozik, tanuld meg szeretni őket.

2019. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#9

Gondolom, nem hónapok múlva lesz az összejövetel, szóval, a "foggyá' le" tanács, most nem sokat segít.

Kérdező, legyél őszinte a barátoddal.

2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!